Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drzava Zvezdi nije pomogla ni kad je bio f4 u Bg. Ne verujem da ce biti bolje ni sada. Ako Nebojsa namakne budzet na 4-5 miliona, to je plafon. A jedan Virtus koji igra LS nudi igracu preko milionceta po sezoni...

    Comment


    • Nego ko je pomogao nisam ziv da cujem, ovih 13 stranaca za dve sezone je platio odakle i od cega. Da nije Tika Spic nasao cup i dao Covicu.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Drzava kad pomaze nestaju dugovi od 15 milki preko noci, FK igra LS, a Ostojina druzina placa trenera skoro 1M evrica pored duga od 5M. To je pomoc. Ovo je ciganisanje.

        Comment


        • Prvo tih 15m je lazan dug i to svi znaju. I ok je da je drzava na neki nacin pomogla ali ne i takav kakav je prosao i tu se relativno slazem. Drugo, tebi drzava ''ne pomaze'' a kao tim koji igra EL i koji si u dugovima pa kao morao da prodas sve igrace.Dovede redomjo,Faye, Regland, KC Rivers, Peperoglu, Zirbes i Beron. Na to sve imas jos 8 igraca u timu gde neki primaju po ko zna koliko para a dve godine bukvalno bleje kao telad na tribinama. Eto mozes ti tvojom strucnom expertizom da mi objasnis odakle te pare. Na sve to si pokupio pomocnog iz Olija, Himkija kao i kondicionog iz Himkija takodje. Mene eto cisto zanima kako jedan klub koji nema pomoc drzavu to moze. Na sve to imas jos jedan klub pride i samo u ovoj sezoni si imao bar 30 gostovanja po ultra sns televizijama. Ako mi objasnis ovaj fenomen ja cu prihvatiti to sto si napisao.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ja nikako sa shvatim kako to drzava pomaze dali daje pare iz budzeta ili iz nekog crnog fonda ili se naredi nekom tajfunu daj im pare a za uzvrat ti nemoj placati porez par godina.
            Bas bi voleo da mi neko objasni kako to funkcionise.

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Ja nikako sa shvatim kako to drzava pomaze dali daje pare iz budzeta ili iz nekog crnog fonda ili se naredi nekom tajfunu daj im pare a za uzvrat ti nemoj placati porez par godina.
              Bas bi voleo da mi neko objasni kako to funkcionise.
              Napisao vec jednom, da imamo sto drzavnih sto privatnih sponzora oko 2.4 do 2.7 miliona obezbedjenih sa ugovorima, na belo , preko RACUNA u parama, Ostali sponzori su tehnicki sponzori, kao sto su Lasta, Crown Plaza, Bell Medic.... ima nekih stvari gde oni daju svoju uslugu bez para za reklamu znaci nema para.

              Dzakovi para da se donose u Zeleznik to moze kod Tegija na instagramu verovatno i ovde kod par forumasa.

              Sve ostale pare klub zaradjuje prodajom igraca, ulaznica, majica, salova, kapa, i od ove sezone ponovo od EL lige tv prava.

              Vec sam pisao a ako verujete COOPERU I LOSMISK da imamo 10 miliona budzet, vi verujte njima, ipak oni barataju sa

              Comment


              • Nije LosmiSK nikada napisao da mi imamo budzet 10m, vec da preterujemo sa tim da nismo drzavni klub. EL i zabranjuje drzavni udeo u vecim procentima. Onda dodju te fantomske firme kao ova npr https://www.luckybet.com/ koja je cak i blokirana sad za nasu zemlju. Sam Bog zna sta je to. Svakako moja prica ide u smeru da imamo novac i da te price kako se vrsi neka represija dok NC ima emisije na sns kanalima je smesno. Samo cekam da Cova napusti sns, posto kad je god nekog napustio od vlasti, taj je propao i nestao relativno brzo . Nikad nisam napisao da imamo 10m budzet, to je smesno, ali da smo prosle godine imali jak budzet, to jeste istina i da niko nikada na nasim prostorima nije imao ni priblizno slicnu cifru dok je igrao EC. Meni to ne smeta, smeta mi kad se pravi prica da imamo najmanji budzet od PO ekipa i slicne gluposti kojim se obmanjuje narod
                Last edited by LosmiSK; 17-05-19, 11:55.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Nije LosmiSK nikada napisao da mi imamo budzet 10m, vec da preterujemo sa tim da nismo drzavni klub. EL i zabranjuje drzavni udeo u vecim procentima. Onda dodju te fantomske firme kao ova npr https://www.luckybet.com/ koja je cak i blokirana sad za nasu zemlju. Sam Bog zna sta je to. Svakako moja prica ide u smeru da imamo novac i da te price kako se vrsi neka represija dok NC ima emisije na sns kanalima je smesno. Samo cekam da Cova napusti sns, posto kad je god nekog napustio od vlasti, taj je propao i nestao relativno brzo . Nikad nisam napisao da imamo 10m budzet, to je smesno, ali da smo prosle godine imali jak budzet, to jeste istina i da niko nikada na nasim prostorima nije imao ni priblizno slicnu cifru dok je igrao EC. Meni to ne smeta, smeta mi kad se pravi prica da imamo najmanji budzet od PO ekipa i slicne gluposti kojim se obmanjuje narod

                  Buducnost ima veci budzet, KKP je dobio vece pare od drzave nego KKCZ, Cedevita me ne zanima.


                  MTS, DRZAVNE LUTRIJE, I GRAD BEOGRAD SU DRZAVNI SPONZORI

                  AERODROM BEOGRAD je presao u ruke francuza koliko se secam.

                  TIKVES MAKEDONSKA FIRMA U PARAMA DAJE

                  PIONIR SUBOTICA PRIVATNA FIRMA U PARAMA DAJE


                  AIK BANKA NE DAJE PARE NEGO KOMPENZUJE REKLAMU ZA KAMATU ZA NAPLATU UGOVORA UNAPRED

                  KOMERCIJALNA BANKA moze se reci da je drzavna banka sa nekim % ali ne znam da li i vecinski drzavni.

                  To koliko je para dato za ekipu u EC je imalo cilj ne da se igra EC i osvoji nego da se napravi ekipa koja moze da uzme ABA ligu a u julu smo vec videli koliko se Futura pojacala. Da ne bi mozda uzeli aba ligu sa jos par igraca iz FMPa i USKOKOVICEM i MOMIROVIM< RADANOV.??? Pare bi opet dobili od drzave igrali sa Radanovim Seslijem ili sa ovim sto smo imali. Za osvajanje EC mozda jos par miliona ne bi bilo dovoljno u konkurenciji UNIKSA< UNIKAHA< VALENSIJE< ZENITA ALBE.

                  Ajde po 1000 ti put, CZ je udruzenje gradjana i najjaci sporstki brend ove zemlje i kamo srece da smo deo FK kluba i da FK odvoji par miliona i da finansira sve sekcije.

                  Da nijedno drzavno preduzece ne da nijedan dinar kako poreski obveznici ne bi kukali kako im se pare daju za neko loptanje. I od mene nikada nisi cuo da smo ugrozeni od strane drzave nego je manir NC da stalno kuka kako to nije dovoljno da bi se bilo u vrhu EL ali je ovo dovoljno da se zivi i zato se zahvaljuje tako sto se zahvaljuje. Ne nego ce da pljuje po drzavi koja mu daje pare ali mi ti nisi onda jasan,da li ti stvarno mislis da moze bilo sta da se radi na crno a deo si EL. Kada je bila ona finansijska kontrola "onog" leta popisali su viljuske u kuhinji i case na Kalisu i trazili racune kada i gde je kupljeno kako bi sprecili bilo kakav vid para na crno....

                  Uostalom pisali smo ja i ti ( u PP) pre pocetka ove sezone da je all in ova sezona sa ciljem da se vratimo u EL, ali moje pisanje pre pocetka sezone i dilema hoce li NC ostati u KKCZ ili ne, bilo je i uslovljeno time da ako drzava ne moze da obezbedi pare za normalno funkcionisanje kluba a da KKCZ svojim rezultatima obezbedi drugi deo budzeta NC nije bio spreman da nastavi dalje bistvovanje u klubu.Neko je dao zeleno svetlo da ne bude opstrukcija oko sponzora kao sto su bile opstrukcije kada je mali Bata izasao iz kluba. Gostovao je on i ranije na tim TVima tako da to nije nista novo.

                  Da zakljucimo, ako NC obezbedi pare pa makar drzavne, ne valja, ako ne obezbedi, opet ne valja.

                  I da NC nije clan SNS.


                  P.S. I tacno je sto si ti napisao, imamo para da platimo sve te strance po platama koje se iznose u javnost , ali nemamo para za ono sto bi neki zeleli pa onda krene kritika kako nemamo za Danstona, Tea, Pefija, Dzamlija a imamo za Perpera, Zirbesa i Fayea.

                  Svi igraci koji nesto znace u toj Evropi vrlo dobro znaju nas max sto se tice dolaska kod nas, nije to skriveno blago u muzeju Luvra, tako da zna koji je nas maximum na godisnjem nivou i da ako je potpisao ugovor on je na to i pristao . Oni koji nisu pristali na taj iznos se ne mogu vezivati za nas niti ce doci, prosto i jednostavno je tako.

                  Kada realno dodjemo do tih imaginarni Kuperovih 10 miliona mozda ce neko od pobrojanih igraca i doci da obuku nas dres.

                  Imas primer FK do pre tri godine koji ti je opseg plata bio u prvom timu do danas kada 42. igrac na platnom spisku ima platu kao nekada nas najplaceniji igrac.
                  Last edited by Šarac; 17-05-19, 12:42.

                  Comment


                  • kada bi svakog dana ovde neko navukao priču malo na Dobrića...na Davidovca...šta Laza radi u slobodno vreme...možda neki ozbiljan osvrt na statistiku u protekloj sezoni...kolko košta šampionska majčica...kaće rifreš Pionira....

                    ...da bar za trenutak predahnemo od ovih milijona...avijona...kamijona...

                    a red je da Pefija, Jovića, Dženkinsa i Tea ostavimo da malo predahnu...nema tu više ozbiljne priče...prošla euforija.

                    evo jedna poslastica...trpač-ploditelj...Miller is in the hauz
                    da mogu da budem u nečijoj koži...daj njegovu sezonu u KKCZ ...evo duše...nosi je.


                    na 2m 40s...
                    Last edited by Wingwalker; 17-05-19, 13:29.

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      kada bi svakog dana ovde neko navukao priču malo na Dobrića...na Davidovca...šta Laza radi u slobodno vreme...možda neki ozbiljan osvrt na statistiku u protekloj sezoni...kolko košta šampionska majčica...kaće rifreš Pionira....

                      ...da bar za trenutak predahnemo od ovih milijona...avijona...kamijona...

                      a red je da Pefija, Jovića, Dženkinsa i Tea ostavimo da malo predahnu...nema tu više ozbiljne priče.
                      Za razliku od brigadira iz FK kluba i marketinga u fk klubu koji imaju svoju emisiju i bave se fudbalerima svaki dan, kosarkasi nisu iz tog sveta, ne zele puno da svoj privatan zivot van hale izlazu javnosti. Oni sa klubom imaju cak i potpisan interni ugovor oko svojih nastupa van hale, instagram, fb, twiter itd, Vodi se racuna o imidzu igraca da ne osvanu u nekom tabloidu ili realitiju, splavu itd,

                      Imali smo dovoljno takvih strucnjaka tako da ova generacija ( Zirbes excluded) barem koliko sam ja ispratio nemaju tih ispada van parketa Pionira.

                      Sto se tice Djenke, Bayern se vec raspitivao za njegovo zdravlje, razgovor je vrlo kratko trajao, vise srece drugi put sto se tice Bayerna i angazovanja Djenke. Nemaju dovoljno dzebane za brata, tako da .......

                      Statistika je kao bikini koga to moze da interesuje, pa pogledaj samo statistiku FC3 u playoffu i sve ce ti pokazati, rekreativac ispred zgrade a takve brojke, a opet mozes pogledati i statistiku Lazica, po onome on ne bi imao mesta ni u Tamisu.

                      Comment


                      • uhh...al sam bio nejasan...

                        vidi, ako mora ovako...teraj sad.
                        Last edited by Wingwalker; 17-05-19, 13:54.

                        Comment


                        • Pisao sam ja prosle godine, ali ove me mrzi dok se ne zavrsi GOT. Malo i bzvze pisati dok se ne zavrsi PO KLS-a ma koliko je nebitan iz ugla EL, bitan je u stizanju partizana na listi, ne beze jos puno. Ali ajde nesto skraceno

                          Sto se Dobrica tice on komotno moze da uzmei i ozbiljnije minute.On je u ABA ligi imao pazite ovo neverovatnih 78% za dva 48/61 i veoma dobrih za njega 32 /77 42% Poprilcin dobar igrac od lopte, ali sa loptom u rukama je skoro pa bezopasan i tome mora da razmislja mada mislim da ne moze mnogo napredovati tu. Tako je i igra u odbrani gde igrac sa loptom mu pravi velike pretnje, dok u nekoj strani pomoci i def tranziciji je mnogo bolji i kvalitetniji. Statistika bi bila i bolja da je imao konstantiju minutazu i ulogu tokom sezone.

                          Da je imao odgovarajuce prezime mozda bi se i pojavio u nekoj emisii posle finala, ali sta sad..Jesu se naci domaci igraci uzdigli u 1/2 i finalu ali vise na domacem terenu, na gostujucem jos to izgleda poprilicno tanko i na tome se mora raditi dosta. MI prakticki u PO smo dobili sve meceve kuci izgubili sve na strani. A u novoj godini ces imati 34 meca u EL i mozda vise u ABA i bice to pakleno tesko izdrzati da se osvoji pol pozicija.

                          Ristic me je skroz razocarao, mislim da nema kvalitet za EL kosarku, jos jedna godina u KKCZ na mesto treceg centra bi bila ubistvo, sumnjam da ce hteti u FMP, pa bolje da ode na neku pozajmicu kao Jovanovic u Treneto.

                          Davidovac solidan, ali mislim i dalje da pozicija i guranje na mesto nekgo organizatora igre nije dobra. Ok neki sekundarni ali njegova visna nam znaci dosta u odbrani prostora, mora jos da radi def u igri jedan na jedan.

                          Lazic je na izdisaju mora se reci, zna da podigne publiku i dalje ali tu je najvise trpio Dobric zbog njega, mislim da ako ga potpisemo oept da je to greska. Volim ga ali mislim da je u principu nepotreban,mada sumnjam da ce moci negde da potpise drugde da budem iskren, nekako mi za 12 vise nije, mozda i gresim ali jbm li ga.

                          Simanic je pokazao da moze, defanzivno i ofanzivno, samo defanzivno mora da se zna konkretno gde treba da ide, dobar je na strani pomoci ali opet ta igra jedan na jedan je diskutabilna posebno ako bude cuvao neke old skul petice, on ce se popravljati kako godine budu rasle. Dosta dobro sutira, bira pozicje,polako ulazi i pod kos, solidne kretnje bez lopte, ali mora vise da ucestvuje ispod kosa i da bude mnogo bolji u of skoku koji je uzasan.Sve je to jos toplo i hladno ali lik ima tek 21 godinu, treba traziti polaku progresiju u svim aspektima a to sad deluje vec kao realnost.

                          Nenadic nije plej i nikad nece biti, mislim da nema kvalitet za CZ da bude i u 15, sumnjam da moze napraviti neki veci napredak u igri, ima 25 godina vec i te minute smo trebali dati Radanovu.

                          Covic je poleteo u PO na ledjima publike, treba uzeti u obzir da ima 30g i da je tu prakticki 10 godina i da mu se hebe i ako nesto zajebe. Odigrao solidan po,iznad ocekivanja, posebno na domacem terenu,ali takve zajebancije ne prolaze u EL i imati ga kao drugog pleja bi bila uzasna greska. Kao treci mozda, ali ko jos zeli sa 30g da bude treci plej, oh whait...Ubedljivo najveca imbecilnost bi bila da on ostane kao drugi plej,sto ce se verovatno i desiti.

                          Nasi domaci igraci ako se gleda cela sezona su pokazali daj boze za 2+ od 5 i to samo zbog kraja PO gde su pokazali kakav takav zivot, mada kazem da ja licno nisam zadovoljan sa njihovim izdanjima. Moze i mora to dosta bolje, ovu sezonu su izvukli stranci, finale pre svega Ojo i Beron, mada kazem kod kuce su nasi domaci igraci igrali iznad ocekivanja. Za EL bitku ce to biti tanko, ako ozbiljno ne budu radili na sebi preko leta. Nekako mi deluje da tu niko nema neki upside, mogu biti dobri domaci vojnici ali nikako neki nosioci,a to treba poprilcino da brine..

                          Sto se tice ovog oko ugovora, mrzi me vise da pisem o tome, mislite sta mislite..imate dovoljno godina da znate sta i kako. Ne treba niko da Vam dodje i kaze da neko nije clan neke partije
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Uhhh Kvinsi
                            Taj deckonja moze da postigne kos na bukvalno 1001 nacin.
                            Koliko je uzivanje bilo gledati ga

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Uhhh Kvinsi
                              Taj deckonja moze da postigne kos na bukvalno 1001 nacin.
                              Koliko je uzivanje bilo gledati ga
                              Najjaca stvar koju dugo nisam vidio na nasem parketu, scena protiv CSKA, Kurbanov zrtva, zalece se Miller, finta, obilazi ga i zakucava 1vs1... Kapa dole, gasi takmicenje

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Za razliku od brigadira iz FK kluba i marketinga u fk klubu koji imaju svoju emisiju i bave se fudbalerima svaki dan, kosarkasi nisu iz tog sveta, ne zele puno da svoj privatan zivot van hale izlazu javnosti. Oni sa klubom imaju cak i potpisan interni ugovor oko svojih nastupa van hale, instagram, fb, twiter itd, Vodi se racuna o imidzu igraca da ne osvanu u nekom tabloidu ili realitiju, splavu itd,

                                Imali smo dovoljno takvih strucnjaka tako da ova generacija ( Zirbes excluded) barem koliko sam ja ispratio nemaju tih ispada van parketa Pionira.

                                Sto se tice Djenke, Bayern se vec raspitivao za njegovo zdravlje, razgovor je vrlo kratko trajao, vise srece drugi put sto se tice Bayerna i angazovanja Djenke. Nemaju dovoljno dzebane za brata, tako da .......

                                Statistika je kao bikini koga to moze da interesuje, pa pogledaj samo statistiku FC3 u playoffu i sve ce ti pokazati, rekreativac ispred zgrade a takve brojke, a opet mozes pogledati i statistiku Lazica, po onome on ne bi imao mesta ni u Tamisu.
                                Samo da te ispravim nisu brigadiri već gardisti (iako to nije bitno za razumevanje posta)
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X