Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bili odmara, vratio se Vojvoda

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • trazi se karta vise

      Comment


      • da li je neki medij danas objavio da KKCZ večeras igra sa OKK Beograd u elitnom domaćem takmičenju i ako jeste da li se zna vreme?

        Comment


        • Verujem da ćemo i ove godine biti iznenađeni pojačanjima.Prošle sezone procenat uspešnih predviđanja je bio max.1%.Ogromna većina nas nije očekivala igrače koji su došli.Mislim da Tomić već ima neki okvirni plan i ideju, i da iako to demantuju već rade na timu za sledeću sezonu.

          Comment


          • ima li neki link a da nije ova jada sa Youtube-a...

            Comment


            • Covece koliko je Ristic glup u odbrani.

              Comment


              • Pogubljen je Rile, amaterska odbrana. Mnogo bre očajno, katastrofa.
                Last edited by Karamazov; 08-05-19, 18:49.

                Comment


                • Da igra odbranu kao napad imali bi legit bekap. Ovako, nema tu popravke lik ko da nikada trening nije odradio

                  Comment


                  • Ko bi rek’o pre pocetka sezone da ce Borisa ovako da rutinira?

                    Comment


                    • Evo vam ovaj strim:

                      http://freestreams-live.com/arena-sport-3/

                      Slika je dobra, oće s vremena na vreme da se vrati u rikverc al nije strašno. Nema bolje.

                      Comment


                      • Ja ne znam zasto smo mi uopste potpisali Nenadica....

                        Comment


                        • Nenadic je samo interesantan igrac dok igra u slabijoj ekipi ,ovako kada igra u ozbiljnom sistemu nema ga nigde ,nije cak ni mlad previse pa da se kaze d ima vremena ...
                          Ristic opet ima vremana jer je njegova pozivcija drugacija ali mora da radi jako mnogo ,jako mnogo da gleda i uci jer u suprotnom od njega nece biti apsoluno nista

                          Comment


                          • Ristic plodi po KLS. Nenadic ne moze da se sastavi ni na ovom nivou kosarke. A ne secam se kad je covek pogodio slobodno bacanje.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Ristic plodi po KLS.
                              Ristić plodi i u KLS-u samo kada je koš ispred njega...u odbrani su mu Davidovac, Dobrić i Boriša ukupno skinuli 5-6 lopti sa glave jer em je loše postavljen em dečko ne skače ič. I dalje nema ni naznaka povratnog pasa pa kada primi loptu to je kraj napada a najsporiji je u ligi u tranziciji. Vidi se i kod igrača po reakcijama da ih je smorio sa: "daj loptu da trpam boraniju"...viče ko manijak na Nenadića dok traje napad što mu pre par sekundi nije dao loptu kada se zagradio.
                              Mislim da ga Tomić još uvek riba za školovanje koje je dobio cimanjem na prvu fintu.

                              U pogrešnom je modu, formi i dresu.
                              Last edited by Wingwalker; 08-05-19, 20:13.

                              Comment


                              • Ristic je daleko od ozbiljne kosarke. Njegove kretnje su ocajne, rad nogu vrlo slab. Predstoji mu pakleno leto ako misli da igra na ozbiljnijem nivou od KLSa

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X