Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ako mislis da ti pojaca ekipu na AdI gde je nagrada gajba Zajecarca, moze da pomogne nemoj tako.

    Mislim da oko ovih igraca iz egzoticnih liga najvise moze da pomogne LOSMISK ipak on te lige prati, mi smo duduci realno.
    Losmi ovog zna odlicno

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Sta je Kuzmic nego macka u dzaku? Igrac sa jednom sezonom na EL nivou da je vredeo nesto, i to kad je imao elite kreaciju. I plus izlazi iz povrede jako ozbiljne.
      Kuzmić koga je uzeo Real mačka u džaku?
      Reprezentativni centar mačka u džaku?
      Igrač sa Nba iskustvm mačka u džaku?
      Bravo majstore!
      Idi gledaj Stimca
      Last edited by darko pancev; 30-04-19, 12:41.

      Comment


      • Kuzma bi bio strasan apgrejt za ovu ekipu u odnosu na Cirbesa.Prvo je fenomenalan defanzivac, reket sa njim i Odzom bi bio žestoko zaštićen.

        Mislim da nam Kuzma mora biti jedan od prioriteta ovo leto, ističe mu ugovor, domaći igrač a već ga svi znamo.
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Prvo, Kuzmic je dao obecanje da ostaje pa je za 100k vecu platu otisao u Real. Drugo, u tom Realu dozivio povredu, a ni prije nje nije odigrao nesto posebno. Godinu dana povredjen a i kad je bio u top formi kod nas, nije mogao iz low posta skoro nista. Sve poene je dobijao iz pika sa Jovicem koji je busio odbranu ko silo i spustao mu loptu jer plej ima skoro 2m i sasvim dobar ugao dodavanja.
          Dovoditi C koji je van forme, za ponovno ozivljavanje karijere kroz sezonu od 80ak utakmica je najblaze rizicno bez da znas koji plej ce igrati sl sezone.
          Zato Kuzmic nije najsrecnije rjesenje i nije igrac oko koga treba da se vrti igra, nikad bio, a tesko da ce sad postati.
          Sjetite se na sta je licio u PAO, e tako ce da izgleda i sad u najboljem slucaju. Sto se NBA iskustva tice, on zaista nije bio neki faktor odluke sa br minuta kad je igrao.
          Ako su Kuzmic i Ojo par, onda je mnogo bolje nista ne dirati i nastaviti sa Zirbesom. Kakav da je, bar je oznojio supak za ovu titulu.

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            Kuzmić koga je uzeo Real mačka u džaku?
            Reprezentativni centar mačka u džaku?
            Igrač sa Nba iskustvm mačka u džaku?
            Bravo majstore!
            Idi gledaj Stimca
            Covek ima 1 sezonu u zivotu, to je to. Faktor povrede je jako veliki i vazan takodje, sve je to definicija macke u dzaku. I cini ga zbog plate koje bi trazio mnoooooogoooo vecim rizikom. Kao lane kad nas sahranio Bjelica sa ogromnom platom.

            Mnogo je manji rizik da se okockas 150k na nekog mladog i perspektivnog Amera...

            Comment


            • Rizik je i jedno i drugo. Dal je veci jedan od drugog verovatno ce oceniti ljudi koji imaju blize informacije kakve je prirode njegova povreda i oporavak od iste. Svaki mladi Amer ima rizik prilagodjavanja na potpuno drugi nacin zivota. I o tome se vodi racuna, sto govori Tomiceva izjava o KC-u... raspitali smo se, dobar je decko, iako je daleko od prve sezone u evropi.

              Comment


              • Kuzmic = Cirbes


                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • I jase slazem sa Manuom Kuz je bio sjajan ali povrede su bitan faktor kod njega a ne bi malo primao, i ja sam vise za mladom centra sa sa koledza.

                  Comment


                  • da javimo Kuzu ...da se ne prima.

                    Comment


                    • Ja ne bih želeo nekog sa koledža. Njima prvo treba godinu dana da se priviknu, a kad se priviknu onda zapale preko. Imam poverenja u Tomića. Sjajan posao je uradio sa Beronom i Fajeom. Verujem da će izbunariti i nekog centra. Mnogi se lože na košarkaše sa koledža, verujem da bi većina pre prvenstva potpisala dvojicu takvih umesto Berona i Fajea. Da smo to uradili dobili bi šipak.

                      Comment


                      • Crvena zvezda kažnjena je sa 18.000 dinara zbog toga što na konferenciji za novinare nije bilo igrača uz trenera Milana Tomića čime su, kako se ističe, prekršene Propozicije takmičenja.
                        Odmah su nas kaznili dušmani. Nije nam braćo lako na ovom frontu, udaraju sa svih strana.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Ja ne bih želeo nekog sa koledža. Njima prvo treba godinu dana da se priviknu, a kad se priviknu onda zapale preko. Imam poverenja u Tomića. Sjajan posao je uradio sa Beronom i Fajeom. Verujem da će izbunariti i nekog centra. Mnogi se lože na košarkaše sa koledža, verujem da bi većina pre prvenstva potpisala dvojicu takvih umesto Berona i Fajea. Da smo to uradili dobili bi šipak.
                          I Baron i Faye su NCAA igraci bili nekada. Niko ne kaze da treba uzeti koledz igraca koji je malopre diplomirao i sl, osim ako nije bas kvalitetan (Williams-Goss je primer). Ali ako skupljas samo otpatke iz drugih EL ekipa koji im vise ne trebaju nigde neces stici. Pomenuo sam ranije neke igrace koji igraju slabija takmicenja po Evropi a relativno su mladi i imaju perspektivu i nisku cenu.

                          Comment


                          • Beron i Faje su druga priča, oni su već dugo u Evropi. Igrači sa koledža kojima je prva sezona u Evropi ne donose trofeje. Gos je odigrao dobru sezonu u Partizanu, mada kada je najviše trebalo nije ga bilo nigde. U Olimpijakosu ništa posebno, verujem da neće ni ostati. Da budem iskren i ne razmišljam mnogo o novim igračima, verujem da će Tomić uraditi dobar posao.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ako mislis da ti pojaca ekipu na AdI gde je nagrada gajba Zajecarca, moze da pomogne nemoj tako.

                              Mislim da oko ovih igraca iz egzoticnih liga najvise moze da pomogne LOSMISK ipak on te lige prati, mi smo duduci realno.
                              Realno, uzmi 5 redova tribine ispred i iza i opet manje nego ja. Svakako si u pravu ovaj put. Svi trenutno navedeni sem ovih zvucnih imena su smesni. Covara je pun para i ako je napravio ovakvu ekipu za EC...po meni on bira kao i uvek iz EL timova i preiskusne igrace....imali smo 7 stranaca 4 sa prevelikim EL iskustvom...i onda dolaze likovi i stavljaju nekog lika iz G lige sto je igrao u Jokohami..smesno...

                              Cujem Sareni da si na novom forumu...a tamo nisam ja. Bice cudno kako ces funkcionisati ili si se upisao prevencije radi..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Ja ne bih želeo nekog sa koledža. Njima prvo treba godinu dana da se priviknu, a kad se priviknu onda zapale preko. Imam poverenja u Tomića. Sjajan posao je uradio sa Beronom i Fajeom. Verujem da će izbunariti i nekog centra. Mnogi se lože na košarkaše sa koledža, verujem da bi većina pre prvenstva potpisala dvojicu takvih umesto Berona i Fajea. Da smo to uradili dobili bi šipak.
                                Sa kosarkasima sa koledza mozes nesto i da uradis na duze staze - sa ovim retirement home tesko.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X