Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    E sta sve ne procitam ovde. Pa odakle vam hrabrost da izjavite kako bi Teo bio lose rjesenje na bilo kakvu kompoziciju tima? Ljudi to je suvi genije na terenu, ne postoji drvo od koga on ne bi napravio violinu na terenu.
    Teo ne igra košarku već godinu dana i sada se nalazi na rekreativnom nivou. Ne deluje mi ni kao da ima neku preveliku želju da se uozbilji. Ono što npr pružao u ovih par mečeva za reprezentaciju je strava & užas, tragedija & katastrofa.

    U ovom trenutku je kao stvoren za sledećeg pajaca u Milanu.

    Originally posted by From downtown View Post
    Za Kobsa se slazem ali Kuk mi je enigma 12.2 p, 5 sk, 12.4 index u ABA ligi. Cini mi se solidnu odbranu pegla, e sad kolika je cena? Nema neku karijeru iza sebe a ako bi za manje novca mogao doci...Opet ako se ima novca za kvalitetnijeh to je druga stvar.
    Kuk je sasvim sigurno u top ten košarkaški najglupljih igrača koje sam ikada gledao, tu se nalazi tajna njegovog uspeha™.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Jedini razlog zbog koga bi se Radonja odrekao Jovketa jeste njegova povreda. Sve ukupno on može vezati pola sezone, odigra jednu utakmicu pa ga nema na naredne dve, odigra dve pa ga nema na naredne četiri. Još uvek nije uspeo da reši problem koji ima, a bilo je najava još prošle sezone da će taj problem rešiti. Al ništa od toga za sada. Šteta, da je u potpunosti spreman mogao bi igrati u bilo kom Evroligašu koji pripada samom vrhu.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Evo redom:

        - Ellis je OK za backup centra, da ima kontra skillset od nekog Ojoa i sl. Fenomenalan atleta i dobar defanzivac koji moze sve da switchuje. Napadacki mnogo limitiran. Samo tranzicija i ofanzivni skok da pakuje otpad. Pick nema osecaj da igra. Uz sve to decko ima problem sa glavom i disciplinom. Ne bih imao problema da se okockamo na njega kao backup centra da nam je prvi centar napadacki potentan, a Ojo to nije

        - Griffin je solidan igrac ali nikada nece biti nivo EL. Previse ISO igra i uzima teske suteve iz driblinga, a u svemu tome nije dobar ni na nizem nivou. Upitan sut spolja, nedostatak dobrog finisha na obrucu uz kontakt a nije ni vrsan defanzivac. Da igramo opet EC pa da razmotrimo kao neku varijantu. Vise kombo nego sto je realno plej.

        - Sean Evans je 4ka iz 90ih. Bolje vidi teren od Ellisa i zna iz donjeg posta da doda spolja kad stigne help defense. Takodje prilicno limitiran ofanzivno. Defanzivno slabiji od Ellisa. Mislim da ne moze da odgovori kao lazna 5ca u nekim nizim postavama bez obzira na snagu i tip igraca.

        - JeQuan Lewis, e to mi je recimo vec odlican predlog za backup pleja. Prvi plej da bude neki all-arounder kreacija, defanziva i sl. a ovaj s klupe da ulazi. Scoring PG koji moze da postize poene iz svih faza napada, ima ulaz, ima sut iz driblinga i midrange i spolja. Fenomenalan u tranziciji, bas bas elite i odlican atleta. Uz sve to nije operisan od kreacije i ne luduje kao scorer u ISO setovima. Lepo dodaje i proigrava. Sve je super dok ne okrenemo drugu stranu lopte, gde je on problematican. 180 i kusur, glavi se u blokovima, preagresivan na pressingu lopte pa ispada i sl. Ako oko njega igraju 3 & D igraci na krilima, tipa Dobric onda on moze mnogo. Svidja mi se kao igrac.

        E hvala. Znaci ti da se pitas eventualno Lewis i to je to. Ima li neko iz Grcke lige ko je tebi dobar igrac a da je platezno dostupan? Ili bilo ko ovako ako uzmemo da ce nam trebati pojacanje na pleju, centru pre svega.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Ako ga 'protera', da ga mi uzimamo ili ne? Mislis da mozemo naci (platiti) boljeg pleja u oba smera?
          Evo Dejo okrenuo, cim dobije moju kritiku on da sve od sebe. E da uzme jos jednu titulu..

          Jovic ssmo kao back up zbog povreda..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Moja doza kosarke bi bila C sa ledjnom igrom i dobrim p&r, nista da se izvlaci, nista sut, samo ti fundamenti petice, dakle pod kosem da je validna opcija.
            PF kao Deon Thompson, da ima distancu, da zna postaviti blok, da igra ledjima i da je cvrst u gradjenju kosa
            SF da bude klasican 3 & D, nesto kao Dangubic, to mi se svidja kod trojki. Da se pogodi otvoren sut, da se pegla odbrana, da se ima na skoku i da uleti iza ledja kad se otvori.
            SG Bili Beron, klasican suter sa kontrolom lopte
            PG da vuce konce igre, asistira, prepoznaje situaciju na terenu i da ga ne prolaze ko silo

            na klupi bih volio da imam nekog ISO igraca tipa Perper iz mladjih dana, jednog defanzivca kao Lazic, da bude pitbull specijalac da mi gusi prenos lopte protivnika, centra koji je kengur i stiti obruc, cetvorku kao Danilo Nikolic sa prackom i da zna da uleti u reket, to bi meni bio neki extra timcic zgodan za sve takticke zamisli. ostatak ekipe radilice i bog da te vidi. Najblizi takvom rosteru smo bili kada smo igrali PO protiv CSKA. Ta neka igra mi se najvise svidja. Mada moram priznati i ovo sto igra Fenerbahce mi je skroz gotivno kao i (tesko priznati) Efes.

            Comment


            • Ja nikako ne mogu da zamislim Filipa u igri a nasuprot njemu Ljulja, Rodrigeza, Jovića, Nedovića ili kamenjara (uprkos tome što je kamenjar) iz PAO Kalatesa...masakr u najavi.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Ja nikako ne mogu da zamislim Filipa u igri a nasuprot njemu Ljulja, Rodrigeza, Jovića, Nedovića ili kamenjara (uprkos tome što je kamenjar) iz PAO Kalatesa...masakr u najavi.
                Protiv Ljulja, Rodrigeza i Kalatesa neće ni igrati jer sa njima nema igranja...ali izlobiraćemo kod Jovketa, Nedare, Gudure i Vasilija da ga ispoštuju po 3-4 prodora jer je njegova želja da zaigra u EL nemerljiva i da sa tim završimo, kada je više nego očigledno da tako ...plus Čovke zna gde su im vikendice
                Last edited by Wingwalker; 28-04-19, 19:51.

                Comment


                • Interesuje me vase misljenje.
                  Stimac ili Kuzmic? Kada bi mogli da birate

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Interesuje me vase misljenje.
                    Stimac ili Kuzmic? Kada bi mogli da birate

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Kuz

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Interesuje me vase misljenje.
                      Stimac ili Kuzmic? Kada bi mogli da birate

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      Naravno, Kuz.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Interesuje me vase misljenje.
                        Stimac ili Kuzmic? Kada bi mogli da birate
                        da biramo za šta?

                        Comment


                        • Originally posted by Wingwalker View Post
                          da biramo za šta?
                          Centra naredne sezone u Zvezdi
                          Moj izbor bi bio Stimac

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Samo ne Štimac, izludio bih kao s Bjelicom prošle.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Centra naredne sezone u Zvezdi
                              Moj izbor bi bio Stimac
                              za Kup i KLS...keva.
                              zar mi nismo u potrazi za prvim centrom?
                              kako sad Štimac?
                              Last edited by Wingwalker; 28-04-19, 20:36.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Centra naredne sezone u Zvezdi
                                Moj izbor bi bio Stimac

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                A mene interesuje zasto bi tvoj izbor bio Stimac? Ja razmisljam, i sem toga da je zdrav, za razliku od Kuza koji je izasao iz teske povrede, stvarno ne mogu da skapiram zasto Stimac. Plus, da se razumemo, ja Stimca mnogo vise gotivim od Kuza kao coveka i cigansturu.

                                Comment

                                Working...
                                X