Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Tomiću ,bravo Filipe,Simana je postao igrac. . .

    Comment


    • kako su Boriši i Fajeu legli ovi zajednički minuti:

      "ajde momci zatvaramo, sutra ustajete rano...imate neki trening sobajle."

      Comment


      • Osmeh se vratio u grad! Hoću reći Evroliga
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Bravo momci, bravo svima u klubu, pozdrav svim forumasima koji nocas slave! Otvaraj temu prelazni rok!;)))

          Comment


          • Q
            Originally posted by miloolja View Post
            Gospodski od Efesa

            Comment


            • Originally posted by Daba View Post
              Dobro vece.

              Zamoljen sam od strane Milana Tomića mungosa, nemača pojma i dupeuvlakaca Nebojše Čovića ka i midžeta i isprdka tatinog sina Filipa Čovića da vam prenesem najtoplije pozdrave od njih dvojice.

              Pozdrav
              Bravo Dabo ..neka se pokaju svi sto su pljuvali i polivali kantama govana pomenute ...ti su nas uveli u drustvo milionera ..najboljih ekipa u Evropi ..upravo ti ...neznalice ,nesposobni ,nemaci pojma ,polutreneri ....u uslovima kad se u komsijski tim ulaze vise nego ikad ,kad je Buducnost duplo skuplja kao i Cedevita koja je ulozila ogromna sredstva ..mi bez dva najbolja igraca tucemo EL ekipu tri utakmice 100 razlike ..

              Comment


              • voleo bi samo da ne prodajemo nego da zadrzimo ekipu na okupu i uz kvalitetnog pleja (Teo) ova ekipa bi bila jos 30 % jaca ...Djenku povijati svakako ...ako nam se ukaze prilika

                Comment


                • Teo, Jovic(Markovic), Djenka i Kuzmic. I to bi bilo to na ovaj roster.
                  Last edited by Storm; 23-04-19, 07:03.

                  Comment


                  • zamišljam odbrambenu petorku:

                    Pefi, Đenka, Laza, Faje i Kuz...primaju do 5 poena po četvrtini
                    ...i to samo sa linije slobodnih bacanja kada ih niko ne blokira.

                    Comment


                    • Kao po starom dobrom običaju, došao sam samo da vas pozdravim

                      Comment


                      • Presrećan sam zbog osvojene titule, zbog igrača i stručnog štaba. Svi oni zaslužuju naklon iako saam ne retko, zapravo redovno pljuvao Filipa on je odigrao sasvim solidno ovaj plej of. Tomića i stručni štab sam kritikovao tek posle Januara i kupa i mislim i dalje da kritike stoje jer nećemo kao u Severnoj Koreji da kličemo vođi i kad prdne. Drago mi je i zbog Cirbića i Faea, zbog Perpera i osporavanog Simane, Laze koji je konačno opet obuo svoje patike ipak, moram da se osvrnem na te sinoćne događaje koji su prethodili utakmici.
                        Već sam na KKB temi napisao da me je stid postupaka tih osoba (mandrila) koji su ušli na teren i pokušali (ili uspeli što je još opasnije) u fizičkom kontaktu.
                        Posle takvog tretmana igrači Budućnosti su manje mislilli o igri a više o posledicama.
                        Bio bih licemeran kada ne bih rekao da mislim i da su naši igrači HEROJI u kakvim su uslovima odigrali utakmice u Podgorici i bili (ono što daje pravo svakom Zvezdašu da slavi ovu titulu) dugo u egalu. Sinoć je postojala smo jedna ekipa a ono govno GOVNO Kol je od prve utakmice sa Zvezdom pokazao svoju ličnost kada je na kvarno Lazu udario laktom (utakmica u BG kada je Repeša potpisao ali nije vodio tim), tako je i sinoć (u štampi pišu navijač a ja bh rekao kamerman) je prvo gađao loptom kamermana a zatim i (ponovo)laktom sada na Filipa. Laži o povredama igrača su služile kao pokušaj opravdanja za prekid utakmicen (jer su poturili priču da je Šehović povređen u napadu mandrila i da neće igrati) igrao je Šehović i čini mi se da je nepovređen.
                        Voleo bih da se više nikada ne ponove događaji oko terena iz ovogodišnjeg plej ofa i zato se nadam da će ABA liga (bord) smoći snage da uvede nultu toleranciju na ovakve ispade.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          Bravo Dabo ..neka se pokaju svi sto su pljuvali i polivali kantama govana pomenute ...ti su nas uveli u drustvo milionera ..najboljih ekipa u Evropi ..upravo ti ...neznalice ,nesposobni ,nemaci pojma ,polutreneri ....u uslovima kad se u komsijski tim ulaze vise nego ikad ,kad je Buducnost duplo skuplja kao i Cedevita koja je ulozila ogromna sredstva ..mi bez dva najbolja igraca tucemo EL ekipu tri utakmice 100 razlike ..
                          Ma ja samo ne volim licemerne ljude koji su 2000tih tom istom covicu pevali mnogo pogrdne pesme a i fc3 se nije mnogo vise stedeo i pljuvao nesto malo kasnije.

                          Za Tomica sam imao uvek ok misljenje, ima upisa i sigurno ne treba ni napadati ljude koji nisu imali poverenja u njega. Meni se nije svideo zbog nepotizma porodice covic..dal moram opet da ponavljam familiju..mada kazem ima tu ljudi koji su ga vise pljuvali nego vecina ovde za ovih 7g...

                          Eno i Dekki se sinoc upljuva da isprovocira ljude...kao da samo on navijao ovde za CZ..koliko dosadan zivot moras da vodis i budes bezobrazan da vredjas bracu iz cg pa onda i da pokusas da omalovazavas navijace kkcz..

                          Ali dobro, bitna je titula i to se broji..lkudska glupost a i bezobrazluk su beskonacni i na predstavnike toga ne treba obracati paznju

                          Evo i La Hiene koji provocira ljude sa nepotizmom i dalje..koliko pglu moras biti da u sebi razvijes osecaj da niko sem tebe ovde nije navijao za kkcz itd..mali ljudi pre svega..
                          Last edited by LosmiSK; 23-04-19, 07:30.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Presrećan sam zbog osvojene titule, zbog igrača i stručnog štaba. Svi oni zaslužuju naklon iako saam ne retko, zapravo redovno pljuvao Filipa on je odigrao sasvim solidno ovaj plej of. Tomića i stručni štab sam kritikovao tek posle Januara i kupa i mislim i dalje da kritike stoje jer nećemo kao u Severnoj Koreji da kličemo vođi i kad prdne. Drago mi je i zbog Cirbića i Faea, zbog Perpera i osporavanog Simane, Laze koji je konačno opet obuo svoje patike ipak, moram da se osvrnem na te sinoćne događaje koji su prethodili utakmici.
                            Već sam na KKB temi napisao da me je stid postupaka tih osoba (mandrila) koji su ušli na teren i pokušali (ili uspeli što je još opasnije) u fizičkom kontaktu.
                            Posle takvog tretmana igrači Budućnosti su manje mislilli o igri a više o posledicama.
                            Bio bih licemeran kada ne bih rekao da mislim i da su naši igrači HEROJI u kakvim su uslovima odigrali utakmice u Podgorici i bili (ono što daje pravo svakom Zvezdašu da slavi ovu titulu) dugo u egalu. Sinoć je postojala smo jedna ekipa a ono govno GOVNO Kol je od prve utakmice sa Zvezdom pokazao svoju ličnost kada je na kvarno Lazu udario laktom (utakmica u BG kada je Repeša potpisao ali nije vodio tim), tako je i sinoć (u štampi pišu navijač a ja bh rekao kamerman) je prvo gađao loptom kamermana a zatim i (ponovo)laktom sada na Filipa. Laži o povredama igrača su služile kao pokušaj opravdanja za prekid utakmicen (jer su poturili priču da je Šehović povređen u napadu mandrila i da neće igrati) igrao je Šehović i čini mi se da je nepovređen.
                            Voleo bih da se više nikada ne ponove događaji oko terena iz ovogodišnjeg plej ofa i zato se nadam da će ABA liga (bord) smoći snage da uvede nultu toleranciju na ovakve ispade.
                            Nije Filip odigrao solidno nego ODLICNO,kazi slobodno. . Nije sramota,u odsustvu prvog pleja i uz tolike uvrede i ponizavanja. . Odigrao je FANTASTIČNO!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ma ja samo ne volim licemerne ljude koji su 2000tih tom istom covicu pevali mnogo pogrdne pesme a i fc3 se nije mnogo vise stedeo i pljuvao nesto malo kasnije.

                              Za Tomica sam imao uvek ok misljenje, ima upisa i sigurno ne treba ni napadati ljude koji nisu imali poverenja u njega. Meni se nije svideo zbog nepotizma porodice covic..dal moram opet da ponavljam familiju..mada kazem ima tu ljudi koji su ga vise pljuvali nego vecina ovde za ovih 7g...

                              Eno i Dekki se sinoc upljuva da isprovocira ljude...kao da samo on navijao ovde za CZ..koliko dosadan zivot moras da vodis i budes bezobrazan da vredjas bracu iz cg pa onda i da pokusas da omalovazavas navijace kkcz..

                              Ali dobro, bitna je titula i to se broji..lkudska glupost a i bezobrazluk su beskonacni i na predstavnike toga ne treba obracati paznju

                              Evo i La Hiene koji provocira ljude sa nepotizmom i dalje..koliko pglu moras biti da u sebi razvijes osecaj da niko sem tebe ovde nije navijao za kkcz itd..mali ljudi pre svega..
                              Jedno je omalovazavanje a drugo nedostatak vere!

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Teo, Jovic(Markovic), Djenka i Kuzmic. I to bi bilo to na ovaj roster.
                                da ..Kuzmu sam zaboravio ...on bi uz Tea procvetao opet vrlo brzo ....
                                dobro razmisliti ...ali ja bi voleo da gledam i _Simanu ,Dobrica ,OJa,Fajea,Berona ...

                                Comment

                                Working...
                                X