Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filip da ima jos 10-15cm bio bi legitiman EL plej, ovako je limitiran i jbg. Na momente protiv jacih timova u EK mi ga je bilo zao kako je smesno izgledao na terenu. A bogami mi je bilo zao i nas sa njim... PO je odigrao dobro, tu nema price.
    Last edited by Storm; 13-05-19, 19:15.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Samo potvrda mojih tvrdnji da jedino moze da igra u timu kod tate. Koliko se secam on je imao jedan izlet u inostranstvo. Znamo kako se zavrsilo. I tu u timu koji nije ni na nivoy losijih timo FIBA lige sampinjona.


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      FC3 moze da igra u svakom timu ABA LIGE osim top 4 tima, da je tolika neznalica kao sto su svi tvrdili ovde on ne bi imao 55 ast na 8 izgubljenih lopti u 8 utakmica playoffa, gde nam je ovde i na drugim mestima svi koji su dve utakmice u zivotu pogledali preko tv ( ne daj Boze uzivo) tvrdili da ce ga pojesti i Renfro a o Gordicu i Kolu da ne govorimo.
      Ja razumem komplexe, mrznju, nepostovanje i jos sto sta kako je sve vredjan ali ne moze neko koji je nazivan amaterom, kosaraksem za ispred zgrade, tatinim isprdkom da u 8 utakmica pruzi ovakve brojke, da u celokupnoj sezoni izgledamo najbolje dok je on na terenu ako je sve to sa cim se on nazivao. Nekako bi taj amaterizam i neznanje barem se negde pokazalo a ne da u svih 8 utakmica ( izuzev jedne) pruzi ovavke partije sa tim brojkama.

      Ne mozes reci za Franceska Totija da nije mogao igrati bilo gde drugo osim u Romi celu karijeru, hoces reci da nije imao bolje ponude finansijske ili bolje klubove, a Roma je donji dom top evropskih klubova, a Toti je u svoje vreme bio majstor. Toliko ima primera da igraci nadju sebe mesto i zasto bi neko menjao KKCZ za neki klub po svemu manjem od onoga sto ima u Beogradu
      Da je on odigrao najvazniji deo sezone lose, pa revolucija bi bila, da li ce igrati sledece sezone i sa kojom ulogom, opet se morati da se obratite M Tomicu, samo je on njega video na tom mestu i onih 6.520 botova u hali PIonir, ovi sa foruma, twitera ( gde i ja spadam) mogu samo da pojedu i popiju ono sto su tokom godina izbacili napolje jer oni "najbolje" znaju.
      Last edited by Šarac; 13-05-19, 19:18.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        FC3 moze da igra u svakom timu ABA LIGE osim top 4 tima, da je tolika neznalica kao sto su svi tvrdili ovde on ne bi imao 55 ast na 8 izgubljenih lopti u 8 utakmica playoffa, gde nam je ovde i na drugim mestima svi koji su dve utakmice u zivotu pogledali preko tv ( ne daj Boze uzivo) tvrdili da ce ga pojesti i Renfro a o Gordicu i Kolu da ne govorimo.
        Ja razumem komplexe, mrznju, nepostovanje i jos sto sta kako je sve vredjan ali ne moze neko koji je nazivan amaterom, kosaraksem za ispred zgrade, tatinim isprdkom da u 8 utakmica pruzi ovakve brojke, da u celokupnoj sezoni izgledamo najbolje dok je on na terenu ako je sve to sa cim se on nazivao. Nekako bi taj amaterizam i neznanje barem se negde pokazalo a ne da u svih 8 utakmica ( izuzev jedne) pruzi ovavke partije sa tim brojkama.

        Ne mozes reci za Franceska Totija da nije mogao igrao bilo gde druge osim u Romi celu karijeru, hoces reci da nije imao bolje ponude finansijske ili bolje klubove, a Roma je donji dom top evropskih klubova, a Toti je u svoje vreme bio majstor. Toliko ima primera da igraci nadju sebe mesto i zasto bi neko menjao KKCZ za neki klub po svemu manjem od onoga sto ima u Beogradu
        Da je on odigrao najvazniji deo sezone lose, pa revolucija bi bila, da li ce igrati sledece sezone i sa kojom ulogom, opet se morati da se obratite M Tomicu, samo je on njega video na tom mestu i onih 6.520 botova u hali PIonir, ovi sa foruma, twitera ( gde i ja spadam) mogu samo da pojedu i popiju ono sto su tokom godina izbacili napolje jer oni "najbolje" znaju.
        Prva recenica koju si napisao sve govori

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ako je Fitjko toliko dobar igrac - sto ga ne uzmu Pesic ili Radonjic?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Sa strane misljenje, vidim da.se prica o FC. Ovako, momak je imao bolju sezonu nego sto je to iko ocekivao. Narocito u plej ofu. Prije svega izborio se sa pritiskom igranja uz sve sto ga prati ( ciji je sin, za ciji klub igra) i izborio se sa ocekivanjima da ce protivnici da ga "pojedu" kada bude bilo najvaznije. Nije tako bilo , nesto zahvaljujuci njemu i njegovom timu a nesto zahvaljujuci i protivnicima. Ako izuzmemo to ciji je on sin, ovako sa strane, moram primijetiti odredjenu progresiju u njegovoj igri. Da li ce to biti dovoljno da ostane u timu, pitanje za trenera i ostatak strucnog staba kao i menadzment. Vrlo je tesko biti sada siguran sta ce se desavati sa njim i da li on moze legitimno igrati EL. Sa jedne strane, zasluzuje da mu se da sansa jer je on dobrim dijelom, uz ostale i zasluzan za to, sa druge strane postoji, pretpostavljam, bojazan da li ce odgovoriti zadatku. I jedno i drugo misljenje je legitimno. Po meni to nije glavno pitanje, glavno pitanje da li moze biti jos bolji i da li ce se nastaviti ta odredjena progresija a to treba da osjeti i ocijeni strucni stab. Bez pritiska.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Od kada je to sala, bice 2 ili 3 plej. Da ga vidi tata jednom u EL mecu...
              Velika je razlika da li ce biti drugi ili treci plej. Bas velika.

              Comment


              • Originally posted by From downtown View Post
                Velika je razlika da li ce biti drugi ili treci plej. Bas velika.
                Znam, trebalo bi treci, ali i prosli put je bio samo tu da trenira.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Prva recenica koju si napisao sve govori

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Ali je opet opravdao svojim igrama igranje u nasem dresu, cime sam sam sebe demantovao.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Znam, trebalo bi treci, ali i prosli put je bio samo tu da trenira.
                    Kao treci plej moze, gde da potpisem salu na stranu, zbog nedostatka mladih igraca kao treci sto se mene tice moze. Opet, ja sam nesto ubudjen da ce biti drugi plej.

                    Comment


                    • Originally posted by From downtown View Post
                      Kao treci plej moze, gde da potpisem salu na stranu, zbog nedostatka mladih igraca kao treci sto se mene tice moze. Opet, ja sam nesto ubudjen da ce biti drugi plej.
                      Opravdace opet ocekivanja nekih poznavalaca kosarke koji ce sigurno misliti da moze biti i drugi plej, ali treci mora biti. To ce sve trajati do promene vlasti ako ostanu ovi, bice on i trener, jbs mi sve ako ne bude. Vrhunski je bio ficko ove sezone, milina ga gledati...pa jos kad ozvanja dvoranom Covicu legendo...ma idi, to je zivot, to je Zvezda!!!
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Filip ima dobar osecaj za asistenciju ali zbog losih fizikalija to je manje vise sve sto moze da pruzi. On se bori, baci se za loptu, kad ide na ulaz ide do kraja padne svaki put...to obicnom navijaci izgleda jako dobro ali on u odbrani i u Aba ligi je minus a kamoli El...

                        Opet dovesti dva keca ne znam koliko je to moguce. Probao bih i sa nekim sa koledza na duzi ugovor ako se nema novca.

                        Comment


                        • Vidi da svako od nas ima 10cm, vise da je brzi, da ima bolji sut itd..bi bio bolji. Zna on da igra, to niko i ne govori da nije tako,ali nije fizicki za ovaj nivo,a to je extremno bitno. Onje za neki ABA level osrednjeg kluba i to je to. Da dodje bilo koji plej sa ovakvim igracima bi imao slicnu ulogu i verovatno bolju statistiku. Stvarno za EL je previse da ostane. Nek ga ostavi, napravice gresku, mnogo je ovo vise meceva i vece opterecenje, samo da se ne blamiramo sa njim kao back upom u EL, to bi bas bilo sramno
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Vidi da svako od nas ima 10cm, vise da je brzi, da ima bolji sut itd..bi bio bolji. Zna on da igra, to niko i ne govori da nije tako,ali nije fizicki za ovaj nivo,a to je extremno bitno. Onje za neki ABA level osrednjeg kluba i to je to. Da dodje bilo koji plej sa ovakvim igracima bi imao slicnu ulogu i verovatno bolju statistiku. Stvarno za EL je previse da ostane. Nek ga ostavi, napravice gresku, mnogo je ovo vise meceva i vece opterecenje, samo da se ne blamiramo sa njim kao back upom u EL, to bi bas bilo sramno
                            Nadam se da nece biti bekap, ali ni malo necu biti iznenadjen ako bude, da zaokruzimo pricu.

                            Jos manje verujem da cemo dovesti dva igraca na pleju, tj.ko moze biti platezno dostupan nama

                            Comment


                            • legenda kaže... da je Peno-a pozvan u repku samo zahvaljujući grešci u pisanju sms-a...
                              "pošalji mi broj ovog malog pleja...Stefan P. da ga ubacim na prošireni " ...misleći na Pota.

                              na okupljanju već bilo prilično nelagodno da se to koriguje.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Ali je opet opravdao svojim igrama igranje u nasem dresu, cime sam sam sebe demantovao.
                                pusti demanti...ono sa Totijem ti uopšte nije drugarski.

                                Comment

                                Working...
                                X