Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Ja razmisljam da ostanem,čak sam siguran da ću ostati jer za mene nema boljeg mesta za život. . Uz prijatelje,porodicu,rostilj,pecanje i Zvezdu. . .ali opet mozda ja nisam pametan. . .
    Otkino se sinoc u Antverpenu, sreo Hikmana, Rabita pa se smorio zanemari moj poslednji post
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ajd da probamo nesto ovako na pleju.

      Diante Garrett. Ovu sezonu igrao u Tofasu. Iskusan je ima 30 godina i u zivotnoj je formi. Scoring PG koji u svim segmentima napada je oruzje, dakle sutira spolja dobro i catch n shoot, i iz driblinga, ulaz sa obe ruke finisira, midrange dobar, odlicno vrti pick. Ima visinu i nije krater u odbrani. Oslanja se na glavu a ne na fizikalije (koje nisu elite) kada igra kosarku. Vec dve sezone je jedan od top PG u Evrokupu i potpuno spreman za step up u EL po meni. Recimo to bi po meni bio maksimalno zahvalan igrac koji ima minimalni faktor rizika.

      Comment


      • Takodje u Galati igra Zach Auguste tamnoputi Grk, koji ima iza sebe 3 sezone u Evropi a dolazi sa Notre Damea. Jednu tanku sezonu u EL sa 23 godine u Panati. Ove godine je odlican u Galati, i igrao dva puta protiv nas ove godine u EC. U jednoj je imao 7 turnovera, ali je u obe napakovao lepo poene i skokove. PF/C hybrid moderni koji defanzivno moze da bude dobar u pravom sistemu. Odlican atleta i tranzicija. E sad tanak je na bacanjima, Shaq style. On recimo kao backup, zasto da ne a bio bi super komplementaran za Ojoa. Dobar aspekt je da je za big mana odlican ball handler i da moze da spusti loptu na parket i nagazi centre bez problema i probije za lake poene.

        Comment


        • Otvorena nova sezona klipova. Neka vrsta predsezone prelaznog roka

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Da ostane celu karijeru u CZ kao glue guy, 6-7 igrac u rotaciji koji je polivalentan i sve radi pomalo. Jako vazan igrac za tim.
            Da iskoristim ovaj post za pitanje... koga bi ostavio od stranaca iz ove sezone?



            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Geret i Zek nisu za nas i potreban level. Licno ako bih pravio tim za f8 ostavio bi KC, Stratosa, Oja, Berona i mozda Reglanda ako back up bude Markovic..Faye je dobar lik ali ispod EL nivoa, moze ostati samo ako Borisa poludi...Ovakve strance nemaju dosta EL timova i ako neki zive u snovima da neki tu igraju za 250-300k..

              Ovi na klipovima, po meni bas niko za CZ..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Geret i Zek nisu za nas i potreban level. Licno ako bih pravio tim za f8 ostavio bi KC, Stratosa, Oja, Berona i mozda Reglanda ako back up bude Markovic..Faye je dobar lik ali ispod EL nivoa, moze ostati samo ako Borisa poludi...Ovakve strance nemaju dosta EL timova i ako neki zive u snovima da neki tu igraju za 250-300k..

                Ovi na klipovima, po meni bas niko za CZ..
                Pa ispljuni jedno ime zaseni drugare

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Geret i Zek nisu za nas i potreban level. Licno ako bih pravio tim za f8 ostavio bi KC, Stratosa, Oja, Berona i mozda Reglanda ako back up bude Markovic..Faye je dobar lik ali ispod EL nivoa, moze ostati samo ako Borisa poludi...Ovakve strance nemaju dosta EL timova i ako neki zive u snovima da neki tu igraju za 250-300k..

                  Ovi na klipovima, po meni bas niko za CZ..
                  Sreca pa ono tvoje ideje o igracima smo videli na delu :Walkup: :Walkup: cough cough

                  KC Rivers je covek kog je pregazila kosarka. On nema nijedan skill osim spot up shootinga koji je na elite nivou za EL, i uz sve to covek trazi da bude main ballhandler kad je u igri. Igrac koji trazi da se igra pik za njega a nije u zivotu prebacio 1.5 assist po tekmi iz istog i to na ozbiljnoj minutazi. Jako je neefikasan scorer, osim kao spot up shooter. To je igrac koji nama ne treba, ako cemo vec da gledamo realno sta mozemo da kupimo parama.

                  Stratos je OK da ostane u rotaciji kao taj dzoker sa klupe 6 igrac ISO scorer sa krila koji moze da postuje i da puca sa 45 stepeni i iz kornera. Ojo i Baron sam i ranije rekao da treba da se zadrze. Faye, ne bih se slozio da ne moze da odigra EL. E sada da li kao backup, to je vec druga prica.

                  A zivo me interesuje na osnovu cega mislis da Gerrett nije nivo za nas. Daj neku argumentaciju. U kom aspektu igre je on inferioran za EL? Covek je u EC na svojoj poziciji u vrhu zadnje dve sezone i nema ociglednih slabosti u igri.

                  Auguste je igrac koji napreduje, i rekao sam da kao rezerva (ako uzmemo u obzir da ostaje Ojo) ima sta da ponudi energijom i trudom.

                  Comment


                  • Pisem preko moba. Gledao sam Gereta i mogu reci da mi se ne svidja nikako. Tofas je tim gde strsnci drze sve i te njihove statistike su diskutabilne. Ne kazem da je lod igrac, samo mislim da nije za nas. Sve radi, ali nista posebno kvalitetno. Sto je za prvog pleja tanko.

                    Zek slicno, dobar je ali takvih imas koliko hoces.

                    Pisao sam za Vrotena da je za sad moja zelja. Uz dakako Kuzmic i Pefi...

                    G liga igraci donose propast, videti pod Oly..mora prvo da se prodje obuka dobra u Evropi..Ne kazem da su losi ali nisu za EL CZ...Geret mi je vise za neki Ulm nego za nas..Vroten je Kit lengfird i cist value sad..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Moji zavrse u f8 timu, tvoji u Trentu
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pisem preko moba. Gledao sam Gereta i mogu reci da mi se ne svidja nikako. Tofas je tim gde strsnci drze sve i te njihove statistike su diskutabilne. Ne kazem da je lod igrac, samo mislim da nije za nas. Sve radi, ali nista posebno kvalitetno. Sto je za prvog pleja tanko.

                        Zek slicno, dobar je ali takvih imas koliko hoces.

                        Pisao sam za Vrotena da je za sad moja zelja. Uz dakako Kuzmic i Pefi...

                        G liga igraci donose propast, videti pod Oly..mora prvo da se prodje obuka dobra u Evropi..Ne kazem da su losi ali nisu za EL CZ...Geret mi je vise za neki Ulm nego za nas..Vroten je Kit lengfird i cist value sad..
                        Nemoj da vrdas kad prozivas vec. Sta si vlazio ovde po forumu prosle sezone. Walkup po ceo jebeni dan. No comment...

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Moji zavrse u f8 timu, tvoji u Trentu
                          Gde kidaju i dalje Uz sve to Buducnost koja ne zna gde bije ga uzela. Nek dodje kod nekog ko zna sta radi.

                          A tvoj batica, koristan otprilike kao i stolica na klupi za rezervne igrace

                          Comment


                          • Walkup igra u Zalgirisu a Krafta isterase iz Buducnosti. Pa ti vidi ko je dao bolji skauting.

                            Deal with it
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Walkup igra u Zalgirisu a Krafta isterase iz Buducnosti. Pa ti vidi ko je dao bolji skauting.

                              Deal with it
                              Igra, ako to mozemo nazvati igrom Ono i Duverioglou igra u Feneru

                              I dalje cekam argumentaciju btw za Garretta. Ali dobro, to je vec klasika sa tobom

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Da iskoristim ovaj post za pitanje... koga bi ostavio od stranaca iz ove sezone?



                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Ojo, Baron su must. Faye i Stratos pod odredjenim uslovima, ali 1 godina ugovori za sitne pare.

                                Comment

                                Working...
                                X