Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam osećaj da Kuz menja Zirbesa!

    Comment


    • Pozdrav svima.Već dve godine pratim forum svakodnevno.Više sam ljubitelj nego poznavalac košarke.Nadam se korektnom druženju.

      Comment


      • @Manny Izuzetno cenim tvoje košarkaško znanje i
        upise.postavio bih ti pitanje.Da li misliš, na osnovu do sada viđenog, da će Tomić tražiti pojačanja iz SAD ili će pokušati kao i prošle godine sa igračima koji su već u Evropi a da tako kažem nepoznati široj javnosti? Hvala.

        Comment


        • Markovic-Kuzmic bi bio odlican duo

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Bez šuta View Post
            Pozdrav svima.Već dve godine pratim forum svakodnevno.Više sam ljubitelj nego poznavalac košarke.Nadam se korektnom druženju.
            Dobro dosao
            Last edited by Storm; 29-04-19, 07:53.

            Comment


            • Postoji prica i oko Vlade Jankovica, sina guze Jankovica, 29 godina ex Panatanaikos ali mu je karijera u poprilicnom padu.

              Comment


              • Odlazak Radanova bi bio veliki udarac ma koliko da to sad ne vidite, veliki talebat, takvi obicno eksplodiraju kad odu u drugi klub pa posle kukamo, njemu sad treba dati minute iskreno ne shvatam zasto ne igra.

                Comment


                • Ne igra jer KC mora da opravda pare, pa makar to bilo i protiv Dunava.

                  Comment


                  • Ovo oko Radanova smara. Sam predsednik kluba je dizao u nebesa Simanica, Radanova kao buducnost kluba pre par godina. Sve ovo sto pricamo vezano za Radanova je na liniji Coviceve price od pre par godina. Zbog cega se pusta Radanov meni nikad nece biti jasno. Svima je ajsno da ce biti odlican igrac, reprezentativac. I Micic je kod Radonje imao losu sezonu, pa je receno kakav Micic, a pogledajte ga sada kako igra. Jedna sezona ne sme da bude motiv da se biseri puste niz vodu.

                    Comment


                    • Hmmm, ko li mu to ne da da igra? [emoji848]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Ovo oko Radanova smara. Sam predsednik kluba je dizao u nebesa Simanica, Radanova kao buducnost kluba pre par godina. Sve ovo sto pricamo vezano za Radanova je na liniji Coviceve price od pre par godina. Zbog cega se pusta Radanov meni nikad nece biti jasno. Svima je ajsno da ce biti odlican igrac, reprezentativac. I Micic je kod Radonje imao losu sezonu, pa je receno kakav Micic, a pogledajte ga sada kako igra. Jedna sezona ne sme da bude motiv da se biseri puste niz vodu.

                        Nema sta on da se pusta kada mu istice ugovor.
                        Manager mu bio isti kao i Tomicev ( Oktagon agencija), sada mu je Misko novi manager .
                        Ne zeli novi ugovor a odradio je poslednji trogodisnji ugovor od cega je dve godine proveo u Fmpu. (80+100+120 k eur)

                        Otici ce ili ostati u zavisnosti sta mu Misko kaze kao i svi igraci sto su kod njega.

                        Svaki trener ima slabost prema igracima is svoje agencije ali to ocigledno kod Tomica nije bas bilo dovoljno da mu da vecu minutazu, tj mozda ih Radanov ni nije ni zasluzio u konkurenciji onih koji igraju na njegovom mestu a na njegovom mestu konkurenti mu nisu ni Filp, ni Regland, a ni Keselj vec svi ostali igraci da ih ne spominjem po ko zna koji put.

                        Ako se setimo uloge Dobrica kod Radonjica, pa i projekcije Gudurica na pocetku, da ne pricamo o Simanicu, Tejicu, Rebicu, treba uvek polaziti od igraca ko kako iskoristi sansu na dobijenu minutazu.

                        Radanov je imao dve pune godine u FMPu pa ajmo da uporedimo sta su Dobric, Guduric pa i Simanic pruzili pre dolaska u KKCZ u Fmpu i kako su iskoristili svoje minute na kasicu u pocetku u KKCZ a kako ih je Radanov iskoristio, j koliko je Dobric bio strpljiv i cekao a koliko je "strpljiv" Radanov.

                        Nije kao slucaj Jankovic ali Radanov za sada ima drugacije planove i smatra da zasluzuje vise minuta , da li ce to biti u KKP ili Megi ili opet pod novim uslovima kod nas to ce se videti do kraja sezone.

                        Na keca ne moze, za dvojku nema sut, moze samo na 3. Na 3 imamo Dobrica, Lazica, Davidovca, Stratosa, KC Riversa, ko je od ovih igraca morao biti zakucan na klupu ove godine tj da ne udje u 12 a da je Radanov morao uzeti njegove minute. Pri tom i Dobric je bio van 12, i DeDa zbog forme i povreda, KC je dosao tek u Februaru, da li je trebao onda da ima prednost u odnosu na Lazica i Stratosa?


                        MIslim da je cak predlagano jos u mini prelaznom roku u Dec da se vrati u FMP da bi dobio vecu minutazu nego kod nas ( Tomic predlog), on nije hteo, smatrao je to degradacijom. Minutaza od tada je jednocifrena.

                        Comment


                        • Mnogo bas i nije tacno napisano i nema veze sa istinom. Guduric i Dobric su igrali KLS...citiram KLS i bili dosta stariji. Simanic isto u FMP kao i Davidovac nista posebno...cak i ove godine je Simanic sa amplitudama igrao i manje od ocekivanog. Domaci ako se pogleda cela sezona tanko..sem domacih tekmi u PO...

                          Radanov je dobar suter i moze da igra 1, 2, 3...

                          COVIC je pricao o sansi mladima...a ti mladi su po njemu...zet, zet2, sin, rodbina i deca nekih prijatelja...Tutno je pare za 7 stranaca i tonu nasih igraca gde eto Radanov koji nije ni igrao ima 120k..

                          Ista prica kao i vucic..spin masinerija..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nije meni zao zbog plata, titula itd..sto se spinuje, vec sto necu da me coki sa ekipom pravi budalom. Prosto receno ove njegove price i fore su za glupe ljude..i to je to..a nije da ih nema, sta vise

                            Edit krece avion ipak. Cujemo se za 7 dana.
                            Last edited by LosmiSK; 29-04-19, 11:38.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nije meni zao zbog plata, titula itd..sto se spinuje, vec sto necu da me coki sa ekipom pravi budalom. Prosto receno ove njegove price i fore su za glupe ljude..i to je to..a nije da ih nema, sta vise

                              Edit krece avion ipak. Cujemo se za 7 dana.

                              Srecan put drug moj,

                              kada se vratis mozda nam Aba liga ponisti titulu pa ces moci da likujes kako si bio u pravu da FC3 nece moci da predje centar i da je na njegovom mestu morao igrati Radanov jer je keca igrao u kadetima kod vlasnika Zitka Basketa.

                              Cilj opravdavo sredstvo, a koliko vidim isti oni koji su mracili tokom cele sezone, isti mantru sada prosipaju i oko Radanova.

                              Comment


                              • "da li ce to biti u KKP ili Megi ili opet pod novim uslovima kod nas to ce se videti do kraja sezone." Ovo je kljucno. Bitno je da nema zle krvi. Pratim opa cemo videti. Dakle postoji mogucnost da se pod novim uslovima ipak nadje resenje. Radanov sigurno nece eksplodirati u toj meri u prvoj seniorskoj sezoni u Zvezdi po dobijanju prave sanse, ali svakako on je prospekt za buducnost.

                                Comment

                                Working...
                                X