Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nine33 View Post


    Da oporavimo ovog majstora.
    Brown je crna rupa za protok lopte koga gazi moderna kosarka. Realno nam ne treba takav igrac u ovom trenutku...

    Comment


    • Postoji jos jedan scenario... Covke po svaku cenu zeli sina u Zvezdi i da mu unuci rastu u Bg. Dovede prvog pleja defanzivnu zver, resi se Berona koji je defanzivni krater, pogotovo za el nivo kosarke. Sva pojacanja podredi defanzivi. I onda lepo krijemo Ficka u odbrani kao sto smo to radili sa Markusom ili Gudurom svojevremeno.

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Ispade tako

        De m ireci, nesto lutam po VTB ligi kakav je ovaj Moustapha Fall igra u Lokomotivi? Vidim neka karijera smesna, ali covek ima jako dobru sezonu iza sebe/ Lik je 218 cm, 127 kg a neverovatno koliko je pokretljiv. Mozda mi se ucinilo pa zato pitam
        Pricali smo o njemu ja i LosmiSK prosle off-season. On ima smisla da nemamo Oja, inace kao takav ne bi doneo nista novo u igri. Pokretljivi jeste od Ojoa, ali opet mnogo limitiran ofanzivno. Uz sve to na takve fizikalije nije ni priblizno dominantan rim protector i defanzivni skakac. Baja ima telo za svasta, ali ne bas i glavu

        Comment


        • Ne znam sto se sekirate. Najbolje u klubu znaju koliko imaju para i sta se na trzistu nudi. Izabrace ono sto mi mozemo da priustimo. Siguran sam da necemo biti sprdnja u EL. Bice sve ok, ja ne brinem ima ko to da radi. Imamo dobru osnovu domacih, ako uspijemo da zadrzimo i nadogradimo sa 3-4 igraca bice divno.

          Comment


          • @Storm Onda bi scenario bio da se dovede uz pleja jedan kombo 1/2 uz Filipa koji bi bio 11, 12 igrac ekipe ali u protokolu uvek. Meni je bum bum Bily dobar prangijas. Videcemo kako cemo se ophoditi prema Djnki kad mu istekne ugovor. Sto se tice centra Odzo je bolji od Duenjasa. Ako je Barca mogla da trpi Duenjasa mozemo i mi Odza
            Last edited by suptil; 27-04-19, 12:36.

            Comment


            • Ako se uprava opet usaglasi sa Nebojšinim predlogom da je dovoljan Filip u slučaju da prvi plej ispadne iz rotacije, valja ih podsetiti da znatno veći broj utakmica na duplo višem rangu otvara mogućnost za isti scenario ali mnogo ranije i uz sigurno veće posledice. Posebno što je i Filip najrizičniji na eventualnu povredu jer sam ne pamti kada je nakon prodora i polaganja ostao na nogama...pada mukica kao sa plafona.

              To za angažman spolja je mrka kapa pa sve i da je belgijska liga u pitanju....dovoljno je samo da vide njegov jpg sa dimenzijama. U ABA je imao 5.9 poena i index 8.

              Comment


              • Verujem da će tomić opet iz Grčke dovesti neko pojačanje,ipak smo sada atraktivniji zbog El

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Covic (nazalost), Dobric, Davidovac, Nenadic, Simanic, Ristic,Radanov. Ovo je sedmorka domacih igraca kao osnova za tim naredne sezone. I to vrlo, vrlo jeftina osnova. Ovih 7 igraca ne kosta ukupno 700.000 evra
                  Dodamo tu Odza i Fajea koji zbirno ubedjen sam nemaju vise od 300.000 slozicemo se imamo 9 igraca koji nas kostaju milion.
                  Ogromna prednost je ova osnova


                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Neka je ova osnova i 1.3 mil, ja bi doveo i Reatha koji bi se uklopio u tu sezonu, to je deset igraca.

                  Dovesti dva pleja, beka combo, igraca na 3/4 i centra.

                  E sad da li Reatha ili kvalitetnijeg stranca da popunjava mesto stranca to je vec diskutabilno. U svakom slucaju, dobra osnova.

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    Verujem da će tomić opet iz Grčke dovesti neko pojačanje,ipak smo sada atraktivniji zbog El
                    Vlada Jankovic[emoji848]

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Mozda "malo" smaram ali ima dosta kvalitenih forumasa pa me zanima misljenja za Octavius Ellisa? Kad smo vec kod Grcke lige?
                      Malcom Griffin, Sean Evans, Jequan Lewis neka od imena iz Grcke?

                      Comment


                      • Siguran sam da Tomic u glavi ima neka imena koja bi voleo da vidi u Zvezdi u EL. Od ranije na osnovu skautinga Olimpijakosa. Iz mog ugla vazno je da se Miskova "roba" ne valja u neogranicenim kolicinama. Higijene radi...

                        Comment


                        • Originally posted by From downtown View Post
                          Mozda "malo" smaram ali ima dosta kvalitenih forumasa pa me zanima misljenja za Octavius Ellisa? Kad smo vec kod Grcke lige?
                          Malcom Griffin, Sean Evans, Jequan Lewis neka od imena iz Grcke?
                          Oktavijusa sam samo u Mornar pratio, odigra je vrh, Kvinsi za sirotinju.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by From downtown View Post
                            Mozda "malo" smaram ali ima dosta kvalitenih forumasa pa me zanima misljenja za Octavius Ellisa? Kad smo vec kod Grcke lige?
                            Malcom Griffin, Sean Evans, Jequan Lewis neka od imena iz Grcke?
                            Nista od toga....Sve sto vredi u grckim manjim klubovima ode u toku sezone..Kao onda Dzejms ili taj Grifin u zenit ali ipak nije bio taj kalibar. Nece se tu mnogo menjati ici ce se na neka EL imena koja su ispod radara ili van forme minuta trenutno..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Treba vidjeti Bilijevog brata, Dzimija, pracka opasna takodje. Mozda i ako bude mogucnosti ne bi bilo lose da se razmotri povratak Simonovica, koji bi uz Stratosa pokrivao 3 i 4.

                              Iz Buducnosti samo Danilo Nikolic dolazi u obzir!
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • pakuj Danila...ako je do nas.

                                Comment

                                Working...
                                X