Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala bratu Zirbesu!

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Ode Maik u Kinu

      https://twitter.com/MiskoRaznatovic/...400884225?s=19

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
      Najbolja vest koju sam cuo u zadnjih godinu dana...

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        Pegla u odbrani, dobar na skoku. Moze da pogodi spolja

        @manny

        Mislio si na dejana todorovica ne na marka? Sta je s njegovom pobredom?
        Da, sorry za gresku. Jebeni Marko iz Khimkija nekadasnjeg mi je jeo zivce pa se zavrteo u glavi.

        Deki je imao clean tear kako sam cuo za ACL, i jos u septembru je operisan. Tako da bi on sada vec trebao da privodi kraju rehabilitaciju. Istice mu ugovor sa Mursijom, taman bi mogao za sitne pare da bude nas, iz povrede. Danas ACL povrede nisu bauk kao nekada. Mnogo vise bi me brinule ahilove tetive, ledja, diskus hernije i male kosti u zglobovima.

        Comment


        • Veeujem da su i u klubu svesni da nam trebaju 4 odlicna pojacanja uz ocuvanje kostura sadasnjeg tima kako bi bili konkurentni u EL.
          Ovogodisnji tim nije bio konkurentan ni u EC.

          Markovic, Kuzmic + dva odlicna stranca na pozicijama 2/1 i 3/4 bi bilo odlicno

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Zirbes ide da odrzi formu, dobija kesh, Zvezda obestecenje uuuu pa svima dobro. Covke Bog biznisa!

            Comment


            • Kad bi Jordan Mickey zeleo osetiti cari Beogradskog zivota umesto Ruske zime[emoji16]

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by From downtown View Post
                Ma znam ko je lik, vise me zanimalo koliko moze da pruzi.

                Ma jasno ...samo sam hteo da naglasim da je "stranac" iako je Guzin sin

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Najbolja vest koju sam cuo u zadnjih godinu dana...
                  Meni su osećanja podeljena. Drago što je otišao da negde igra, žao - jer je ipak to naš Maik. Sinonim za titule.

                  Comment


                  • Tuzna vest ode Majka ... Bez obzira na losu formu mnogo ljubavi za brata velika je to bratina .... Nek se spremi Kuz

                    Comment


                    • Ljubav za ljubav, kosarkaski kvalitet je vec nesto drugo. Ako udje Covic u lovu nek mu sredi soshku i da nam bude treci centar

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Kad bi Jordan Mickey zeleo osetiti cari Beogradskog zivota umesto Ruske zime[emoji16]

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Ako neko treba da ostavi zimu tamo da dodje kod nas, to je Ponitka

                          Comment


                          • Tomić pred FMP: Samo pravim odnosom možemo do pobede
                            Trener Crvene zvezde Milan Tomić rekao je danas da njegova ekipa mora da ima pravi odnos u utakmici sa FMP-om jer samo tako može da pobede

                            Zvezda će u subotu od 17.00 igrati protiv FMP-a u trećem kolu Grupe A Superlige Srbije.

                            "Znam da se često ponavljam sa rečenicama u kojima naglašavam da koncentracija, pristup i energija moraju da budu na visokom nivou. Ali, upravo kada toga nema, onda nema ni lake utakmice, svaka je teška. Zato moramo da igramo dobru utakmicu protiv ambiciozne, agresivne i rastrčane ekipe kakva je FMP. Samo pravim odnosom možemo da dođemo do bodova, protiv tima koji ima svoju fizionomiju, svoj kvalitet. Igramo na svom parketu i ako se budemo pridržavali dogovora iz pripreme za ovaj meč, očekujem da naši navijači vide dobru utakmicu dve ekipe koje žele vrh tabele u našoj grupi", rekao je Tomić za sajt kluba.

                            Comment


                            • Kako da ga ne voliš?

                              https://twitter.com/nczvezda/status/...931269634?s=19

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Kako da ga ne voliš?

                                https://twitter.com/nczvezda/status/...931269634?s=19

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Brat Zvezdaski

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X