Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ja bih te zamolio da se malo kulturnije obracas meni jer ja ti prenosim samo ono sto znam da je proizvodnja limenki prestala tamo negde 2011 ili 2012 , da li je u medjuvremenu pokrenuta proizvodnja nisam uspoznat jer moj dodir sa industrijom i privredom Srbije je prestalo negde tamo 2013 godine.

    Tebi ako su bas te limenke potrebne ne bi ih sigurno trazio ovde putem foruma, verujem da si dovoljno kompjuterski obrazovan da mozes te limenke naci na netu, te naci odgovorajuci proizvod koji ce zadovoljiti tvoje potrebe za istim

    To sto me stavljas u pripadnost neke sekte je stvarno dno za nekog ko sebe smatra kosarkaskim strucnjakom ovde na forumu.

    Zelim ti srecu u nalazanju tih konzervi, izguglaj fmp zeleznik imas telefon pa pitaj da li ih proizvode i zatrazi 30 % popust, verujem da ce ti izaci u susret.
    Zar nije preseljena samo proizvodnja, kad je Covke resio da gradi one komplekse 2011? Daleko od toga da trazim na forumu limenke, ali rekoh ti si blizak ljudima koji to kontrolisu pa mozes da das pravi info.

    A sto si sad sebi lepo prikljestio muda kad si prvi poceo? Sarkasticni komentari i upadice. Jedino ako si se nasao prozvanim da si Covicev Svedok? A realno nisam mislio na tebe...

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Malo si zakasnio za limenke, od 2011 prestala proizvodnja limenki.
      Već zarasla u travu...zar ne možemo da komuniciramo bez ironisanja, kulturno i uz činenice?
      Ovo nije samo tebi upućeno jer zaista počine da mi predstavlja opterećenje dok listam i isčitavam našu temu.
      A razloga za sukobe i nemamo (čini mi se) ili ste kao i neki s tribina "Ko ne skače taj je za (protiv) Filipa (Nebojše)"...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Već zarasla u travu...zar ne možemo da komuniciramo bez ironisanja, kulturno i uz činenice?
        Ovo nije samo tebi upućeno jer zaista počine da mi predstavlja opterećenje dok listam i isčitavam našu temu.
        A razloga za sukobe i nemamo (čini mi se) ili ste kao i neki s tribina "Ko ne skače taj je za (protiv) Filipa (Nebojše)"...
        Ma sve cool, zna se ko moze da proziva i koji ima amanet na znanje, kulturu, strucne observacije, koji igrac je za nas tim a koji nije, koji igrac bi nama legao, a koji je drvo, promasaj i sl.

        Pa kada neki random igrac eto mozda ode u neki drugi klub, eto propustili smo priliku a bio je nama pred vratima, ali ljudi u KKCZ sede na dupetima. Zasto vec nije potpisan itd.

        Ostali su ili sektasi ili svedoci jer ne osudjuju i ne prave demonstracije zbog takvog propusta kluba.

        Stavljam tacku, na ovu temu.

        Nece se ponoviti iskreno.

        Comment


        • Meni je muka više od sarkastičnih i ironičnih prozivki i komentara pojedinaca. Ako već znaš da provociraš i podjebavaš druge, moraš i da ga povremeno primiš. Zabole me ko je blizak Čovićima i klubu i da li je na svakoj utakmici ili nije. Svako ima pravo na svoje mišljenje i ako ti se ne sviđa, postoji ignore list i ja već imam par komada na njoj. Nema potrebe da se nerviraš čitajući forum, već da se zezaš i opustiš.
          Btw, pročitao i ja jutros za Aleksu i isto sam reagovao kao Manny. Potreban nam je takav igrač. E, sad, nabijao je malo statse u Italiji, koliko bi tražio za ugovor i ostalo je sad pitanje. Ne verujem da je baš previše jeftin. E, sad će neki reći "pa on je reprezentativac". Pa reprezentativci su i Tepić i Gagić, kad smo već kod toga.

          Comment


          • Statistika se bas ne nabija u ITA ligi koja je daleko kvalitetnija od ABA lige. Vareze je ozbiljan klub i mali je igrao odlicno, doduse dobio je dosta slobode ali to im se i vratilo, doduse i za malo im je otisao PO
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Суперкуп АБА лиге одржаће се ове године у Загребу од 26. до 29. септембра у арени „Дражен Петровић“ у Загребу. Црвена звезда одбрану титуле започиње против Приморске, тима који је освојио АБА 2 лигу и тако изборио пласман у први ранг регионалног такмичења.



              На Суперкупу АБА лиге у Загребу ће учествовати 6 најбоље пласираних тимова АБА лиге за сезону 2018/19, а две специјалне позивнице су добили Цибона и Приморска. Суперкуп АБА лиге је игран у претходне две сезоне. Црвена звезда је актуелни шампион, а загребачка Цедевита је освајач првог Суперкупа АБА лиге на којем Црвена звезда није учествовала.

              Парови четвртфинала:

              Црвена звезда – Приморска
              Будућност – Цибона
              Цедевита – ФМП
              Партизан – Мега Бемакс

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ma sve cool, zna se ko moze da proziva i koji ima amanet na znanje, kulturu, strucne observacije, koji igrac je za nas tim a koji nije, koji igrac bi nama legao, a koji je drvo, promasaj i sl.

                Pa kada neki random igrac eto mozda ode u neki drugi klub, eto propustili smo priliku a bio je nama pred vratima, ali ljudi u KKCZ sede na dupetima. Zasto vec nije potpisan itd.

                Ostali su ili sektasi ili svedoci jer ne osudjuju i ne prave demonstracije zbog takvog propusta kluba.

                Stavljam tacku, na ovu temu.

                Nece se ponoviti iskreno.
                Sezona još traje i meni je po malo degutantno išta pripisivati menadžmentu u ovom trenutku, igre sa imenima forumaša na forumima su već tradicija ali nekom zamerati što ne dovodi NN igrača koji je slobodan a već kaparisan od trećeg kluba je bzvz.
                Mi smo, klub ne ja ili mi forumaši...postigli najbitniji deo iz plana za ovu godinu a to je titula ABA lige i povratak u EL ali još ima reularnih kola KLS pa plej of i tek oda menadžment može krenuti u sklapanje tima (nadam se da je i do sada bilo onih u klubu koji su bili zaduženi za praćenje zanimljivih igrača).
                Meni je tokom sezone najviše smetala popunjenost na poziciji pleja tj onaj ko je to radio baš i nije "dobro gledao" i to ne zbog povrede Džoa, to se može desiti svakom već komplementarnost plejeva sa viđenjem igre našeg trenera. Slaba odbrana i jasan hendikep u organizaciji zbog visine, snage, brzine...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Statistika se bas ne nabija u ITA ligi koja je daleko kvalitetnija od ABA lige. Vareze je ozbiljan klub i mali je igrao odlicno, doduse dobio je dosta slobode ali to im se i vratilo, doduse i za malo im je otisao PO
                  Izvini, ali ja sam Vareze gledao 90-ih, kada je za njih igrao Poceko. Tada je italijanska liga bila možda i najjača u Evropi. Fućka, Bazile, Bineli, Brunamonti, Nando Gentile (tatko na večitog talenta Alesandra)... Da ne pominjem Bodirogu, Danilovića, Đorđevića, Savića... Oni se podrazumevaju. Po meni, italijanska košarka je danas daleko od kvaliteta, tako da njegovih preko 20p po utakmici je ipak nabijanje statistike.

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Meni je muka više od sarkastičnih i ironičnih prozivki i komentara pojedinaca. Ako već znaš da provociraš i podjebavaš druge, moraš i da ga povremeno primiš. Zabole me ko je blizak Čovićima i klubu i da li je na svakoj utakmici ili nije. Svako ima pravo na svoje mišljenje i ako ti se ne sviđa, postoji ignore list i ja već imam par komada na njoj. Nema potrebe da se nerviraš čitajući forum, već da se zezaš i opustiš.
                    Btw, pročitao i ja jutros za Aleksu i isto sam reagovao kao Manny. Potreban nam je takav igrač. E, sad, nabijao je malo statse u Italiji, koliko bi tražio za ugovor i ostalo je sad pitanje. Ne verujem da je baš previše jeftin. E, sad će neki reći "pa on je reprezentativac". Pa reprezentativci su i Tepić i Gagić, kad smo već kod toga.

                    Nije Avramovic u pitanju nego Hayes iz Galatasaraya. Mislim da sam davno napisao da nijedno ime se nece vezivati za prelazak kod nas pouceni iskustvom iz prosle sezone.
                    Kao sto je i Ganac napisao jos uvek traje sezona u KLS ligi i klub bi bio vrlo neozbiljan kada bi sada imenovao nove igrace za sledecu sezonu ( bez obzira koji su vec dogovereni )

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Nije Avramovic u pitanju nego Hayes iz Galatasaraya. Mislim da sam davno napisao da nijedno ime se nece vezivati za prelazak kod nas pouceni iskustvom iz prosle sezone.
                      Kao sto je i Ganac napisao jos uvek traje sezona u KLS ligi i klub bi bio vrlo neozbiljan kada bi sada imenovao nove igrace za sledecu sezonu ( bez obzira koji su vec dogovereni )
                      Ne navedoh izvor za Aleksu. Nisam pročitao ovde, već sinoć na tviteru. Naravno, to je bila samo informacija da je slobodan igrač, jer se njegov tim nije plasirao u plej of, pa je za njega gotova sezona. E, sad, da li smo zainteresovani ili ne, znaćemo veoma brzo, već početkom avgusta.

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Ne navedoh izvor za Aleksu. Nisam pročitao ovde, već sinoć na tviteru. Naravno, to je bila samo informacija da je slobodan igrač, jer se njegov tim nije plasirao u plej of, pa je za njega gotova sezona. E, sad, da li smo zainteresovani ili ne, znaćemo veoma brzo, već početkom avgusta.
                        Mislim da nije nasih boja a to izgleda sada posle Stefana Jankovica se posebno obraca paznja.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Sezona još traje i meni je po malo degutantno išta pripisivati menadžmentu u ovom trenutku, igre sa imenima forumaša na forumima su već tradicija ali nekom zamerati što ne dovodi NN igrača koji je slobodan a već kaparisan od trećeg kluba je bzvz.
                          Mi smo, klub ne ja ili mi forumaši...postigli najbitniji deo iz plana za ovu godinu a to je titula ABA lige i povratak u EL ali još ima reularnih kola KLS pa plej of i tek oda menadžment može krenuti u sklapanje tima (nadam se da je i do sada bilo onih u klubu koji su bili zaduženi za praćenje zanimljivih igrača).
                          Meni je tokom sezone najviše smetala popunjenost na poziciji pleja tj onaj ko je to radio baš i nije "dobro gledao" i to ne zbog povrede Džoa, to se može desiti svakom već komplementarnost plejeva sa viđenjem igre našeg trenera. Slaba odbrana i jasan hendikep u organizaciji zbog visine, snage, brzine...
                          Imaš ovaj Beronov intervju gde govori, ko i kad ga je kontaktirao.

                          Milan Tomić posle F4 EL , što znači u drugoj polovini maja a ugovor je potpisao u julu.

                          Hoću da kažem da verujem da se i sada radi po sličnom principu

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Nije Avramovic u pitanju nego Hayes iz Galatasaraya. Mislim da sam davno napisao da nijedno ime se nece vezivati za prelazak kod nas pouceni iskustvom iz prosle sezone.
                            Kao sto je i Ganac napisao jos uvek traje sezona u KLS ligi i klub bi bio vrlo neozbiljan kada bi sada imenovao nove igrace za sledecu sezonu ( bez obzira koji su vec dogovereni )
                            Daj da gasimo forum.
                            Ljudi pisu misljenja, ono sto cuju itd, itd


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Daj da gasimo forum.
                              Ljudi pisu misljenja, ono sto cuju itd, itd


                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Da , napisao si da ima indicija da ce mozda u Zalgiris, a ne da je i potpisao. Stize komentar kako eto oni znaju sta rade a nama je pobegao, pa sta su ti u Zalgirisu radili kada su promasili Nate Waltersa pre dve godine, kako ga tada nisu skautirali, a eto mi kao neznalice ga uzeli. Vasa Micic takodje, Dion Thompson, eto tri igraca koji su prvo igrali kod nas pa tek onda kod njih.

                              Najlakse je odmah kritikovati pre nego sto iko zna od nas ko ostaje , ko odlazi i kakvu viziju ima Milan Tomic za sledecu sezonu, sa ovom se krpio sa onim sto je nasledio i mogao kupiti, sada cemo videti od cega je sastavljen kada ne bude imao amanet preuzimanja nekih igraca pod ugovorima i one pod "tajnim ugovorom.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Mislim da nije nasih boja a to izgleda sada posle Stefana Jankovica se posebno obraca paznja.
                                Da, slažem se da posle Stefana Jankovića, svaki igrač treba da obrati pažnju, da ne prođe kao Stefan Janković i ode iz šampionskog u luzerski tim.

                                Comment

                                Working...
                                X