Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PG - Stefan Jovic,Markovic,Covic
    SG - Billy Baron, Charles Jenkins,Branko kapiten
    SF - Ognjen Dobric, Dejan Davidovac
    PF - Faye, Borisa Simanic
    C - Michael Ojo,Kuzmic,Ristic

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      U obe varijante smesti se u 5-5.5 miliona

      Lazic je meni visak i hendikep. Moze kao 12ti igrac na rosteru...
      Originally posted by Victor BG View Post
      PG: Pefi, Ragland, Covic
      SG: Jenkins, Lazic, Beron
      SF: Dobric, Davidovac, Stratos
      PF: Simanic, Faye, 4/5 D.Thompson
      C. : Warney, Ojo

      Dvojac na C nema mnogo iskustva pa je D.Thompson tu, ali imaju zelje i snage.
      Pf imamo dvije cigre a Thompson moze i tu sa Warny da odigra i da imamo i skok i ledja.
      SF kao i do sad, oces pracku - moze, oces missmec i organizaciju - moze, oces iskustvo kad se lomi - moze
      Sg najjaca pozicija u timu imas svee, Lazic ce tesko da ode tako da ovo ti je nema dalje.
      Pg Ragland odlicno gurao, uz iskusnog Pefija moze i bolje, aPefi jer nam odbrana Raglenda pravi problem opasan ali zato dvije cigre sa 4 koriguju sve.
      Covica ne bih komentarisao, pokrivace povredjene i Pefija da odmara. Ovde imas 7 stranaca stim da Ojo stice pravo za pasos. Finansijski je to oko 3 -3.5 za plate pa bi moglo da se uklopi na 5mil budzeta. Stim da ako bi Zirbes dosao sebi, mogao bi Warney na 4 a Deon out. I imas sacuvan kostur ekipe, imas iskustvo, imas odbranu, imas pracku i imas masu u reketu. Jebga nije ne izvodljivo ali kapiram da Tomic ima drugacije i BOLJE planove.
      Originally posted by Laki21 View Post
      Samo da primetim da ko god izbacuje Fajea iz tima treba da se prebaci na klikere.

      Ako nije jasno, fotelja, internet, pa lepo ponovno gledanje polufinala i finala.

      Čovek je bukvalno, dakle nikakva metafora, srce & duša tima. Doslovno bih isterao sve ostale pre njega.
      Meni se cini da KC moze da uskoci umesto Laze, ako se ne odluci da Lazino mesto uzme neko mlad. Mozda nesto losija odbrana (iako Laza posle DR-a stekce dosta i tu), ali daleko bolji napad, a i ne boji se da tapne loptu... Naravno, bitno je koliko to zadovoljstvo kosta, mada ni Laza nije jeftin.
      Takodje se slazem da bi Faje trebalo da ostane. Klasican underdog koji bas dobro ujeda...
      Sto se Filipa tice, sta reci. Odigrao iznad ocekivanja zavrsnicu, ali sve ono sto se pricalo, stoji i dalje. Verovatno je zacementiran u 15 (nadam se ne i u 12).
      Dok ovako piskaramo, vidimo da smo se pomirili da je Fica tu, da je Laza tu... sve kao, ajde neka ih medju 15, pa mozda medju 12... To je opet varijanta od ove godine sa Keseljem i Ficom. Ja bih stvarno voleo da vidim neke mlade, pa makar i ne zasluzivali mesto, ako se vec tretiraju kao neki potencijal.
      Odgledao sam pocetak intervjua NC-a sa Djukom (za ceo nisam imao snage) i moram (nerado) da se slozim sa Djukom. Pitao ga je otprilike da li cemo da napravimo ozbiljan tim i/ili da igramo ozbiljno EL, ili cemo da je igramo rekreativno, kao sto smo igrali EC ove godine.
      Na kraju, Tomic je pokazao da zna, tako da mozemo da se igramo ovde i dopisujemo, ali ostaje da mu verujemo i da se nadamo da ce pristup EL da bude borben i 100%, a ne da opet slusamo kako je ABA prioritet.

      Comment


      • Postavlja se veliko pitanje koliko KC Rivers, Stratos, Faje, Beron mogu u EL.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Samo da primetim da ko god izbacuje Fajea iz tima treba da se prebaci na klikere.

          Ako nije jasno, fotelja, internet, pa lepo ponovno gledanje polufinala i finala.

          Čovek je bukvalno, dakle nikakva metafora, srce & duša tima. Doslovno bih isterao sve ostale pre njega.
          Mo, Mo, Mo!

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Postavlja se veliko pitanje koliko KC Rivers, Stratos, Faje, Beron mogu u EL.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Beron i KC mogu da podele po 20 minuta i verujem da bi to izgledalo OK, s tim sto bi meni KC pocinjao utakmice jer je solidan defanzivac i ukoliko bi ga sut sluzio kao do sada moze , a Beron ulazio da prangija sa klupe, nesto Džejsi Kerol fazon.
            Stratos sigurno ne moze da ponovi istu sezonu, pogotovo zbog povrede...ali ja bih iskreno njega ostavio, makar da ga igraci gledaju dok je u opremi. Covek je rodjeni pobednik!!!
            Sto se Faje tice, jako gotivnan momak...ima stvari koje su korisne i koje moze da radi, ali mislim da ipak to nije EL nivo, pogotovo sto vecina ekipa ima jake 4, pitanje je kako bi izgledao protiv Sengelije, Melija, Rendolfa itd.

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              PG - Stefan Jovic,Markovic,Covic
              SG - Billy Baron, Charles Jenkins,Branko kapiten
              SF - Ognjen Dobric, Dejan Davidovac
              PF - Faye, Borisa Simanic
              C - Michael Ojo,Kuzmic,Ristic
              Tri teretnjaka na 5 nema niko u EL. Treba 4/5 igrac koji moze da pogodi sa distance i koji moze da rasiri odbranu kad pocnu da skupljaju. Plus Stratos koji moze na 4 i koji je po meni dusa ovog tima. (izvini Faje, ali Stratos je dusa)

              Comment


              • Da li bi Radonja uzeo Lazica sta mislite?

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Da li bi Radonja uzeo Lazica sta mislite?
                  U situaciji kad mu je budzet 15M evra, nema sanse. Pogotovo nece u kombinaciji sa Dangubicem u rosteru. Takva dva za el standarde neupotrebljiva igraca u napadu su previse.

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Mo, Mo, Mo!
                    apsolutno se slazem!

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      U situaciji kad mu je budzet 15M evra, nema sanse. Pogotovo nece u kombinaciji sa Dangubicem u rosteru. Takva dva za el standarde neupotrebljiva igraca u napadu su previse.
                      Ma kojih 15 mil...Dejo za igrace ima upola toga..

                      Filip da ostane- ljubi ga majka. Jos kaze niko mu u lice nije rekao da je los. LoL

                      Srama bez, pitam se na koga.

                      Jankovic na 3 nije losa opcija, dobra odbrana i ako ne ide preko 230k..super opcija.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Tri teretnjaka na 5 nema niko u EL. Treba 4/5 igrac koji moze da pogodi sa distance i koji moze da rasiri odbranu kad pocnu da skupljaju. Plus Stratos koji moze na 4 i koji je po meni dusa ovog tima. (izvini Faje, ali Stratos je dusa)
                        nama je i sledece god opet prioritet ABA a ne EL ...da se razumemo ...a u ABA treba imati po meni dva izuzetno dominantna centra kako bi lakse dosao do trofeja ...
                        dobar dominantan centar kosta mnogo ,mi smo OJA dobili za sicu a i Kuzma kad se oporavi nece moci da trazi velike pare ..po meni je to dobar posao ...
                        Ristic ce ostati ..tek je dosao ..a sta cemo sa nesrecnim Jovanovicem ...to je pitanje .,..on decko nije kalibar za ozbiljnu kosarku to je evidentno ..

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ma kojih 15 mil...Dejo za igrace ima upola toga..

                          Filip da ostane- ljubi ga majka. Jos kaze niko mu u lice nije rekao da je los. LoL

                          Srama bez, pitam se na koga.

                          Jankovic na 3 nije losa opcija, dobra odbrana i ako ne ide preko 230k..super opcija.
                          ima neki koji su pisali da je los ...pa ih Fica popiskio lepo ...tako da molim za postovanje prema nasem igracu koji je bio jedan od najboljih u plej ofu Abe!

                          Comment


                          • Ode Maik u Kinu

                            https://twitter.com/MiskoRaznatovic/...400884225?s=19

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Hvala bratu za sve i srecno u nastavku karijere!

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Ode Maik u Kinu

                                https://twitter.com/MiskoRaznatovic/...400884225?s=19

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Realno najbolja opcija za njega. Da uzme solidan kes dok jos mose. Hvala Maik na svemu <3

                                Comment

                                Working...
                                X