Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ović nije propustio mnogo utakmica ove sezone ali je često izlazio zbog nelagodnosti ili bolova.
    Natera me da pogledam ...sedam utakmica nije odigrao

    Comment


    • @Manny
      Ajde dok si u kancelariji odgledah večeras Kremona - Venecija, jedan meni nepoznat igrač Kremone, Wesley Saunders ...
      momak je odigrao kao zmaj, baš pismen igrač, što ne čudi (završio Harvard) pokriva bukvalno sve spoljne pozicije.
      Leđima je lagano završio 3-4 napada ... ma sve radi ko mator. Piši šta znaš o njemu
      E da, Julyan Stone igra dosta dobro u Veneciji, dok Voja Stojanović u Kremoni prašinari, dečko i ne stagnira već nazaduje ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by kankkunen View Post
        @Manny
        Ajde dok si u kancelariji odgledah večeras Kremona - Venecija, jedan meni nepoznat igrač Kremone, Wesley Saunders ...
        momak je odigrao kao zmaj, baš pismen igrač, što ne čudi (završio Harvard) pokriva bukvalno sve spoljne pozicije.
        Leđima je lagano završio 3-4 napada ... ma sve radi ko mator. Piši šta znaš o njemu
        E da, Julyan Stone igra dosta dobro u Veneciji, dok Voja Stojanović u Kremoni prašinari, dečko i ne stagnira već nazaduje ...
        Gleda se Fila i Toronto u zagrevanju za Portland - Denver

        Jebi ga Julyan Stone je nedosanjan san moj Takva plodnja na PG poziciji je nesto sto uzivam da gledam. Ne cudi me sto je dobar.

        Saunders je stara skola kosarke. Jedan od fizicki najjacih beka sutera u NCAA pre par godina. On je imao jednu veliku slabost a to je skok sut, tacnije sutira maltene sa zemlje tako da iz driblinga su mu sutevi jako neprecizni. Kao spot up suter spolja moze i da prodje ali iz driblinga nista. Zato je umetnik u postu ili na kapici kao bek i zna bas da napravi visak i da doda drugom ili da finisira. Njanjav je defanzivno i prilicno lenje, a nije da nema fizikalije da bude bolji.

        Sta znam, daleko je on od EL nivoa mnogo znaka pitanje u njegovoj igri.
        Last edited by MannyCalavera; 05-05-19, 23:10.

        Comment


        • Killeya-Jones (6-11, 220 pounds) was a five-star recruit out of high school in 2016. A McDonald’s All-American, he signed with Kentucky but failed to make an impact with the Wildcats.
          He averaged 2.7 points and 2.1 rebounds as a freshman in 2016-17 and 3.3 points and 2.9 rebounds last season for Kentucky.

          šta se sa njim desilo...?

          Comment


          • Kadeti izgubli od Mege finale, steta bas 100:102...
            Manojlović 31p, 14sk i 8as
            Ostojić 20p

            Comment


            • Pa dobro jaka je Mega. Treba pogledati samo polufinalne rezultate....

              Comment


              • mega radi odlican posao u pravljenju mladih igraca a potom i davanju sanse istim da se oprobaju u seniorskoj kosarci ....mnogi pljuju Fmp i Megu ali oni prave reprezentativce i to je fakat!

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Decko je u srednjoj skoli vazio za jednog od najboljih na svojoj poziciji ali u NCAA nije uspeo da se nametne u rotaciji na Kentuckiju. Otprilike sto se njega tice ovo je summary:

                  PRO

                  - Decko je PF a visok je 208cm sa fenomenalnim atletskim predispozicijama. Krece se kao bek maltene.
                  - Ima relativno meku ruku i vremenom bi trebao da bude dobar suter iz midrangea i spolja.
                  - Dobra tranzicija
                  - Odlican defanzivni potencijal jer ima raspon ruku skoro 220cm, i solidan timing za blokove. Ima potencijal da bude odlican rim protector.

                  CON

                  - Decko ne oseca igru uopste. Sumnjam i da je neinteligentan. Fizicke predispozicije osim u kontrama i ne dolaze do izrazaja
                  - Iako ima telo, nema muda i mentalnu cvrstinu. I nizi i slabiji od njega ga redovno boxoutuju na skoku, nikog ne moze da ugura u postu, nije igrac koji ce da pogine za svaki skok.
                  - Ledjna tehnika i post igra je ravna nuli, za sada samo face up igrac
                  - Tanko postavlja blokove za PnR ili neki PnP za sebe, jos gore se oslobadja u istima. Jednostavno decko ne vidi
                  - Crna rupa za loptu je bio na koledzu, spolja niti vidi niti ima nameru nekom da doda.

                  On je za mene jaaaaako sirov i trebace mu jedno 2-3 sezone ozbiljnog rada da bude igrac koji moze da odgovori bilo kakvom nivou profesionalne kosarke...
                  Ne bih ja ovde nista dodao.

                  Comment


                  • Ja mislim da je sad pravo vreme za Jasona Grangera , nisam bas pratio kakvo mu je stanje sa povredom. Sve u svemu prototip igraca kakav bi nam savrseno legao ima 29 godina a karijera mu je u padu pa bi mi bili idealna sredina za njega da posle nas zabode jos neki dobar ugovor.

                    Problem je sto ima jos godinu dana ugovora sa Baskonijom ali mi ne izgleda da ce se naigrati sledece sezone ako ostane

                    Comment


                    • Originally posted by Netz View Post
                      Ja mislim da je sad pravo vreme za Jasona Grangera , nisam bas pratio kakvo mu je stanje sa povredom. Sve u svemu prototip igraca kakav bi nam savrseno legao ima 29 godina a karijera mu je u padu pa bi mi bili idealna sredina za njega da posle nas zabode jos neki dobar ugovor.

                      Problem je sto ima jos godinu dana ugovora sa Baskonijom ali mi ne izgleda da ce se naigrati sledece sezone ako ostane
                      Obe ruke dižem za Grangera.odličan na obe strane terena,iskusan,namazan,fizicki dominantan

                      Comment


                      • Granger je keva igrač...jedino što igra po ustaljenom šablonu:
                        trojka-poludistanca-trojka-asist-flouter...i onda znaš da je sledeće opet trojka...
                        al dobro, moš se živi sa tim.

                        Comment


                        • Originally posted by Wingwalker View Post
                          Granger je keva igrač...jedino što igra po ustaljenom šablonu:
                          trojka-poludistanca-trojka-asist-flouter...i onda znaš da je sledeće opet trojka...
                          al dobro, moš se živi sa tim.
                          Možemo da živimo sa tim ali da li možemo da živimo bez šuški kojih bi nas on oslobodio?
                          Nismo mi njegov platni razred a i nešto mi se ne sviđa.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Meni je Granger wet dream odavno. Opet, sto Ganac kaze skup je.

                            Sa druge strane mi imamo dobru osnovu i vecinu novca treba na 1 i 5 poziciju. Mislim da bi Granger i Kuz bili pun pogodak.

                            Comment


                            • Imacemo samo za plate 1m vise, minimum. Tako da se u tu cifru ugradite sa pojacanjima. Dal dva ili tri igraca.

                              Comment


                              • Više ćemo platiti i igrače iz ovog sastava za koje želimo da ostanu, tako da se ta milka jako brzo topi.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X