Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Da li u nekom ludom promenadzerskom scenariju mozemo ocekivati Gogu u Zvezdi i Evroligi ???
    To bi bilo sasvim ocekivano i realno ukoliko ne prodje u NBA, ali sad posle ovakvog izdanja i ponasanja u finalu su sanse za tako nesto drasticno pale.

    Comment


    • od nase dece za sledecu godinu trio Davidovac, Dobric, Simanic.
      Rano je za omiljenu cigansku zabavu ali ostanak ove trojice mi se čini najmanje realan .Boriša ide na draft a za DeDu i Ogija će biti ponuda , tu nema dileme .Naravno da bi najvišeo voleo da ostanu

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Rano je za omiljenu cigansku zabavu ali ostanak ove trojice mi se čini najmanje realan .Boriša ide na draft a za DeDu i Ogija će biti ponuda , tu nema dileme .Naravno da bi najvišeo voleo da ostanu
        Sa kim bi ti da igras EL ? To sto ide na draft Simanic ne znaci da ce igrati NBA od novembra. Sta to u ovom trenutku imaju Dobric i Davidovac sto ne postoji u extra plateznim klubovima. Sto bi iso neko u Albu ako moze da bude u Zvezdi?

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Sa kim bi ti da igras EL ? To sto ide na draft Simanic ne znaci da ce igrati NBA od novembra. Sta to u ovom trenutku imaju Dobric i Davidovac sto ne postoji u extra plateznim klubovima. Sto bi iso neko u Albu ako moze da bude u Zvezdi?

          plus 250.000 k razlika u ugovoru u odnosu na KKCZ, samo toliko.

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Sa kim bi ti da igras EL ? To sto ide na draft Simanic ne znaci da ce igrati NBA od novembra. Sta to u ovom trenutku imaju Dobric i Davidovac sto ne postoji u extra plateznim klubovima. Sto bi iso neko u Albu ako moze da bude u Zvezdi?
            Napisah da bi bio najsretniji da ostanu ali prodaju se igrači koji imaju ugovor ...lepo je to Viktor napisao samo na drugi način

            Svi kojima isticu ugovori, ne mogu da se prodaju.

            Comment


            • Daj sezonu da zavrsimo pa onda otvarajte omiljeni topic, prelazni rok, pa rokajte...ne moze covek ni da se poraduje od vas, odmah milioni, kamioni...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Dobro kome sve istice ugovor ove sezone?

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  plus 250.000 k razlika u ugovoru u odnosu na KKCZ, samo toliko.
                  Ja iz ugla navijaca i ambicioznog povratnika u El drustvo pisem. Bolji rezultat od Buducnosti odnos pobeda / poraz u EL. Kakve su kretnje na trzistu? Jel mozes nacelno, grubo o nekim idejama za okosnicu naseg rostera za sledecu godinu? Onog trenutka kada "pukne kicma" okosnice iz domaceg poligona pocinjemo da licimo na klubove bez ukusa, mirisa i boje. To ne znaci da necemo i takvi igrati dobar basket.

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Napisah da bi bio najsretniji da ostanu ali prodaju se igrači koji imaju ugovor ...lepo je to Viktor napisao samo na drugi način
                    Tacno, ali to bi bila prica da igramo EK. Posto igramo El ona obavezuje i predstavlja branu za te i takve scenarije sad i odmah.

                    Comment


                    • Sad nema apsolutno sanse da se prave predikcije visina ugovora i dostupnih igraca. Prvenstva jos traju, svasta je u igri, cak i promjene menadzerskih agencija i sl.
                      Ono na sta mozemo da racunamo je dobar nos Gavrilovica i Tomica kada je materijal ispod radara u pitanju. Sto se tice igraca iz SAD, to se moze pazariti tek u avgustu/septembru a i tad tesko jer im seva paja da se cimaju 10mjeseci za nesto malo vise novca nego sto uzmu kuci.

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Ja iz ugla navijaca i ambicioznog povratnika u El drustvo pisem. Bolji rezultat od Buducnosti odnos pobeda / poraz u EL. Kakve su kretnje na trzistu? Jel mozes nacelno, grubo o nekim idejama za okosnicu naseg rostera za sledecu godinu? Onog trenutka kada "pukne kicma" okosnice iz domaceg poligona pocinjemo da licimo na klubove bez ukusa, mirisa i boje. To ne znaci da necemo i takvi igrati dobar basket.
                        Nista o tome niko nije ni razmisljao do zavrsetka sinocne utakmice. Niti smo CSKa a ni Buducnost kao prosle sezone pa da vec 1 jula imas sve igrace kupljene sa brutalnim ciframa.

                        Kao sto napisase neki malopre, ajde malo uzivajte u titule, jos se nije ni ohladila a vec se menja pola rostera tj zadrzava ceo roster.

                        Mnogo ima vremena do pravljenja planova kako kluba tako i igraca pojedinacno, ono sto su nase zelje navijaca/kluba mozda nisu i pojedinacne zelje igraca, nekome se od njih svidja grad, nekome ne, nekog interesuje samo bankovni racuna, neko je mozda i prezadovoljan sa onim sto ima kod nas pa ne bi ni u Real otisao da ga zovu......itd.


                        Rano je za bilo kakve planove i licitiranje imenima, nije posteno prema igracima koji jos uvek imaju ugovor do kraja KLS

                        Ugovori isticu, Lazicu, svim strancima osim OJA, Keselju i Radanovu.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Dobro kome sve istice ugovor ove sezone?
                          Evo svi ugovori:

                          Džo Regland (jun 2019, opcija produžetka na još godinu dana)
                          Aleksa Radanov (jun 2020. godine)
                          Filip Čović (jun 2019. godine - nije potvrđeno)
                          Marko Kešelj (jun 2019. godine)
                          Stratos Perperoglu (jun 2019. godine)
                          Dejan Davidovac (jun 2021. godine)
                          Nemanja Nenadić (jun 2021. godine)
                          Branko Lazić (jun 2019. godine)
                          Mohamed Faje (jun 2019. godine)
                          Bili Beron (jun 2019, opcija produžetka na još godinu dana)
                          Ognjen Dobrić (jun 2020. godine)
                          Dušan Ristić (jun 2021. godine)
                          Boriša Simanić (jun 2020. godine)
                          Kej Si Rivers (jun 2019. godine)
                          Majk Cirbes (jun 2019. godine)
                          Majkl Odžo (jun 2020. godine)
                          Nikola Jovanović (jun 2021. godine)*
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Simanic, Davidovac, Lazic, Dobric sigurno nece biti prodati bilo gde posto ih niko nece uzeti ko ima platezno veliku moc...kao stranca i da im daju ugovore od 300+k je smesno...Da mi udomimo prvo juniora negde pa cemo lako..Od stranaca Ojo, Beron,Stratos i Faye da ostanu...mozda i KC Rivers ako pokaze dobre partije, covek je dobar igrac...Zirbes nikako i Regland tesko...mozda se moze naci i bolji prvi plej, ali to je na tomicu...Tesko ce biti nama naci bolje strance nego sto ih imamo ove godine...Centra mozemo naci sigurno..al i pleja..Dobar je Regland ali ako je istina o njegovom van sportskom zivotu neka ide...Probati dovesti Markovica i jednog dobrog keca sa poenima u rukama, liderskih karakteristika..Sto se mene tice..Markovic i Kuz na ovu ekipu npr i bilo bi to dosta mocno..posebno defanzivno...mene bi to vise nego zadovoljilo...sa tim i da fc3 ode...dusha bi mi bila mirna..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Sve je to ok, moje interesovanje je bilo pream trojcu Davidovac, Dobric, Simanic. Ali u svakom slucaju hvala!

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Pre nego sto odem za USA jer se zna da uvek "bezim" sa megdana i u dobru i u zlu da se i ovde javno izvinim (licno) LOSMISK za vredjanje , nije mi bila namera, pukla je zica na gitari, ne prihvataj to licno kao sto ja mnogo puta prihvatam prozivke ovde licno.

                                Hvala i moderaciji sto Ban nije bio duzi, ili trajni.



                                Uzivajte, neko vise neko manje ali oko srca im toplo sigurno bez obzira sto su im se prognoze nisu ostvarile, neka izbegavaju kladionice u svakom slucaju, ne ide im od ruke. ( ne mislim na tebe LOSMISK
                                Ono prvo je problem, ali ne i ovo drugo..Podnosim ja ok, ali porodica i vredjanje mi je nekako van svakog normalnog konteksta...Da sam ocekivao tako nesto, jesam, ali ne od tebe...Kad pogresim ja se i izvinim odredjenim ljudima preko pp I nije mi problem da kazem da sam pogresio ili ogresio sam o druge.

                                Sta je bilo bilo je, prihvatam izvinjenje, ali cak i na forumu postoji ludilo mozga kao sinoc kad ali i danas kad odredjeni ljudi traze svadje i ostale gluposti.

                                Tim nikad nisam dirao, tomica nisam nikad dirao ali zna se koga jesam.To je moje pravo i od toga nisam dostupio ni pedalj, posto to jednostavno ne volim i to je tako.Igrace nisam nikada vredjao, niti cu...

                                Nisam video ni da su drugi vredjali, ako neko misli da neko ne zna to je legitmno misljenje.....Fasciniraju me neki ljudi u godinama koji dodju ovde sporadicno a neki i stalno i provociraju ljude sa tipa pozdravili vas tomic i fc3...To govori vise o njima i kad bih sad ja npr isao u njihovu istoriju ovde na forumu ali i pred tv kamerama mogli bi da udjemo u nepotrebne verbalne diskusije a to nikome ovde nije cilj...Nekom se ne svidja to i on je protiv njih ali ne i protiv ljudi koji ovde pisu...

                                Sa Sarcem prihvatam ovu pricu, posto datira i pre ovog foruma, koliko god mi njegov stav bio ajde da kazem cudan..prihvatam njegove upise,ali vredjanje NE..sto je bilo bilo je ali molim moderaciju da povede racuna o raznim likovima koji ovde pale masu, vredjaju i traze tenzije...po tudjim temama,sopstvenim ali i sto vijaju ljude po ostalim temama i ako ih imam na viberu a tamo cute )

                                Svakako moja prica ide, ako ne znate za normalnu diskusiju i da ne znate da vidite koja je realna granica normalne price, forum nije mesto gde se te granice prelaze

                                Ovog puta, jos jednom cestitam svim navijacima KKCZ, igracima i trenerima osvojenu titulu u ABA ligi...neki bi rekli idemo po jos..ja kazem bar po jos 3 u KLS i ABA i onda smo dostigli zeljenu stvar, svakom navijacu KKCZ je jasno o cemu pricam
                                Last edited by LosmiSK; 23-04-19, 13:49.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X