Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Ne bih ja nego me natera Ganac. Ljut nešto na Ćokija pa se kritikom sveti. A Ganac je opak, ne treba ga dirati. Zucka se da je veštegar i da pravi mađije.
    Ne diraj mi komsiju, da ne bi imao posla sa mnom.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Ja verujem da će Filip da izdominira KLS i da će to možda da mu pomogne da nadje angažman u npr. Premijer ligi Rumunije ili Azerbejdžana. Šalu na stranu, ako već pravite kombinacije za tim za sledeću sezonu, Filip ne sme da bude ni treći plej. Zauzimaće mesto možda nekom mladom igraču u 15, a za EL nam svakako nije potreban.
      Pa dvije godine raspravljamo kako mladima treba minuta i uloga, to trece mjesto je savrseno za Filipa. Sta treba nekom mladom pleju da presjedi godinu i igra u slucaju licnih ili povreda?

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Pa dvije godine raspravljamo kako mladima treba minuta i uloga, to trece mjesto je savrseno za Filipa. Sta treba nekom mladom pleju da presjedi godinu i igra u slucaju licnih ili povreda?
        Naprotiv, mladi bi igrao u ABA i malo nesto u EL. Savrseno iskustvo, ne znam pre sta ce to nekome od 30 godina da sedi na klupi i ceka svoju sansu. Bolje da ode i da pokaze svoje znanje u nekoj egzoticnj zemlji, siguran sam da ce biti dosta ponuda za takav nevidjeni talenat
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ako mesto trećeg pleja ili tehnički trinaestog praseta Filipu nije problem... iskreno, on će tu biti korisniji od neiskusnog mladca ako nam ne daj Bože zatreba u nekom trenutku i treći organizator igre.
          Ali ovo njegovo razvlačenje po studijima, pompezni naslovi o igraču čije ime kada se prevede sa flamanskog znači "onaj koji titule donosi" i nastavak mistifikacije njegovog ugovora u klubu sigurno nisu deo kampanje usmeren na pronalaženje ino-angažmana za Filipa i više sliči postepenom ali neoborivom ustoličenju Filipa na bek-ap poziciji u timu koji se vraća u EL sa novom energijom, trenerom i novim timom ali istarim nepotizmom - prvo koleno edition.
          Samo još da navatamo nekog izvikanog ali polupovređenog prvog pleja za preterane novce koji će ubrzo prepustiti lidersku palicu nižem kolegi da plodi Kalatese, Rodrigeze i Slukase...a kada i to odradi da se lagano krene sa lobiranjem za repku.

          Ništa ovde nije iskarikirano...da se opet podsetimo kako je sve krenulo...od popunjavanja mesta na treningu. Bili je Beron ali Nebojša je baron.
          Last edited by Wingwalker; 12-05-19, 13:26.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Pa dvije godine raspravljamo kako mladima treba minuta i uloga, to trece mjesto je savrseno za Filipa. Sta treba nekom mladom pleju da presjedi godinu i igra u slucaju licnih ili povreda?
            Malo sam bio ironičan. Svestan si i ti da ako Filip ostane, neće biti ni 13-i, ni 15-i igrač, već će mu tata omogućiti da "feel devotion". Zato je bolje da ga nema. Kažem, odličan za KLS i većinu utakmica ABA, ali nikako više od toga. Zašto npr. Paunović ne bi bio u 15 i uskakao na neke slabije ABA utakmice?

            Comment


            • Ma ok, ali pricamo konkretno o ulozi treceg igraca na poziciji. E za takvu stvar mlad igrac nije, vec bas profil iskusnog koji nece pravit problem sa tom ulogom vec ce da doprinese ono koliko moze.
              Mlad igrac mora da igra, neminovno i grijesi, a za to mu treba neki tim bez pritiska rezultata.
              Druga je stvar sto imas bojazan da ce se dovesti neko sklon povredama i da ce Filip opet vaditi kestenje.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Ma ok, ali pricamo konkretno o ulozi treceg igraca na poziciji. E za takvu stvar mlad igrac nije, vec bas profil iskusnog koji nece pravit problem sa tom ulogom vec ce da doprinese ono koliko moze.
                Mlad igrac mora da igra, neminovno i grijesi, a za to mu treba neki tim bez pritiska rezultata.
                Druga je stvar sto imas bojazan da ce se dovesti neko sklon povredama i da ce Filip opet vaditi kestenje.
                Imam bojazan da će Filip imati mnogo veću ulogu, od one koje mu svi mi namenjujemo (treći plej, 13-i igrač...).

                Comment


                • Filip ce biti bek ap, s tim da ce se verovatno gadjati neki kombo koji ce da uleti na 1 kad Ficku ne ide. A cesto mu nece ici u EL. Ubedjen sam u ovo znajuci ambiciju, bandoglavost i sujetu tata Nese.
                  Last edited by Storm; 12-05-19, 11:47.

                  Comment


                  • Nadam se da obojica grijesite.

                    Comment


                    • I ja mislim da ce biti drugi plej.

                      btw. Jel Dzo definitivno otisao/odlazi?

                      Comment


                      • Ja mislim da će biti treći plej.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ima i dobra stvar ako Filip bude drugi plej. Onda ce kao i prosle godine morati da pokupuje dobre igrace i to dosta njih. Tako i da ostane drugi plej imaces bar 5-6 kvalitetnih stranaca. Ali u pricipu da ode, mogli bi biti jedinstveni ovde na forumu i uzivati u sezoni. Samo sumnjam da ce to tajo da dozvoli. Svakako nece ispasti lose u obe situacije po sam tim, po nas navijace po neke hoce
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Neće za one koji se predstavljaju kao navijači Zvezde a nisu to.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Treba ozbiljno da se pojacamo. Nas tim proslogodisnji nije bio konkurentan ni u EC. EL je druga dimenzija.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Treba ozbiljno da se pojacamo. Nas tim proslogodisnji nije bio konkurentan ni u EC. EL je druga dimenzija.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                Ovo je kljuc! Tako da te price kako nam treba plej i centar i sve OK su mnoooogo lose. Ako taj plej i centar nisu Jokic i Teodosic roster nam je jaaaako tanak za EL. Nama treba u odnosu na proslu godinu bar 4-5 kvalitetnih igraca sirom rostera da bi licili na ekipu u EL.

                                Comment

                                Working...
                                X