Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nigel iz Galate ce u Zalgiris[emoji34][emoji34][emoji34]

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Nigel iz Galate ce u Zalgiris[emoji34][emoji34][emoji34]

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Tako to ide, kad znas sta hoces i planiras unapred. Sad se spremam da Covicevi Svedoci napadnu da je sve do para i sl.

      Comment


      • Ali Cox Jr i Toti u istoj recenici.
        Voimjaoca

        Comment


        • Originally posted by Wingwalker View Post
          pusti demanti...ono sa Totijem ti uopšte nije drugarski.
          Znao sam da cete se uhvatiti za Totija moja greska, imas jos 1000 takvih primera i u drugim sportovima, gde igraci mogu da odu u bolje klubove ali ne zele. Ja sam samo naveo primer da FC3 ne moze da nadje bolju sredinu i da nije ugrozen da po svaku cenu bezi preko. To sto bi mi zeleli da on zaradjuje negde pare negde drugo je druga stvar, kao sto napisah vise puta, sve ono sto mi zelimo klub ce uraditi suprotno.

          Sve vase zelje ce svakako biti ispunjene samo ako jako pozelite i izvrsite dovoljno veliki pritisak na klub to ce se i ostvariti.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Tako to ide, kad znas sta hoces i planiras unapred. Sad se spremam da Covicevi Svedoci napadnu da je sve do para i sl.
            Mozda su resili da dovedu onog tvog Jamlija ili vec kako se zove, a i Martinez ceka kao zapeta puska.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Mozda su resili da dovedu onog tvog Jamlija ili vec kako se zove, a i Martinez ceka kao zapeta puska.
              Naravno. A i sam znam da cu od tebe dobiti pravovremene informacije kad se isto desi...

              Comment


              • Stranci u Zvezdi nisu nikad bili problem, uvek su to bili veoma kvalitetni stranci koji su placeni dobro i u to ne brinem. Treba pojacati domacu bazu, prvi sam rekao da nam trebaju Kuzmic i Markovic i koji su nam veoma blizu, ne kao prvi centri i PG vec kao neko ko ce deliti minutazu i biti deo tima. Ako Markovic bude PG, ne moze Covic biti back up, dovesce i stranca, medjutim ako preplatimo prvog pleja onda je pitanje a verujem da cemo imati nova prva dva PG.

                Naravno G liga stranci ne dolaze u obzir niti je Zvezda tako ikada razmisljala i to sigurno se nece promeniti. Mene je uvek vise brinuo odnos uprave prema navijacima nego prema dovedjunju igraca gde se nije puno gresilo. Jedini problem nastaje kada uprava krene da ulazi u deo posla koji nije njen. Tu su greske i DR zadnje sezone, Alimpije i na kraju FC3, to su jedine zamerke koje imam na upravu sto se tice igrackog kadra, sve ostalo je manje vise dobro odradjeno ili se radi dobro.

                Druga strana medalje je sto klub stagnira i ne ide uzlaznom linijom u smislu funkcionisanja kluba, dvorane, i samog sistema koji cemo imati i koji ce nas gurati napred. Dosli smo do blokade neke i ne mozemo napred i to je problem koji ce nas mozda i kostati u nekoj buducnosti nekih licenci, igranja u EL itd...Mora se uvek gledati long term o tome.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Naravno. A i sam znam da cu od tebe dobiti pravovremene informacije kad se isto desi...

                  Mislim da potpis tog tvog ljubimca cemo svi slaviti ovde grupno, ti ces nam nadam se obelodaniti ime tog velikog kluba kada bude potpisao ako pobegne nasima.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Mislim da potpis tog tvog ljubimca cemo svi slaviti ovde grupno, ti ces nam nadam se obelodaniti ime tog velikog kluba kada bude potpisao ako pobegne nasima.
                    Naravno. Zauzvrat samo trazim popust na limenke i ostalu metalnu ambalazu od 30%

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Naravno. Zauzvrat samo trazim popust na limenke i ostalu metalnu ambalazu od 30%
                      Malo si zakasnio za limenke, od 2011 prestala proizvodnja limenki.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Malo si zakasnio za limenke, od 2011 prestala proizvodnja limenki.
                        Teras sprdnju a meni ozbiljno treba popust na cilindricne i vucene limenke. Odmah se lepis za tu 2011. Dal vas Nebojsa tera da izrecitujete ceo UPPR pre nego sto vas primi u sektu?

                        Comment


                        • Aleksa Avramovic slobodan.....samo kazem.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Aleksa Avramovic slobodan.....samo kazem.
                            Gotivim Aleksu, visegodisnji ugovor mozda i puno minuta u KLS i ABA. Realno ne moze sad kao nosioc

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Teras sprdnju a meni ozbiljno treba popust na cilindricne i vucene limenke. Odmah se lepis za tu 2011. Dal vas Nebojsa tera da izrecitujete ceo UPPR pre nego sto vas primi u sektu?
                              Ja bih te zamolio da se malo kulturnije obracas meni jer ja ti prenosim samo ono sto znam da je proizvodnja limenki prestala tamo negde 2011 ili 2012 , da li je u medjuvremenu pokrenuta proizvodnja nisam uspoznat jer moj dodir sa industrijom i privredom Srbije je prestalo negde tamo 2013 godine.

                              Tebi ako su bas te limenke potrebne ne bi ih sigurno trazio ovde putem foruma, verujem da si dovoljno kompjuterski obrazovan da mozes te limenke naci na netu, te naci odgovorajuci proizvod koji ce zadovoljiti tvoje potrebe za istim

                              To sto me stavljas u pripadnost neke sekte je stvarno dno za nekog ko sebe smatra kosarkaskim strucnjakom ovde na forumu.

                              Zelim ti srecu u nalazanju tih konzervi, izguglaj fmp zeleznik imas telefon pa pitaj da li ih proizvode i zatrazi 30 % popust, verujem da ce ti izaci u susret.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Gotivim Aleksu, visegodisnji ugovor mozda i puno minuta u KLS i ABA. Realno ne moze sad kao nosioc
                                Vec vidim kako Ostoja odresuje kesu.....

                                Comment

                                Working...
                                X