Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Mene brine sto nam roster za kls izgleda ovako: 1 plej, 2 cetvorke, 2 petice i 7 igraca na 2-3. U slucaju neke povrede na ovim deficitarnim pozicijama mi ne mozemo ni da se krpimo...
    Nek je ABA u vitrini, za KLS da razigramo ove sa manjom minutazom. Ako legne titula, super, ako ne pa utjesicu se sa EL

    Comment


    • Kad se desilo da osvajac Abe ne osvoji KLS. Opusteno samo.

      Comment


      • Pa sad bez ovih stranaca Partizan je favorit jos su i bas nalozeni , tako da polako, mada iskreno bas nebitan trofej.

        Comment


        • I Partizan ce bez Bandje igrati.

          Manje vise fora je kako ce Ristic odigrati kao drugi centar, valjda ce uspeti da izgleda pristojno defanzivno. Znam da nas ceka talog u tom finalu i naravno da ce i jedni i drugi dati maksimum da uzmu titulu u to nema sumnje. Sto se mene tice meni tog blata preko glave, ja sam se uzeleo evroligaske kosarke.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Nek je ABA u vitrini, za KLS da razigramo ove sa manjom minutazom. Ako legne titula, super, ako ne pa utjesicu se sa EL
            Ništa bez Kalemegdana u junu[emoji1][emoji1][emoji1]

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Pa sad bez ovih stranaca Partizan je favorit jos su i bas nalozeni , tako da polako, mada iskreno bas nebitan trofej.


              Postali smo opaki kao tim. Svaki naš igrač je podig'o formu. Na našem terenu smo toliko postali moćni da nas se i GSV plaši, mislim da ne bi imali hrabrosti izaći nam na megdan. Znaju da kad krenemo sipati ima da pljušti, izašli bi sa terena ko pokisle kokoške.

              Comment


              • Zanima me vase misljenje o Kobsu i Kuku iz Cedevite?

                Comment


                • Kobs vrijedi svake marke. Savrsena kontrola lopte, pregled igre, defanziva solidna. E sad, u Cedeviti je bio solista, vise gledao na kos nego na pas. U nekom cvrstom sistemu sa jasnim ulogama bio bi odlican.
                  Kuk mi se ne svidja, takvih imas koliko hoces i steta je trositi mjesto stranca za kvalitet koji on nudi.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Kobs vrijedi svake marke. Savrsena kontrola lopte, pregled igre, defanziva solidna. E sad, u Cedeviti je bio solista, vise gledao na kos nego na pas. U nekom cvrstom sistemu sa jasnim ulogama bio bi odlican.
                    Kuk mi se ne svidja, takvih imas koliko hoces i steta je trositi mjesto stranca za kvalitet koji on nudi.
                    Za Kobsa se slazem ali Kuk mi je enigma 12.2 p, 5 sk, 12.4 index u ABA ligi. Cini mi se solidnu odbranu pegla, e sad kolika je cena? Nema neku karijeru iza sebe a ako bi za manje novca mogao doci...Opet ako se ima novca za kvalitetnijeh to je druga stvar.

                    Comment


                    • Meni se Cobs svidja...prakticno je drzao igru Cedevite, Kuk nikako.

                      Uvek nakon pauze u prvenstvu nas tim je ulazio mocno. Prvo na pocetku, pa pre nove godine, pa sada.....sto znaci da se kvalitetno radi u strucnom stabu.

                      Comment


                      • Oba su dobra igraca, samo sam vise ocekivao od Kuka u Cedeviti, ok sezona ali sam mislio da ce odigrati kvalitetniji i imati vise uticaja na njihovu igru, kao sto je imao u Ludwisburgu... Kobs je imao dosta dobrih sezona u Evropi, Frankfurt ga je uzdigao i onda je skroz pao u Minhenu..pa se vratio u FRA gde je sa Le Manom uzeo titulu i bio lider tima...Fizicki odlicni igraci ali mi se ne svidja njihov stil igre i to je to sto se mene tice...Na kecu bi vise tezio nekom Markusu..da poveze i hrani loptama ostale igrace, KObs nije los asistent al voleo bih vise nekog ko zna da olaksa dosta svom igracu...Malo umetnosti bih opet voleo da vidim, ali malo je takvih danas u Evropi..

                        Kad bih uzimao nekog onako no name trneutno bar..uzeo bih Tony Wroten, ubica..bio odlican u NBA dok nije imao ACL, pa se polako vracao, evo sad igra u Kalev, kidalica -je...ubija trenutno jedino sto je bek...ali ako ode neki bek potpisoa bih ga koliko sutra...lik se vratio skroz sad posle ACL iispod radara je i nije skup...

                        Last edited by LosmiSK; 25-04-19, 11:43.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Sta je sa Reatha? Da li ce se njemu dati sansa?

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Mene brine sto nam roster za kls izgleda ovako: 1 plej, 2 cetvorke, 2 petice i 7 igraca na 2-3. U slucaju neke povrede na ovim deficitarnim pozicijama mi ne mozemo ni da se krpimo...
                            DeDa ce na pleja ....

                            Comment


                            • Originally posted by From downtown View Post
                              Sta je sa Reatha? Da li ce se njemu dati sansa?
                              Pa igrace u Fmp u kao i Paun, i jos neki klinci sad u kls u.

                              Comment


                              • Kad već pominjete igrače Cedevite, šta mislite o Belu?

                                Dobro, igrao je malo i za Budućnost [emoji1]

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X