Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    A mene interesuje zasto bi tvoj izbor bio Stimac? Ja razmisljam, i sem toga da je zdrav, za razliku od Kuza koji je izasao iz teske povrede, stvarno ne mogu da skapiram zasto Stimac. Plus, da se razumemo, ja Stimca mnogo vise gotivim od Kuza kao coveka i cigansturu.
    Stimac je mnogo podcenjen igrac. Izuzetna tehnika, skolovan centar. Doneo bi nam igru ledjima, povratni pas, pik. Jebu ga fizikalije i losija odbrana.
    Sa druge strane Kuzmic bez nekog novog Vilijamsa ili Jovica napadacki bi bio neupotrebljiv. Da ne pominjemo da nije igra godinu dana.
    Pratio sam Stimca. Potpuno je sazreo kao igrac. U Turskoj je dominantan, u EC je skolovao sve centre


    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Stimac je mnogo podcenjen igrac. Izuzetna tehnika, skolovan centar. Doneo bi nam igru ledjima, povratni pas, pik. Jebu ga fizikalije i losija odbrana.
      Sa druge strane Kuzmic bez nekog novog Vilijamsa ili Jovica napadacki bi bio neupotrebljiv. Da ne pominjemo da nije igra godinu dana.
      Pratio sam Stimca. Potpuno je sazreo kao igrac. U Turskoj je dominantan, u EC je skolovao sve centre


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Kakva bi to granitna odbrana od pika bila sa FC3 i sa njim na 5.


      Nemoj nas zasmejavati sa Stimarom molim te na 5!

      Ja znam da je ovaj period sezone dosadan, ali niko do tamo kraja juna nece ni da razmislja o rosteru sledece sezone (javno) osim drustvenih mreza i zaludnih navijaca KKCZ.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Stimac je mnogo podcenjen igrac. Izuzetna tehnika, skolovan centar. Doneo bi nam igru ledjima, povratni pas, pik. Jebu ga fizikalije i losija odbrana.
        Sa druge strane Kuzmic bez nekog novog Vilijamsa ili Jovica napadacki bi bio neupotrebljiv. Da ne pominjemo da nije igra godinu dana.
        Pratio sam Stimca. Potpuno je sazreo kao igrac. U Turskoj je dominantan, u EC je skolovao sve centre


        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Daleko od toga da je Stimara neznalica, ali njegov limit i jeste tu u EC. U EL on ne moze mnogo toga u napadu, a u odbrani je ozbiljan krater. Na stranu sto se uzasavam tih centara koji ne mogu da pogode slobodno bacanje.

        Comment


        • u EC je imao 7 poena, 5 skoka...ali i 55% za dva i 47% bacanja...

          tačno da Tomić počupa i to malo kose.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Centra naredne sezone u Zvezdi
            Moj izbor bi bio Stimac

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Koji si ti Bog Lazo. Cuj Stimac, stvarno neki upisi su ti za verovali ili ne..Cak je i Omic defanzivac za njega...Jos birati pored Kuza njega xD...

            Oprostio bi se sa vec prozvanim filipom, Zirbesom a dodao bi Lazica mozda..i ako ga volim..mozda je vreme za neku novu Zvezdu...eventualno uloga Bruna Cerele sa mahanjem peskirs i 5 do 10min maks u igri..
            Last edited by LosmiSK; 28-04-19, 21:06.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Mislim da ce Tomic imati jos vecu samostalnost u odabiru rostera od 15 igraca za sezonu 19/20.
              Ako je za ovu sezonu " nasledio " neke igrace pod ugovorima, za tri igraca je iskljucivo on zasluzan sto su kod nas odigrali ovu sezonu ( Beron,Faye, Stratos), mozemo reci i tri stranca koja su najvise i opravdali njegov izbor.
              To je vise nego dovoljno kredita da mu se i za sledecu sezonu dozvoli da odabere ne samo takve ubode vec i izvrsi odabir ostatka ekipe jer moramo priznati da je ipak morao prihvatiti neke igrace a njegova je ocigledna umesnost da je to uspeo uklopiti u tim i doneti titulu ABA LIGE.

              I mogu da se kladim da ce opet doci neki igraci za koje ni u najludjim snovima nismo mogli ni sanjati da ce biti kod nas. Ova gore spomunuta trojka je i dokaz kako Tomic bira igrace, bez najave i curenja informacija o pregovorima.

              Ukoliko se sto vise potrudimo da zelimo i FC3 u timu sledece sezone, ocekujem da on ne bude u timu jer ipak nece NC tim sastavljati na osnovu zelje, forumasa, twiterasa i Strahinjic Bana.

              tako da #ficoostani.

              Comment


              • Radanov neka putuje,da valja nesto igrao bi. . .Štimca obožavam ali Kuzmić je za njega Robinson lično! KUZMU I JOVIĆA i da pevamo!

                Comment


                • Jović nije rešio problem sa leđima...prvenstveno zato nije rešenje za prvog pleja.
                  Za 20min. u EL ima prosek od 4,6 asista, 8,3 poena, odličnih 40% za tri,
                  i samo je jednom imao minus index (-1)...
                  ali je poenterski bio cele sezone u amplitudama...15 efesu, 2 Panati, 19 feneru pa 1 Olimpijakosu...
                  a samo je dve tekme u EL odigrao ispod 15 minuta.
                  Ako ima želju, za jedno 250K teško da bi bolje prošli.
                  Last edited by Wingwalker; 28-04-19, 21:42.

                  Comment


                  • Verujem da je Kuzma jedno 90 posto nas...
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Nije valjda Fica doneo titulu a da ne igra u Evroligi

                      Regland/Jovic/Filip

                      Comment


                      • ako je Filip doneo, neka igra.

                        ako nije, igraće svejedno.



                        budi i ti kao Filip...mojne da si Radanov.
                        Last edited by Wingwalker; 28-04-19, 22:50.

                        Comment


                        • Originally posted by From downtown View Post
                          E hvala. Znaci ti da se pitas eventualno Lewis i to je to. Ima li neko iz Grcke lige ko je tebi dobar igrac a da je platezno dostupan? Ili bilo ko ovako ako uzmemo da ce nam trebati pojacanje na pleju, centru pre svega.
                          Pazi ima tu mnogo igraca interesantnih. Evo nekih primera.

                          - Ako Baron ne produzi ugovor i ode negde drugo, mislim da Doron Lamb je perfektna zamena za njega. Pedigre sa Kentuckya, bio 2nd round pick na draftu, igrao 100ak tekmi kao rezerva sa 15min po mecu u NBA, posle bio zvezda u G League. On je igrac koji ima jedan elite skill a to je shooting, retko dobra pracka. Takav ti uvek treba u ekipi. Zna i da doda pomalo, ali realno on je igrac kom das loptu kad ti treba kos.

                          - Chris Horton iz Kymisa mi se jako svidja. Bio sa malog koledza i ni na radaru NBA timova. Covek je 4/5 undersized hibrid (203-205cm) sa fenomenalnim wingspanom. Covek je masina a skokove, pogotovu u napadu gde po 3-4 skine svaku tekmu sigurno. Odlican njuh za tranziciju i pick igru. Uz sve to je bas dobar rim protector. S obe ruke ima baby hook, zna up and under da odradi lepo u postu i sl. Defanzivni korektor bas dobar. Recimo on je meni super za drugog centra u EL, koji ce sve da odradi za ekipu a nece da potrosi lopte osim kad ima zicer i kucanje ili post up. Lose je sto nema sut, nije preterano snazan i sutira bacanja 65%. 4 godina starter u NCAA, posle Alba Fehervar, sada Grcka. Svuda primeran i napreduje.
                          Last edited by MannyCalavera; 28-04-19, 23:03.

                          Comment


                          • Lamb igra u grckoj? Onaj Lamb iz Thundera? Onaj Lamb sa prackom sa brzim izbacajem? Pfff covjek ubica, nisam znao da je tamo.
                            Ispravka, sad sam provjerio, Jeremy Lamb je u Hornetsima sad.
                            Last edited by Victor BG; 28-04-19, 23:36.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Lamb igra u grckoj? Onaj Lamb iz Thundera? Onaj Lamb sa prackom sa brzim izbacajem? Pfff covjek ubica, nisam znao da je tamo.
                              Ispravka, sad sam provjerio, Jeremy Lamb je u Hornetsima sad.
                              Doron, nisu braca Pracka je podjednako impresivna.

                              Comment


                              • Sutira mirno kao jagnje. Ja se samo nadam povratku koncepta tvrde odbrane na granici faula, ne mogu da gledam vise takmicenje u broju pogodjenih suteva gde mi redovno imamo manje municije od timova sa mnogo vise sredstava. Frankestajna zvanog KKB ove sezone i ne racunam u ozbiljne timove.

                                Da mi napravimo tim za dvocifren broj pobeda i dvocifren broj pristojnih poraza i smatracu sezonu uspesnom (igra se 34 kola ).
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X