Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Perperoglu 34 godine, Faje 35, KC 32.......malo smo matori.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Kako znas da su najmanja sa 7 stranaca ..ziv nisam da cujem tvoju opservaciju ...

      Many, bravo sto si objasnio Dekkardu ko vozi traktor a ko otvara kapiju. Kao i uvek dobar post. Mada Kuzmic i Pefi..pod must have
      Prvo i osnovno ove igrace koje smo doveli kostaju manje od stranaca koje smo ranije dovodili ...ovo su igraci realno za EC a ne za EL ,druga stvar je da domace igrace placamo veoma veoma malo u poredjenju sa uspehom koji smo postigli plasirajuci se u EL ..
      Beron,Faje,Ojo,Cirbes koji se vratio posle 2 godine katastrofalne kosarke i povreda.....to su sve igraci koji ne kostaju puno ...tu nema nikakve tajne
      Dobric ,Radanov,Keselj,Filip,Davidivac ...Nenadic ... nemoj da se sprdamo ..svi zajedno ne dobijaju 400k.....ima li potrebe dalje da objasnjavam
      Placeni igraci su Perper i Regland kao i na kraju KC Rivers(placeni vrlo skromno obzirom na kvalitet jer su u godinama) ..ako su to ulaganja velika onda ja nemam pojma sta su mala ulaganja obzirom na cilj koji smo imali a to je EL!

      Comment


      • Faje ima 33. godine.
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Originally posted by Marco View Post
          Faje ima 33. godine.
          sa igracima egzoticnog porekla nikad nisi nacisto ...pise 29 god a seta po parku unucice

          Comment


          • Kada pocne Evroliga u oktobru ce imati 34.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Kada pocne Evroliga u oktobru ce imati 34.
              koliko ce igraca da dobije korpu do EL? Nadam se da cete kupovati ko Buducnost ove godine

              Comment


              • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                koliko ce igraca da dobije korpu do EL? Nadam se da cete kupovati ko Buducnost ove godine
                To jos niko ne zna. Ja se nadam da necemo, a vala taj rekord je tesko srusiti....kroz Buducnost je ove sezone proslo 10 stranaca.

                U KLSu bih voleo prvu petorku:
                DeDa,
                Nenadic/Radanov
                Dobric,
                Simanic,
                Ristic

                pa da vidimo koliko mozemo od njih da ocekujemo.....
                Last edited by mmajstor; 24-04-19, 10:37.

                Comment


                • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                  koliko ce igraca da dobije korpu do EL? Nadam se da cete kupovati ko Buducnost ove godine
                  nemamo mi te pare ...mada ima jedan drugi klub u Srbiji ......

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    To jos niko ne zna. Ja se nadam da necemo, a vala taj rekord je tesko srusiti....kroz Buducnost je ove sezone proslo 10 stranaca.
                    devet, ko se jos sjeca krafta i omica? kakvi promasaji u svakom smislu.. koliko god djelovalo cudno, ako davidovac, dobric i simanic budu sjedjeli na klupu, to vise nece biti ista ekipa

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      nemamo mi te pare ...mada ima jedan drugi klub u Srbiji ......
                      treba vam 2 jaka igraca, i da odrzite atmosferu..opet, evroliga ce vas iscijediti do sredine aprila

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Kada pocne Evroliga u oktobru ce imati 34.
                        To i dalje nije 35, koliko si napisao.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Permutovao sam Perpera i Fajea.....prvi je 35 drugi 34.

                          Comment


                          • Dobro, evroligasi smo, da vidimo ko otpada za Super ligu, po meni Ristic i Radanov obavezno u roster da izvucemo od njih nesto za narednu sezonu Radanov puni 21 godinu, mora da se vidi vec sta imamo od njega .

                            Comment


                            • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                              koliko ce igraca da dobije korpu do EL? Nadam se da cete kupovati ko Buducnost ove godine
                              Teško, jer imamo trenera koji dolazi iz ozbiljnog evroligaškog sistema u kome je proveo dugo vremena i sve to nadogradio svojim idejama i vizijom, јеr nismo copycat Olimpijakosa.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Lebron ima 35 godina. Đinobili je igrao do 40, Novicki takođe.
                                Faye I Stratos igraju i ponašaju se kao da su 6,7 godina mlađi. Sve je u glavi i kako održavaš telo.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X