Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak, od igrača koje je Tomić prijavio za ovo takmičenje - sve će imati na raspolaganju na ovom gostovanju.
    "Idemo da odigramo dobru utakmicu, znamo da nas očekuje i dosta navijača koje Crvena zvezda ima u tim krajevima. Svako, kao što sam rekao i na konferenciji u Kući košarke pre početka takmičenja, ko se nalazi u Superligi je potpuno zasluženo tu. Zato moramo da odigramo maksimalno, bez ikakvih oscilacija. Imam na raspolaganju sve igrače koji su prijavljeni za Superligu, o startnih 12 odlučićemo pre početka utakmice", rekao je trener crveno-belih Milan

    Comment


    • Da li cemo danas videti Radanova ili Kes ostaje u timu .

      Comment


      • Najverovatnije ostaje Keš. Prenosa nema, jedino ako bude na YT.

        Comment


        • Posto se ide na trofej u KLS, logicno, tesko da ce poraz zabeleziti i mi i Partizan, pogotovo u ligaskom delu. Iz tog razloga treba igrati ozbiljno jer ce kos kolicnik odlucivati o domacinu finala u slucaja jstog broja pobeda? Ako gresim ispravite me.

          Ako ne, to je krucijalno, obezbediti domaci teren.

          Comment


          • Originally posted by From downtown View Post
            Posto se ide na trofej u KLS, logicno, tesko da ce poraz zabeleziti i mi i Partizan, pogotovo u ligaskom delu. Iz tog razloga treba igrati ozbiljno jer ce kos kolicnik odlucivati o domacinu finala u slucaja jstog broja pobeda? Ako gresim ispravite me.

            Ako ne, to je krucijalno, obezbediti domaci teren.
            Grešiš... bolje plasirani iz Aba ima prednost domaćeg terena

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Grešiš... bolje plasirani iz Aba ima prednost domaćeg terena

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
              E to je dobra vest

              Comment


              • Drugacije je ove sezone.

                Po završetku takmičenja po grupama prve dve ekipe iz obe grupe igraju plej-of za prvaka Srbije, odnosno za plasman od 1. do 4. mesta. Polufinale plej-ofa se igra u dve dobijene utakmice. Prva utakmica se igra kod bolje plasirane ekipe u grupi, druga kod lošije i eventualna treća kod boljeplasirane ekipe (1-1-1). Parovi su: A1-B2 i B1-A2. Plej-of za treće mesto igraju poraženi iz polufinalnih parova po istom principu kao i polufinale. Finale igraju pobednici polufinalnih parova. Finale se igra u tri dobijene utakmice s tim da se prva utakmica igra kod boljeplasirane ekipe, druga kod lošije i tako naizmenično do dobijanja pobednika u finalnoj seriji (1-1-1-1-1). Pobednik finala plej-ofa je prvak Srbije.
                Сутра брзо долази - треба човек постати
                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                Победе су порази, а исходи су потресни!

                Comment


                • Originally posted by Marco View Post
                  Drugacije je ove sezone.

                  Po završetku takmičenja po grupama prve dve ekipe iz obe grupe igraju plej-of za prvaka Srbije, odnosno za plasman od 1. do 4. mesta. Polufinale plej-ofa se igra u dve dobijene utakmice. Prva utakmica se igra kod bolje plasirane ekipe u grupi, druga kod lošije i eventualna treća kod boljeplasirane ekipe (1-1-1). Parovi su: A1-B2 i B1-A2. Plej-of za treće mesto igraju poraženi iz polufinalnih parova po istom principu kao i polufinale. Finale igraju pobednici polufinalnih parova. Finale se igra u tri dobijene utakmice s tim da se prva utakmica igra kod boljeplasirane ekipe, druga kod lošije i tako naizmenično do dobijanja pobednika u finalnoj seriji (1-1-1-1-1). Pobednik finala plej-ofa je prvak Srbije.
                  "По завршетку такмичења по групама прве две екипе из обе групе играју плеј-оф за првака Србије.
                  Предност домаћег терена у плеј-офу се утврђује на основу следећих критеријума: пласман у групи,па пласман у
                  Првој АБА лиги, па пласман у КЛС. "

                  Na ovo se misli . Nema nikakvog koš količnika

                  jer ce kos kolicnik odlucivati o domacinu finala u slucaja jstog broja pobeda?
                  Teoretski , ako se u finalu nađu kkcz i kkp , prednost domaćeg parketa ima ekipa koja ima bolji odnos pobeda /poraza , ako je odnos isti , prednost ima kkcz jer je bila bolje plasirana u Aba
                  Last edited by Samo Zvezda; 01-05-19, 11:45.

                  Comment


                  • Prvi sam bio za dolazak Tomica. Verovao sam da donosi disciplinu, jaku odbranu, timsku igru. Tri preduslova koja po meni donose uspeh. Krenuli smo sjajno a onda raspad. Posle kupa ubedjen sam bio da gledamo jos jednu,, Alimpijevic sezonu,,. Ocajna igra, divljastvo. Totalno sa bio razocaran Tomicem i nisam to krio.
                    Plej off i nacin na koji smo odigrali je neverovatan.
                    OVIM PUTEM JAVNO IZVINJENJE TOMICU.
                    Mada verujem da ga boli qrac sta ja mislim[emoji16]
                    Meni je uspeh Tomica neverovatan. Ono sto je uspeo nije uradio ni DR u Zvezdi na pocetku. Prva godina i odma trofej ABA lige i povratak u EL. Posebno u trenutku kada imamo jedan takav projekat kakva je Buducnost sa ogromnim budzetom, logistikom. Zatim Partizan sa najskupljim trenerom koji je radio na ovim prostorima.
                    Ja nikada do ovog plej ofa nisam gledao ovakvu Zvezdu. Na +30 kidamo odbranu, zelimo +40, meljemo protivnika.
                    Znate one price,, kako drugi kidaju i na plus 20 itd, itd,, Sada smo mi bili ti.
                    Ostati bez 2 najbolja igraca je ogroman hendikep. I pored toga odigrati na onaj nacin. Impresivno zaista.
                    Sada smo u ogromnoj prednosti. Osnova tima je tu, EL je tu, Tomic je iskusniji za sezonu. Reklo bi se bolje ne moze.
                    E sad pored zasluge Tomica mislim da su sledeci faktori doprineli uspehu.
                    1. Vrlo rano formiranje tima
                    2. Odlican skauting stranaca
                    3. Nemanje tolikog pritiska favorita.

                    POSEBNO I CINJENICA DA SMO FINANSIJSKI NAJSTABILNIJI U POSLEDNJIH KO ZNA KOLIKO GODINA STO JE IZJAVA COVICA PRE PAR DANA.
                    Ne kasni se sa isplatama. Prosle a posebno pretprosle sezone bilo je katastrofalno stanje. Opet izjava Covica.


                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ja nikada do ovog plej ofa nisam gledao ovakvu Zvezdu. Na +30 kidamo odbranu, zelimo +40, meljemo protivnika.
                      Apsolutno tačno .Ne znam da li je Zvezda ikada igrala sa ovoliko energije , do uništenja protivnika ... od treće sa komšijama .

                      POSEBNO I CINJENICA DA SMO FINANSIJSKI NAJSTABILNIJI U POSLEDNJIH KO ZNA KOLIKO GODINA STO JE IZJAVA COVICA PRE PAR DANA.
                      Ne kasni se sa isplatama. Prosle a posebno pretprosle sezone bilo je katastrofalno stanje. Opet izjava Covica.
                      Jel može neki izvor za ovu tvrdnju ? Ono što sam ja odgledao , nigde nisam čuo ovo . Čak je u jednoj od mnogobrojnih tv nastupa govorio o kašnjenju plata koja nije poremetila igrače da odigraju na maximumu . O narednoj sezoni je govorio da nam je potreban budžet od 7-8 mil da bi bili konkuretni...

                      Comment


                      • Tomic je napravio malo cudo. Tu se nista ne moze osporiti. Sada mu obezbediti budzet i neka kreira tim po svoj zelji. Toliko je zasluzio.

                        I da, na 20+ smo isli da bude 30+ i 40+ to mi je bilo najfascinantnije,

                        I kreiraj tim kojem nece da kasne plate bar previse. Bolje tim od 3.5 koji uredno dobija plate nego tim od 5 mil koji je nezadovoljan.

                        Comment


                        • Covic prica u budzetu 8-10 miliona po medijima u nadi da ako bude imao i 5 bice prezadovoljan. To je ono sto je Sarac pisao, malo pritiska u medijima pa ako urodi plodom urodi.

                          Comment


                          • Originally posted by From downtown View Post
                            Covic prica u budzetu 8-10 miliona po medijima u nadi da ako bude imao i 5 bice prezadovoljan. To je ono sto je Sarac pisao, malo pritiska u medijima pa ako urodi plodom urodi.

                            Može i 5 ako nam neko reši čarter .Ove sezone ima 9 duplih el nedelja .

                            Comment


                            • [QUOTE=From downtown;1980289]Covic prica u budzetu 8-10 miliona po medijima u nadi da ako bude imao i 5 bice prezadovoljan. To je ono sto je Sarac pisao, malo pritiska u medijima pa ako urodi plodom urodi.[/QUOTE
                              Samo sto je pritisak zvezdaske javnosti slab. Odnosno svodi se samo na Covicica. Zvezdaska javnost kao kamikaze mora da se usmeri prema donosiocima odluka. Mora to zustrije da se radi. Gde su nasi novaniri, gde su tekstovi, gde su kolumne o potrebi da Zvezda ima reprezentativni tim za EL.

                              Comment


                              • [QUOTE=suptil;1980293]
                                Originally posted by From downtown View Post
                                Covic prica u budzetu 8-10 miliona po medijima u nadi da ako bude imao i 5 bice prezadovoljan. To je ono sto je Sarac pisao, malo pritiska u medijima pa ako urodi plodom urodi.[/QUOTE
                                Samo sto je pritisak zvezdaske javnosti slab. Odnosno svodi se samo na Covicica. Zvezdaska javnost kao kamikaze mora da se usmeri prema donosiocima odluka. Mora to zustrije da se radi. Gde su nasi novaniri, gde su tekstovi, gde su kolumne o potrebi da Zvezda ima reprezentativni tim za EL.
                                Hoces da kazes da nam treba jedan Vladan T.

                                Comment

                                Working...
                                X