Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Ajde ajde ne pricajte napamet. U Podgorici je ostrica sistema pljuvala igrace i prebijala navijace. To je fakat. Svaka akcija ima reakciju, Doduse ja sam apsolutno protiv ovoga ali ne pitam se ja niti bilo ko sa foruma. Jako mi je zao sto ce sve ovo da se koristi u fabrikovanju medjunacionalne mrznje.
    Koliko je navijaca Buducnosti moglo da kupi karte za ovu utakmicu?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Koliko je navijaca Buducnosti moglo da kupi karte za ovu utakmicu?
      Isto onoliko koliko je zvezdinih u Podgorici. Mozda je Marovicev Milos u hali samo ga nisu zumbirali.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Koliko je navijaca Buducnosti moglo da kupi karte za ovu utakmicu?
        Malo manje nego za utakmicu 3 u Podgorici

        Comment


        • Sta se desava koji andrak????
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Sta se desava koji andrak????
            Nista, napravili smo im isti docek kao i oni nama u PG, sa sve glsvonjama koji ulaze u teren i prilaze igracima...jerbo, sto bi oni bili vece stoke od nas...samo sto je njihova uprava malo inteligentnija, pa ljudi napustise teren i traze da se isprazni deo iza njihove klupe...ukratko...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Uleti predmet , mi popušimoočekivan scenario.

              Comment


              • Da ne bude sve tako crno...bravo Lazicu, a ti SNS Neso, slusaj i uci...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Nista, napravili smo im isti docek kao i oni nama u PG, sa sve glsvonjama koji ulaze u teren i prilaze igracima...jerbo, sto bi oni bili vece stoke od nas...samo sto je njihova uprava malo inteligentnija, pa ljudi napustise teren i traze da se isprazni deo iza njihove klupe...ukratko...
                  Da hvala videla sam nesto, a navodno okidac bilo gadjanje loptom kamermana od strane Kola?
                  Ma dal je moguce da smo morali ovako...
                  Pa jest da pokazeas da nisi nista manja stoka, a onda kukas i kmecis..jbg iznervirah se
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Neko frljio ciglu.

                    Comment


                    • Majko sveta...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Kaze Edin da izlaze ipak
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Repesa seta ko Vujosevic hahahahha

                          Comment


                          • Zvezdo volim te najviše na svetu, mi nismo cvećkeeee ni curiceee, znamo dobrooo svoje grehovee, al ako pravdeee ne bude, sudiće vam višeee sudijeeee..

                            Comment


                            • Originally posted by suptil View Post
                              Repesa seta ko Vujosevic hahahahha
                              Vujošević je za njega Mont Everest. Čovek je imao šlifa za to što je radio.

                              Comment


                              • Ovo će potrajati do sabajle.

                                Comment

                                Working...
                                X