Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Igra, ako to mozemo nazvati igrom Ono i Duverioglou igra u Feneru

    I dalje cekam argumentaciju btw za Garretta. Ali dobro, to je vec klasika sa tobom
    Pakujem se za Amsterdam u 12 izlazim iz sobe, ako moram da se pravdam.

    Geret nije igrac za nas nivo i tu nema sta da se doda previse. Kraft ili Soft je objasnio za koji je nivo kosarke. Koliko vidim Valkup jos igra u Zalgirisu ili mi nesto promaklo kad se vratim seticu se sta si jos pisao...ima tu svacega.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • ja bi ostavio Berona i Oja ,voleo bi da ostane i Faje ...Zirbes mozda ostane smo zbog Lazica kuma ...
      PErper mislim da ce ostati jer mu nije jak ugovor a vec je mator za jake timove koji pretenduju na f4 ,Regland opet sasvim dobro igrao do povrede ,kvalitetan i kad bi mogao da ostane kao drugi plej bilo bi extra ....a onda je mrmot zavio cokoladu ....

      Comment


      • Samo da pozdravim brata Manija, ubedljivo najveceg kosarkaskog poznavaoca na SK forumu.
        Uzivanje je citati ga.
        I Mani, svrati na MCZ, pitaju ljudi da li si ziv.

        Comment


        • Videcemo kako ce Tomic birati. Misljenja sam da nece zadrzati Reglanda, Riversa i Cirbesa

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Fajea treba zadrzati. Covek je celu sezonu(ne racunajuci ono kada je izlazio iz povrede) odigrao jako kvalitetno. Solidno u napadu, dobar je iz coskova ali u odbrani kida. Prisutan je u skoku na obe strane terena, dobro cita igru, dobar u odbrani niskog posta. Tipa, cuvao je Klarka koji je vrhunski kosarkas koji zna i ledjima i sa distance i pojeo ga je tada tako da imace sta pokazati i u El pogotovo sto nam za sledecu sezonu treba bukvalno 15 upotrebljivih igraca.

            Ok, jeste u godinama, ali bas zbog toga tesko ce gde zabosti jaci ugovor. Neki pristojan ugovor, i neka ga u timu. Ako Borisa pokida tu je kao bekap, ako ga ne ide tu je on da ispravlja. Idealno bi bilo i jos jedan igrac 3/4 ili 4/5 da popunjava tu poziciju ali takav fajter i ljudina kakav je Mo mora imati mesta u timu.
            Last edited by From downtown; 02-05-19, 12:42.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Videcemo kako ce Tomic birati. Misljenja sam da nece zadrzati Reglanda, Riversa i Cirbesa

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              da ,to i ja mislim ..za Cirbesa i za Riversa sam 100% siguran

              Comment


              • Sto se Berona tica nisam pametan. On je vanserijski suter ali nije nista posebno na ulazu i u odbrani. Pogotovo situacija gde je gotovo sigurno Filip drugi plej ja bi na beka stranca voleo nekog Dzenkinsa.

                Charles bi mogao krpiti i na kecu i peglati odbranu, ok losiji je suter ali je bolji na ulazu plus vodio bi se kao domaci.

                Pojacanje/Filip/Davidovac
                Djenka/Laza/Dobric
                Simon/Stratos
                Simanic/Faye
                Kuzmic/Ojo

                Radanov, Ristic, Nenadic

                Naravno da bi ovde plej trebao da bude kidalica i da bi umesto Simonovica mogla neka zver na 3/4 ali sve je to u zavisnosti od novca.

                Comment


                • Ako zatvore Berona prodadice neko sa pozicije 3. Ne mora nuzno zbog opcije zatvaranja igraca da se odmah prica o boljoj opcije na poziciji 2. I najbolje igrace nekad zatvore pa sta sad? U svakom slucaju sve zavisi od budzeta. From downtown sta ce ti dva 30 plus igraca na poziciji 3 ?

                  Comment


                  • Moramo malo i podmladiti tim

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      From downtown sta ce ti dva 30 plus igraca na poziciji 3 ?
                      A ono voleo bih da imamo novca za mladjeg igraca na 3/4 ali ako se nema takva dva iskusna igraca sa dobrim prackama su jako pozeljni. Ako se novac nadje lako je korigovati. Ovaj rim sto sam napisao je oko 3-3.2mil

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        A ono voleo bih da imamo novca za mladjeg igraca na 3/4 ali ako se nema takva dva iskusna igraca sa dobrim prackama su jako pozeljni. Ako se novac nadje lako je korigovati. Ovaj rim sto sam napisao je oko 3-3.2mil
                        Nigel iz Galate na 3/4[emoji16][emoji16][emoji16]

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Svi stavljaju filipa kao bekapa, zalodno realno sta smo doziveli. Covici 10 intervjua a ostali 0...beda od novinara, ali dobro..Sacekacemo jos malo
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Beron je dosta puta u toku sezone bio zatvaran.... najvise u evrokupu gde smo najvise okusili sta znaci agresivna odbrana na bekovima, ukljucujuci one meceve u Podgorici. Da ima jos nekih 5,6cm bio bi mnogo zeznut evroligaski igrac. Voleo bih da ostane, samo ovog puta da bude bolje uparen. Lazic i Dobric kao zamene umeju ne barataju dobro sa loptom i to bi nas sahranilo u evroligi. Dobar par bi bio sa Djenkom ali se bojim da je njegova cena sada nedostupna za nas. Beron ne verujem da ce igde, jer su evroligaske solidno popunjene, a one koje ce traziti pojacanja ne verujem da ce to traziti u evrokup igracima ciji timovi nisu stigli do zavrsnice. Mi smo mu najbolja evroligaska prilika, pod uslovom da mu Tomic to ponudi u sta ne sumnjam.

                            Comment


                            • Beron lik uzeo titulu i neko dolazi i pita dsl treba da igra u EL sl godine...dok vecina nasih domacih nije uradila skoro nista tokom sezone. Stvarno neverovatno

                              Regland/Markovic/ Uskokovic

                              Beron, Dobric, Kalev- crnac

                              Davidovac, Stratos, KC

                              Simanic, Mitrovic

                              Ojo, Kuzmic, Deon Tompson npr

                              Tako nesto je savrseno. Izbaciti Keselja, Fayea, covica, Zirbesa i Lazica...prikljuciti jos nekog mladog i to je to..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Beron lik uzeo titulu i neko dolazi i pita dsl treba da igra u EL sl godine...dok vecina nasih domacih nije uradila skoro nista tokom sezone. Stvarno neverovatno

                                Regland/Markovic/ Uskokovic

                                Beron, Dobric, Kalev- crnac

                                Davidovac, Stratos, KC

                                Simanic, Mitrovic

                                Ojo, Kuzmic, Deon Tompson npr

                                Tako nesto je savrseno. Izbaciti Keselja, Fayea, covica, Zirbesa i Lazica...prikljuciti jos nekog mladog i to je to..
                                MITROVIĆ? umesto Fajea? Mani to brate
                                Keš svakako put pod noge a Laza ostaje 99,9%

                                Comment

                                Working...
                                X