Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Ni Stratos, svaka cast velikom grckom majstoru ali da ocekujemo da on u sezoni gde samo u Abi i Evropi ima 60 utakmica izdrzi tempo i ima motiv tesko, mislim da ni Filip nece igrati.
    Covic je na Hepiju nabrajajuci domace igrace nabrojao i Filipa i priupitao ko jos u Srbiji ima takvu bazu. Tako da je veliko pitanje da li ce Filip po sluzbenoj duznosti biti skrajnut.

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Ja uopšte ne pričam o Čoviću nego o Aba ligi.

      Nema nikakvog podatka da je kkcz kažnjena za prva dva meča. Jednostavno nema.

      Budućnost je kažnjena zbog ulaska navijača na teren i napada na igrače kkcz sa pražnjenjem prva tri reda.

      Zbog istog prekršaja kkcz ostaje pola sezone bez podrške navijača.

      Potpuno je svejedno da li taj prekršaj prave "fukcionerski sinovi" ili "vesela ekipa ultrasa"

      Mislim na bezbednost igrača






      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
      Gde si nasao pola sezone?
      Ja sam procitao, dve bez gostiju i 3 sa zenama i decom. Ima li neka nova info?

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Covic je na Hepiju nabrajajuci domace igrace nabrojao i Filipa i priupitao ko jos u Srbiji ima takvu bazu. Tako da je veliko pitanje da li ce Filip po sluzbenoj duznosti biti skrajnut.
        Pa moze on da racuna na Filipa, ali ce videti kad Filip udje kao bek ap i primimo 10 poena preko njega za par minuta da tu leba nema. Taman mu je porasla reputacija, ne verujem da ce ga blamirati u EL.
        Last edited by Storm; 27-04-19, 07:45.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Pa moze on da racuna na Filipa, ali ce videti kad Filip udje kao bek ap i primimo 10 poena preko njega za par minuta da tu leba nema. Taman mu je porasla reputacija, ne verujem da ce ga blamirati u EL.
          Eh, svi mi o deci mislimo da su bolja nego sto jesu...
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Danas očekujem tripl-dabl Filipa Čovića kao i dominaciju Dušana Ristića.

            Comment


            • Originally posted by Grof View Post
              Gde si nasao pola sezone?
              Ja sam procitao, dve bez gostiju i 3 sa zenama i decom. Ima li neka nova info?
              22 kola, mislim da se igra 10 do prve pauze od tih si na 5 domacin = pola sezone, skoro.

              Comment


              • ČOVIĆ ZA “NOVOSTI”: Mama me je odgovarala od Zvezde

                http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...rala-od-Zvezde

                Comment


                • Sport klub, novosti...ima li koja jos novina..Gde je Dobric, Davidovac, Simanic...koja smo mi raspala drzava i pitaju malog poltrona sta misli...koga bre briga vise..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ja uopste ne sumnjam da ce Filip biti u sastavu za sledecu godinu. Pitanje je samo u kojoj ulozi.

                    Po svemu vidjenom mislim da je Filip nas bekap plej za narednu godinu. Prvo, domaci igrac, drugo odigrao je dobro i 95% Zvezdasa ce ga podrzati u toj ulozi. Dakle, teren je spreman da je Filip taj drugi plej tako datreba usmeriti novac na nekog centra koji kida odbranu i koji je jako potreban da krpi na pnr sve moguce i nemoguce

                    Uvec ce moci da prodje prica nemamo novca za skupljeg i boljeg domaceg igraca itd.

                    Da se razumemo, Filipa bi ostavio kao treceg pleja za Aba ligu i neku sporednu ulogu u El, to mi je i logicno ali ovaj gore napisani scenario je nasa sigurna buducnost. To se nece desiti samo ako bi dobio inostranu ponudu.
                    Last edited by From downtown; 27-04-19, 11:00.

                    Comment


                    • Filip ce sigurno biti tu sledece sezone.... nadam se samo kao treci, a ne kao drugi plej.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Filip ce sigurno biti tu sledece sezone.... nadam se samo kao treci, a ne kao drugi plej.
                        Nama nada ostaje ali mislim da se uzalud nadamo

                        Comment


                        • Covic (nazalost), Dobric, Davidovac, Nenadic, Simanic, Ristic,Radanov. Ovo je sedmorka domacih igraca kao osnova za tim naredne sezone. I to vrlo, vrlo jeftina osnova. Ovih 7 igraca ne kosta ukupno 700.000 evra
                          Dodamo tu Odza i Fajea koji zbirno ubedjen sam nemaju vise od 300.000 slozicemo se imamo 9 igraca koji nas kostaju milion.
                          Ogromna prednost je ova osnova


                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          Last edited by Laza Kacanski; 27-04-19, 11:30.

                          Comment


                          • Nije Tomic valjda toliki tutumrak. Cak je i Buducnost usla u evroligu sa 3 pleja i bila pretposlednja... a tamo nas ceka 14 boljih timova.

                            Comment


                            • Mozda se krene sa Filipom kao bek apom (nadam se Teu), ali sam ubedjen da kada krenu da nas gaze preko Ficka koji odbranu ne moze da igra ni na mnogo nizem nivou od el, Tomic dovede drugog pleja, a Ficko ostane kao treca opcija.

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22
                                Samo sam dosao da cestitam mojoj Zvezdi ulazak u EL i silovanje 2 drzavna projekta.
                                Karacemo jos dugo! ;)
                                Zivi bili, i svako dobro...
                                24h, opomena pred duzi ban.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X