Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Zavrsicu ti ja[emoji23]

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Samo se vi zajebavajte ...danas vam je retka prilika da na jednom mestu vidite sve igrače iz sistema kkcz

    Comment


    • Kod mene nema zajebancije, ozbiljno shvatam duel protiv žilavog FMP-a. Moramo obratiti pažnju na Uskokovića a vala i na novog igrača Dilejnija koji može biti zajeban. Radi se o mladom i talentovanom timu koji će danas biti silno motivisan. Ne treba ih potceniti.

      Comment


      • Buboa na pleju pa da uživamo

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          Buboa na pleju pa da uživamo
          Tesko da je on plej.
          Ali odlican bek

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Cirbes je sam otišao i hvala mu na svemu.Lično mislim da za njega ne bi bilo mesta naredne sezone.Mnogi priželjkuju/najavljuju povratak Kuzmića.Takav tip centra nam je, po meni, potreban ali šta ako,nakon povrede, njegov drugi mandat kod nas bude kao Cirbesov.Vredi li po vama rizikovati sa njim ili probati sa nekim drugim?

            Comment


            • Svi naši[emoji1]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Filip već 8 asistencija.

                Comment


                • Ristic i kad resi da doda nekome on baci loptu u aut. Nemoj ni dodavati vise, igraj sam

                  Comment


                  • Dusan Ristic dabl dabl masina...

                    Comment


                    • Vredno pomena je 16 asistencija Filipa i dobra igra Dilejnija. Ima momak elegantan stil, lepo deluje za oko. Igrali smo sa 31% mogućnosti što je bilo dovoljno za pobedu.

                      Comment


                      • Da se vratimo prelaznom roku


                        Mi smo u veoma dobroj situaciji sto se tice rostera za sledecu sezonu pre svega zbog baze dobrih i jeftinih igraca, tu pored domacih igraca mislima na Fajea i Odza.

                        Ja bih se zahvalio Lazicu, jer ima ugovor kao da je stranac, a mislim da su i njegove defanzivne sposobnosti precenjene.
                        Nadam se da cemo prodati i Berona.

                        Mi sve pare treba da ulozimo u 3-4 igraca i ako tu ubodemo, sa ovom bazom koju imamo to moze biti brutalan tim.

                        Comment


                        • Ja se nadam da ćemo Berona sačuvati. Još ako mu se da uloga koju ima Kerol u Realu onda će biti zlata vredan.

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Ja se nadam da ćemo Berona sačuvati. Još ako mu se da uloga koju ima Kerol u Realu onda će biti zlata vredan.
                            Meni malo smeta njegova odbrana. On moze da bude koristan kao Kerol, pogotovo ako ga oslobodimo prenosa lopte i kreiranja, ali mi nismo Real. Ja nas u El vidim samo sa 12 fajtera i vrhunskih defanzivaca, pa na borbu, trcanje i krvava koljena da trazimo svoju sansu

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Meni malo smeta njegova odbrana. On moze da bude koristan kao Kerol, pogotovo ako ga oslobodimo prenosa lopte i kreiranja, ali mi nismo Real. Ja nas u El vidim samo sa 12 fajtera i vrhunskih defanzivaca, pa na borbu, trcanje i krvava koljena da trazimo svoju sansu
                              Teško je napraviti takvu ekipu u kojoj će svi biti dobri defanzivci. Ovakav jedan šuter kao Beron sa skoro 60% šuta za 2 i više od 40% šuta za 3 u sezoni, potreban je svakoj ekipi. Odbrana mu je mana ali ipak sam mišljenja da to nije ni toliko loše i da bode oči, a može i da se popravi.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Teško je napraviti takvu ekipu u kojoj će svi biti dobri defanzivci. Ovakav jedan šuter kao Beron sa skoro 60% šuta za 2 i više od 40% šuta za 3 u sezoni, potreban je svakoj ekipi. Odbrana mu je mana ali ipak sam mišljenja da to nije ni toliko loše i da bode oči, a može i da se popravi.

                                Mozda si i u pravu. Sta ja znam, meni ni jedno pojacanje nije valjalo prosle sezone, cak ni Perperoglu pa se ispostavilo da su Faje, Baron i Perper odigrali sezonu zivota.
                                E sad, Tomic je njih skautirao dok je bio pomocnik u Oly pa je imao vremena za skauting a mozda mu je to i bio posao, ali sumnjam da je imao vremena za taj posao i ove sezone.
                                Nadajmo se da Tomic ima jos dobrih neotkrivenih pikova, a mi mozemo malo da blebecemo ovde, druzimo se i ubijamo vreme

                                Comment

                                Working...
                                X