Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Razlika u prihodima izmedju EL i EC je u povecanim prihodima od pobeda, TV prava i mnogo vise prodatih ulaznica (pod uslovom da zakacis i neke pune Arene).

    EL zahteva i veca ulaganje u igracki kadar koji je uvek veci nego sto je za EC, vise putovanja, i sto se tice finansija EL donosi vece gubitke na kraju sezone nego EC. Otud svake godine kada smo igrali EL smo isli preko budzeta sto je rezultiralo minusom od 2.5 miliona kada je doslo do raspada ekipe.

    Zato i NC gostuje i kuka i dalje za pare iako nikada jos od vremena odlaska malog velikog brata nismo imali ovoliki broj razlicitih sponzora koji su "prepoznali" svoju sansu da se promovisu preko kKCZ

    To sto on prica da bi 8 do 10 miliona bilo dovoljno je zickanje a zna vrlo dobro da tu cifru ne moze da namakne ni za tri sezone, ali smatra da sa tom cifrom bi bili konkurentni onima sa vrha.

    Zameram mu bas gostovanje kod DJuke koji je olicenje zvezdasa koji godinama pljuje po KKCZ zajedno sa Zitkom i ANdjusom i sada ti odes kod njega i ne odgovoris mu nista , samo da bi se eto dodvorio vlastodrscima za jos neku ekstru kintu.Ako ce DJuka da ti obezbedi neku kintu daj je u dobrotvorne svrhe bolje.

    Jos Djuka smatra neuspehom ako ne odemo na F4 jer mi imamo kvalitet .how yes no.
    n
    Nekoliko stvari koje smo čuli deluju baš poražavajuće . Saradnja sa Volijem odnosno Atlas bankom oko garancija za EL , jer ni jedna banka u Srbiji nije htela (smela) da pomogne kkcz . Priča o F4 u Beogradu i rasprodaji celog tima , efektno je poentirana na kraju razgovora .

    Ko ni tada nije razumeo o čemu se radilo neće ni sada razumeti . Ima još par zanimljivih detalja o lobiranju protiv kkcz , o odnosu države prema kkp i kkcz

    evo emisije , možda je ipak treba pogledati

    Comment


    • Pobedili smo Zlatibor 82:68.

      Comment


      • DeDa 22 poena... ;)

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Pobedili smo Zlatibor 82:68.
          http://www.fibalivestats.com/u/KLSRS.../bs.html#ASFSK

          Comment


          • http://www.fibalivestats.com/u/KLSRS/1141412/bs.html

            DeDa pokidao, a Radanov ubijen u pojam..

            edit: golaći brži

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              @ MannyCalavera
              渡邊雄太 ...
              Samo brat Yuta Watanabe

              Kakav fucker od igraca

              Comment


              • Originally posted by Delija Zabalj View Post
                https://www.youtube.com/watch?v=DZxIoq17ddg
                Reggie Lynch . Trenutno igra za Kalev gde prosecno belezi 17 poena .
                Ako trazim takvog tipa igraca uvek bih pre isao na Jack Cooleya koji odlicno igra u Italiji.

                Comment


                • Nigel Hayes iz Galatasaraja bi bio sjajno pojacanje. Paklen igrac

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Nigel Hayes iz Galatasaraja bi bio sjajno pojacanje. Paklen igrac

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Nigel je odlican igrac, bas ga gotivim ali ostaje pitanje potrebe za njim. On je realno 3/4 hibrid koji je pre svega spot up shooter za stretch PF. Nije potrosac lopti veliki, efikasan je skorer 50/40 suter za 2 i 3, izuzetan skakac spram pozicije, i solidna tranzicija. Mi imamo guzvu na trojci, a na 4 su Simanic i Faye, koji su obojica lagane cetvorke.

                    Kazem da bih ga voleo u Zvezdi, ali bi to onda bila varijanta gde je Faye out, pa Nigel da ti bude starter a Simanic back up.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Nigel je odlican igrac, bas ga gotivim ali ostaje pitanje potrebe za njim. On je realno 3/4 hibrid koji je pre svega spot up shooter za stretch PF. Nije potrosac lopti veliki, efikasan je skorer 50/40 suter za 2 i 3, izuzetan skakac spram pozicije, i solidna tranzicija. Mi imamo guzvu na trojci, a na 4 su Simanic i Faye, koji su obojica lagane cetvorke.

                      Kazem da bih ga voleo u Zvezdi, ali bi to onda bila varijanta gde je Faye out, pa Nigel da ti bude starter a Simanic back up.
                      Nigel je po meni igrac na poziciji 3/4
                      U slucaju da Stratos ne ostane on bi bio odlicna zamena. Ako govorimo o podmladjivanju tima opet se uklapa jer ima 24 godine. On ce tek pokazati klasu u Evropi. Potpis na vise godina bio bi visestruko dobar za tim.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Meni je fascinantan fenomen Davidovac. Na svojoj poziciji niskog krila je suvi prosek ako ne i ispod proseka, dok na pozicijama 1i4 koje nisu prirodno njegove, neretko ostvaruje prednost nad svojim cuvarima i pruza bolje partije nego na SF poziciji. Cak mi se cini da bolje pogadja za 3 sa kapice nego iz coskova. Sta cemo sa njim?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Meni je fascinantan fenomen Davidovac. Na svojoj poziciji niskog krila je suvi prosek ako ne i ispod proseka, dok na pozicijama 1i4 koje nisu prirodno njegove, neretko ostvaruje prednost nad svojim cuvarima i pruza bolje partije nego na SF poziciji. Cak mi se cini da bolje pogadja za 3 sa kapice nego iz coskova. Sta cemo sa njim?
                          Da ostane celu karijeru u CZ kao glue guy, 6-7 igrac u rotaciji koji je polivalentan i sve radi pomalo. Jako vazan igrac za tim.

                          Comment


                          • Taj termin "glue guy" i jeste sinonim za igrača njegovih odlika i načina rešavanja problema...vešt trener može njime zakrpiti ranjenu petorku usled ispadanja nekog igrača iz rotacije, težak je za skauting i za sada svaku prednost ostvaruje "glavom" jer od fizikalija benefit su mu uglavnom visina i duge ruke.
                            Ako uspe do jeseni da zategne to telo rekreativca otvoriće i sebi i timu još nekoliko opcija prvenstveno u napadu. On ima dovoljno mase u rukama i ramenima ali bez naznaka definicije. Noge su mu najslabija tačka.

                            U ovom završnom delu sezone primetio sam da Davidovca u prodoru uspe da faulira isključivo zadnji igrač pod obručem i to uglavnom u skoku.
                            Sve pre toga je već odrađeno dobrom glumom tela, preciznim tajmingom za taj ključni prvi korak i solidnom zaštitom lopte.

                            Nekoliko puta se moglo videti kako se hladnokrvni Perper oduševljava Dedinim potezima iz neke bezizlazne situacije...on to najbolje može da proceni. Piše Strato udžbenik o tome tokom cele karijere.
                            Last edited by Wingwalker; 02-05-19, 01:07.

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Nekoliko stvari koje smo čuli deluju baš poražavajuće . Saradnja sa Volijem odnosno Atlas bankom oko garancija za EL , jer ni jedna banka u Srbiji nije htela (smela) da pomogne kkcz . Priča o F4 u Beogradu i rasprodaji celog tima , efektno je poentirana na kraju razgovora .

                              Ko ni tada nije razumeo o čemu se radilo neće ni sada razumeti . Ima još par zanimljivih detalja o lobiranju protiv kkcz , o odnosu države prema kkp i kkcz

                              evo emisije , možda je ipak treba pogledati

                              Dal je realno da si ovo napisao....Mene fascinira da ima jos pametnih ljudi koji razmisljaju da ostanu u ovom isprdku od drzave..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Dal je realno da si ovo napisao....Mene fascinira da ima jos pametnih ljudi koji razmisljaju da ostanu u ovom isprdku od drzave..
                                Ja razmisljam da ostanem,čak sam siguran da ću ostati jer za mene nema boljeg mesta za život. . Uz prijatelje,porodicu,rostilj,pecanje i Zvezdu. . .ali opet mozda ja nisam pametan. . .

                                Comment

                                Working...
                                X