Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Boldovao sam svoje ‘vlazne snove’.
    Markovic i Kuzmic su igraci koji su ovom trenutku sasvim realni i dostupni.
    Markovic je kontaktiran i pre ove sezone i tokom nje. On je bio na listi za odstrel u Himkiju kada su zaredjali lose rezultate i bili van top 8. Otkaz Barcokasu i povreda Sveda je ucinila da on ostane u timu. Naravno i to sto je imao Ugovor od 1,1 milion. Kontaktirali smo ga u toku sezone preko Gavrilovica i kondicionog trenera ali sve napred navedeno rezultiralo je da on ostane u Rusiji.
    Njemu sada Ugovor istice. Karijera je na zalasku, on nista protiv nema da se,, skrasi,, sa porodicom u Beogradu. Plus EL, dosta manje putovanja u ABA nego u VTB ligi. Zaradio je on dosta para i obezbedio se dobro.
    KUZMICU je u ovom trenutku potrebnija Zvezda nego on Zvezdi.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Koliko vidim Ugovori isticu Kuzmicu, Markovicu, Dangubicu, Simonovicu, Jovicu, Stimcu, Mitrovicu, Dzenkinsu.......
      Ubedjen sam da cemo kontaktirati vecinu od njih

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Kuzma realan, Markovic sumnjam, Dangu i Jovjca ce Radonja produziti ako ostane na klupi, Simon nisam pametan, Stimac kao drugi centar ok, Mitrovic za sitne pare moze zasluzio je toliko, Dzenkins brat nas uvek dobrodosao.

      Edit: jbg Lazo zeznuo si me za Markovica
      Last edited by From downtown; 05-05-19, 10:52.

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Kuzma realan, Markovic sumnjam, Dangu i Jovjca ce Radonja produziti ako ostane na klupi, Simon nisam pametan, Stimac kao drugi centar ok, Mitrovic za sitne pare moze zasluzio je toliko, Dzenkins brat nas uvek dobrodosao.
        Henes izjavi da je DR ponudjen novi Ugovor jer su zadovoljni kako radi.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Henes izjavi da je DR ponudjen novi Ugovor jer su zadovoljni kako radi.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          +1

          Aha, drago mi je zbog Radonje

          Comment


          • Ako uzmemo u obzir da je Ristić slab i za EC centre, voleo bih Kuza ali i Dion Tompsona kao pojačanja na unutrašnjim pozicijama uz Odža, Fajea i Simanu.
            Takođe bih voleo Dangu, Pefija i naravno Đenku.
            I pored toga ako Džo ne ostane sledeće sezone nama treba još jedan plej, koji će biti Džoovih karakteristika sa poenima u rukama i naravno tu bi se želje oko popune rostera završile.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ja mislim da spanci znaju koliko je Pefi dobar plej i da ce se uvek naci klub koji moze da mu ponudi 500-700k.
              Jedino ako ga privuce zivot u Srbiji i ako shvati koliko je nama neophodan pa ga mozda privuce to sto bi kod nas bio prva violina.
              On bi sa Reglandom bio idealan tandem.

              Comment


              • Ja ne bih uzeo Dangubica. Prosto nije klasa jednog Stratosa, bez obzira na godine koje Stratos ima. Plus su tu Dobric, Davidovac...

                Comment


                • Zamislite postavu Pefi, Đenka, Danga, Faje i Kuz...ko bi mogao da prođe do obruča ili još bolje, ko bi video obruč?
                  Znam da je napadački malo limitirana ova postava ali bi bilo malo primljenih i malo datih koševa...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ako je sve u redu sa Kuzmićem, a verujem da će ljudi u klubu sve proveriti, odmah bih ga vratio. Nekako se omalovažava sa ovom pričom kako je bio dobar samo zahvaljujući Joviću i da je bez takvog pleja Kuz - duz dibiduz. Nije baš tako, i on je svojim kretnjama omogućio Jovketu da ga lakše pronađe, fino je sve pratio. Nije ni operisan od igre leđima ka košu, sećam se da je mnogo puta fenomenalno izbacivao svog čuvara i završavao na drugi obruč. Odbrana odlična, ume i odlično trčati kontre, dobar osećaj da se postavi ispod koša i vata skok. Samo da je sve u redu sa njim, ako postoji mogućnost odmah ga vratiti.

                    Evo da se malo podsetimo kako je zlostavljao Fener, CSKA, Real....

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Ja ne bih uzeo Dangubica. Prosto nije klasa jednog Stratosa, bez obzira na godine koje Stratos ima. Plus su tu Dobric, Davidovac...
                      Dobar početak prelaznog roka bi bilo produženje Ogija, Dede, Boriše... svima ističe ugovor naredne sezone

                      Plus, produžetak stranaca za koje se struka odluči. Bili, Faje...

                      Inače, Stratos sasvim normalno hoda, nema više štake.

                      Verovatno je ipak list u pitanju a ne tetiva

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Meni je DeDa bolji igrac od Dangubica na 3. DeDa je zrtva guzve na 3 i prinudjen je da igra na 1,2 i cuva bekove koji su cesto brzi od njega. DeDa na 3 je legitimna opcija za EL. Ubedjen sam da bi bio korisniji od Dangubica, pogotovo u napadu. U skoku nije losiji, pogotovo ofanzivnom, ima neuporedivo bolji pregled igre i moze da kreira sa krila. Za nijansu je losiji u odbrani, ali samo na bekovima. Visoke igrace moze podjednako dobro da cuva kao Dangubic.

                        I da, sut je cak za nijansu na strani Dekija. Dangubic ume da pogodi, al’ ume i da baca cigle.
                        Last edited by Storm; 05-05-19, 11:27.

                        Comment


                        • Po Dangubu bi krenuo mojim kolima u Minhen koliko gotivim tog dečkonju,
                          ali koga da zameni? Teško da bi se apgrejdovali sa njim a samo bi poremetili minutaže i uloge na toj poziciji.
                          Pefi je uvek znao da naplati svoje usluge...teško da ne može da napakuje još jednu sezonu za 500K.
                          Bilo bi lepo ali teško ostvarivo da nam za ovu EL sezonu pozicije 13-15 igrača budu mlade nade a ne zaslužni matorci i ne daj Bože opet neki zelenaš poput Vojvode Keša...iskeširasmo li ga više.
                          Ne sećam se domaćeg igrača koji je u našem dresu proveo ovoliko vremena u tako glupavoj ulozi...Uprava je očigledno potpisala najbesmislenije rešenje u tom trenutku...ne ponovilo se.
                          Zna li neko nešto o Kuzu...da li on trenira uopšte?

                          Comment


                          • Originally posted by Wingwalker View Post
                            Bilo bi lepo ali teško ostvarivo da nam za ovu EL sezonu pozicije 13-15 igrača budu mlade nade a ne zaslužni matorci i ne daj Bože opet neki zelenaš poput Vojvode Keša...iskeširasmo li ga više.
                            Ne sećam se domaćeg igrača koji je u našem dresu proveo ovoliko vremena u tako glupavoj ulozi...Uprava je očigledno potpisala najbesmislenije rešenje u tom trenutku...ne ponovilo se.
                            Ust'o sam sa stolice i aplauzom pozdravio ovaj tvoj komentar. Apsolutno se slažem. Konačno se završava ugovor Kešelju, hvala mu za ništa i sve najbolje u nastavku karijere.

                            Comment


                            • Ako se nema para za 4 vrhunska pojacanja, pristao bih samo na Markovica, jos jednog kvalitetnog pleja i Kuzmica.

                              Markovic,???, Covic
                              Beron, Dobric, Nenadic
                              Stratos, Davidovac, Laza
                              Borisa, Faye
                              Kuz, Ojo, Ristic

                              Stratos i DeDa bi povremeno isli na 4.

                              Rivers ne vredi 50k mesecno koliko mu je trenutno cena.

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Ako se nema para za 4 vrhunska pojacanja, pristao bih samo na Markovica, jos jednog kvalitetnog pleja i Kuzmica.

                                Markovic,???, Covic
                                Beron, Dobric, Nenadic
                                Stratos, Davidovac, Laza
                                Borisa, Faye
                                Kuz, Ojo, Ristic

                                Stratos i DeDa bi povremeno isli na 4.

                                Rivers ne vredi 50k mesecno koliko mu je trenutno cena.
                                ovde je problem sto su sva tri centra skoro pa nepokretna. jedan je visak, sto znaci da jedan dion bolje lezi umesto rileta npr.

                                Comment

                                Working...
                                X