Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zelim samo da kazem da sam razocaran u nase i igrace vecitog rivala. Pobogu, juniorska liga, nikakav znacaj. Nema potrebe da se prekolju. Necu sada ulaziti u to da li je bilo posteno i ko se kako ponasao, nisam video svojim ocima, ali ako je istina da je cela klupa utrcala posle jednog nesportskog faula to stvarno nije normalno. Mislim da je vreme da se stvarno sedne za sto i neke stvari rasclane. Sada, pre nego sto bude finale prvenstva. Dosta je bilo ludacke demagogije, raspirivanja mrznje. Unisticemo svoj najuspesniji sport pobogu. Ni zbog cega.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Zelim samo da kazem da sam razocaran u nase i igrace vecitog rivala. Pobogu, juniorska liga, nikakav znacaj. Nema potrebe da se prekolju. Necu sada ulaziti u to da li je bilo posteno i ko se kako ponasao, nisam video svojim ocima, ali ako je istina da je cela klupa utrcala posle jednog nesportskog faula to stvarno nije normalno. Mislim da je vreme da se stvarno sedne za sto i neke stvari rasclane. Sada, pre nego sto bude finale prvenstva. Dosta je bilo ludacke demagogije, raspirivanja mrznje. Unisticemo svoj najuspesniji sport pobogu. Ni zbog cega.
      Previše su Čovke i Dule i njihovi prethodnici kuvali, da i bi se to tako brzo riješilo.

      P.S. Vaterpolo je naš najuspješnij sport..
      http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
      Sve je rečeno...
      Majstor svoga posla...

      Comment


      • Originally posted by dejoo94 View Post
        P.S. Vaterpolo je naš najuspješnij sport..
        Na ovu temu se slazem sa LBJmvpFORlife, vaterpolo nije sport, barem nije ozbiljan sport. Na iole normalnom nivou ga igra u vr` glave 6 reprezentacija. Kontam da ce vrlo brzo ispasti i sa Olimpijskih igara. Ne moze se porediti sa kosarkom ni na jednom nivou.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • http://www.redstarbelgrade.info/kosa...vojvodinu.html

          Comment


          • Valjda ce sada Luka konacno dobiti svoju sansu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Cvele i Luka bi sutra trebali dobiti vecu minutazu. Valjda cemo odigrati na nivou.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ono sto sam video u odbrani u prvom poluvremenu protiv Partizana je veoma ohrabrujuce. U drugom je promenjen kriterijum pa je bilo drugacije. Nadam se da cemoVojvodinu ograniciti na jedno sezdesetak poena, a za napad se ne brinem.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Bilo je dobro prvo poluvreme. Mi smo 25 poena primali u prvoj cetvrtini od levih ekipa, tako da ono. Radonjic je tu tek desetak dana. Bice ovo dobro. Samo da se nesto neocekivano ne desi.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Nije desetak, sada vec pricamo o dve nedelje i nekoliko utakmica. Ja vec vidim pozitivne pomake, a ona njegova ludacka faca kada je iskljucen mi govori da smo bas pogodili. Malo da sraste sa igracima i da se njegova uzme ozbiljno kod selekcije tima, sa Milicicem i bolje uigranom odbranom sve ce izgledati dosta ozbiljnije.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Jbt , ne mozemo da vodimo ni protiv Vojvodine

                      na polovini 2/4 gubimo 10 razlike

                      Ipak smo uspeli da se konsolidujemo i da izjednacimo na kraju poluvremena . Valjda necemo dozvoliti ponovo neko iznenadjenje i da nadam se dobijemo ovaj mec .
                      Kapiten 18 poena na poluvremenu
                      Last edited by Lord Aleksoni; 01-05-13, 18:51.

                      Comment


                      • Bruka ni Luka ali ostade nama nasa muka!!!
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Pobedili trojkom Simonovica 5 sekundi pre kraja.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ipak dobismo...hhaha..Simonovic!
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Koja bruka . Na kraju su uspeli da preokrenu i da slave 86:85 , trojkom Simonovica

                              Comment


                              • Cisto da se napomene, ponovo je tim protiv kojeg smo igrali imao preko 35 slobodnih bacanja, vecinom u trecoj cetvrtini i opet je trener dobio tehnicku. Ovo vec postaje standardno za nase utakmice i pocinjem da se mirim sa tim, ali neko iz kluba MORA MORA MORA da reaguje i da spreci ovo izivljavanje sudija na nama. Nije izgovor sto mi lose igramo, ali neko jako zeli da nas gurne u provaliju kad smo na ivici.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X