Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Žao mi je tog momka, gotivan je sa svojim stavom. Vidi se da je borac. Ono što je moglo da se primeti jeste i njegov čelični karakter, odmah se videlo da je veliki radnik. Daj Bože da bude sve u najboljem redu i da napravi dobru karijeru.

    Comment


    • Tesko da bilo ko iz FMPa moze u Zvezdu naredne sezone

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Tesko da bilo ko iz FMPa moze u Zvezdu naredne sezone

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Gledao sam ih 3-4x ove godine, stvarno niko. Daleko je to sve od onog nivoa na kom bi mogao da konkurises na mjesto u timu koji se bori za titule i igra EL.
        Na zadnjem mecu doduse, ugledam nekog novozelandjanina, zaboravio ime al decko zna kosarke. Vidno iskusan, sa idejom u napadu, u odbrani solidan. Igrao na poziciji PF iako je tijelo i kretnja za SF. Eto ako znas o kome je rijec, slozices se da je dobar igrac.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Gledao sam ih 3-4x ove godine, stvarno niko. Daleko je to sve od onog nivoa na kom bi mogao da konkurises na mjesto u timu koji se bori za titule i igra EL.
          Na zadnjem mecu doduse, ugledam nekog novozelandjanina, zaboravio ime al decko zna kosarke. Vidno iskusan, sa idejom u napadu, u odbrani solidan. Igrao na poziciji PF iako je tijelo i kretnja za SF. Eto ako znas o kome je rijec, slozices se da je dobar igrac.
          Dilejni.
          Jeste ostavio dobar utisak u prva dva meca. Medjutim, rano je za neku analizu njegovih kvaliteta

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Ono u sta sam siguran je da Tomic uveliko radi na sastavu za narednu sezonu. Godinama je u EL i verujem da zna sta nam treba da budemo konkyrentni.
            I prosle sezone je imao ceo tim na pocetku priprema. Nekako mi se cini da nije trener koji ce mesecima da ceka nekog igraca, ma ko on bio.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Covke na Pinku na nekoj emisiji, brani poziciju, bice para

              Comment


              • Ma Covke se dodvorava vlasti i vrhovnom komandantu jebiga svaki pas sere na veliku rpu sto bi reko nas narod.

                Comment


                • Sto se tice sledece sezone Buducnost ce biti konkurentna, sa manje stranaca ali konkurentna kao i Cedevita. Sto se tice Partizana kao i mi imaju dobru bazu domacih igraca samo sto ce ove godine imati daleko bolje strance sto ih po meni stavlja za nase najvece konkurente.

                  Sto sam ono napisao? Zato sto ce biti paklena borba u Aba a znamo koliko je prva pozicija kljucna u regularnom delu sezone a na to imamo 34 kola El ili sto neko rece 9 duplih El kola.

                  Znaci nama treba 15 upotrebljivih igraca i zbog umora, nedaj Boze tezih povreda i slicno. Ubedjen am da u klubu razmisljaju ovako i da ce uraditi sve da sklope dobar tim jedino mi se ne svidja Filip kao drugi plej i da taj "kombo" bude Beron jer trebace nam neki Djenka look like mada sve su prilike da Bili ostaje. Dakle, koliko para toliko muzike, jebes i dobar rezultat ako na kraju sezone ostanemo u debelom minusu. Zato, treba nam tim imamo dobru osnovu, koliko cemo imati sredstava, pameti, videcemo.

                  Comment


                  • Koliko bi kostalo ovo cudo?

                    Pefi/Covic
                    Wroten/ Laza/Dobric
                    Jankovic/Davidovac
                    Simanic/Faje
                    Deon Thompson
                    Kuzmic/Ojo

                    Comment


                    • Ja ocekujem da cemo mi svakako ici preko budzeta i to mislim mozda cak i milion. Jednostavno svaki put kad igramo EL to radimo a i logicno je da to uradimo. EL daje vece mogucnosti za zaradu, 10-tak pobeda vec daje pola miliona € dodatnog budzeta
                      Mada nam i treba dosta EL igraca.
                      Ako je tacno da smo se vec usmeno dogovorili sa Kuzmicem ja bi EL zapoceo sa unutrasnjom linijom Kuzmic-Odzo i Borisa-Faje-Stratos. Ako bude skripalo prvih mesec dana, onda dodati nekog 4/5 igraca na lastcut (mozda bi cak probao i Jovanovica kao 4/5 to prvo vreme jer jednostavno ne vidim Ristica ni u kakvoj ulozi u EL)
                      A sav novac koji imamo(cak i onaj koji nemamo) doveo 3 EL igraca na spoljnoj liniji, 2 pleja i jednog kombo igraca, Nesto u stilu Markovic + Kobs i Dzenkins kao 2/1
                      Naravno da Beron ostane sa uvecanom platom.
                      Ja ne vidim kako mozemo igrati EL bez neke kombinacije 9 domacih i 6 stranaca

                      Edit:
                      Da probam i ja
                      Markovic/Kobs/Davidovac
                      Dzenkins/Beron/Dobric
                      Stratos/Lazic
                      Simanic/Faje/Jovanovic
                      Kuzmic/Odzo
                      Ekipica od 3,5-4 miliona
                      Verujem da bi bili na granici TOP8
                      Last edited by Ivan9; 13-05-19, 09:49.

                      Comment


                      • Ne znam, meni se Vlada Jankovic ne svidja i u drasticnom padu karijere je od Panatanaikosa .

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan9 View Post
                          Ja ocekujem da cemo mi svakako ici preko budzeta i to mislim mozda cak i milion. Jednostavno svaki put kad igramo EL to radimo a i logicno je da to uradimo. EL daje vece mogucnosti za zaradu, 10-tak pobeda vec daje pola miliona € dodatnog budzeta
                          Mada nam i treba dosta EL igraca.
                          Ako je tacno da smo se vec usmeno dogovorili sa Kuzmicem ja bi EL zapoceo sa unutrasnjom linijom Kuzmic-Odzo i Borisa-Faje-Stratos. Ako bude skripalo prvih mesec dana, onda dodati nekog 4/5 igraca na lastcut (mozda bi cak probao i Jovanovica kao 4/5 to prvo vreme jer jednostavno ne vidim Ristica ni u kakvoj ulozi u EL)
                          A sav novac koji imamo(cak i onaj koji nemamo) doveo 3 EL igraca na spoljnoj liniji, 2 pleja i jednog kombo igraca, Nesto u stilu Markovic + Kobs i Dzenkins kao 2/1
                          Naravno da Beron ostane sa uvecanom platom.
                          Ja ne vidim kako mozemo igrati EL bez neke kombinacije 9 domacih i 6 stranaca
                          Naravno da mora biti konkurentan tim jer bez rezultata nema ni punih dvorana, nema 37k za pobedu, nema prihoda od ulaznica.

                          Dalje, ako Bili ostaje nema tu mesta za beka stranca jer je tu guzva jedino da neko ode od domacih. Druga stvar Filip ostaje drugi plej ne gajite iluzije tako da je tu u odbrani truba jer ni on ni Filip ne mogu ispostovati kretnje u odbrani. Svaka cast i Filipu i Biliju ali El je jedan drugi level gde bez odbrane nemas sta da trazis. Bili je u napadu na El nivou ali u odbrani ne. Ne moze on igrati komba u El i to je to. Ako nam je to plan, bicemo mnogo suplji.

                          I treca stvar, sto se tice pozicije 4/5. Simanic/Faje i Kuzma/Ojo. Kao treceg centra bi pre Jovanovica e sad koliko je on spreman da bude treci centar posle dobrih minuta u Italiji ne znam. Da li dovesti pojacanje na 3/4 u liku Simonovica ili zadrzati Stratosa? Ili mozda igraca 4/5 poput Deona Thompsona to je vec enigma. Ja sam vise za 4/5 igraca jer na 1,2,3 je veca guzva a neko poput Deona bi doneo iskustvo a opet ostavio bi minute i za Borisu. Koliko je sve ovo realno, videcemo.

                          Comment


                          • D. Thompson a zaboravite, on ima jak ugovor,igra u Zalgirisu gdje imaju sve uslove, od carter letova sa koznim sjedistima do najmanjih sitnica, ne vidim razlog da za manje para koje kasne dodje u losije uslove.
                            Sto se tima za top 8 tice, to da zaboravimo, nemamo mi para za to a da bi dosli do 15+ pobjeda, treba nam tim vise godina na okupu.
                            Para ce biti dovoljno da se ne brukamo sa 6 pobjeda, i Tomic ce napraviti dobar tim. Koliko ce uraditi niko ne moze da zna, al ono sto smo vidjeli u PO ABA daje nam za pravo da budemo optimisti.

                            Comment


                            • Sta ste se uvatili za Kobsa, paljevina obicna, nema tu mjesta za neku preozbiljnu kosarku.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                D. Thompson a zaboravite, on ima jak ugovor,igra u Zalgirisu gdje imaju sve uslove, od carter letova sa koznim sjedistima do najmanjih sitnica, ne vidim razlog da za manje para koje kasne dodje u losije uslove.
                                Sto se tima za top 8 tice, to da zaboravimo, nemamo mi para za to a da bi dosli do 15+ pobjeda, treba nam tim vise godina na okupu.
                                Para ce biti dovoljno da se ne brukamo sa 6 pobjeda, i Tomic ce napraviti dobar tim. Koliko ce uraditi niko ne moze da zna, al ono sto smo vidjeli u PO ABA daje nam za pravo da budemo optimisti.
                                Vise u fazonu look like igrac. Neki 4/5 igrac koji moze pruziti neku konstantu, stabilnost u skoku solidnu odbranu.

                                Ma ono 34 kola, 17 domacinstava tako da izmedju 10-15 pobeda bi bilo super. Top 8 je prica za decu, kroz El treba pokazati zube ali zna se sta je primarno a to je ABA. Sirotinja smo mi da bi pucali na Top 8.

                                Comment

                                Working...
                                X