Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • šta je sa Borišom...živ zdrav...napujdan?
    Last edited by Wingwalker; 21-04-19, 22:05.

    Comment


    • Hoce biti prenosa vcrs?

      Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Hoce biti prenosa vcrs?

        Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
        O2 i Arena

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          O2 i Arena

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Nemam Arenu pa da ne vijam strimove. Hvala na informaciji.

          Bilo bi lijepo jos jedna rapsodija ala game 2 ali kako god, samo da se pobijedi...

          Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Idemooooo
            Danas je taj dan

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Danas svi kao jedan, dugo se nije cula ova pesma kod nas, nadam se da u narednim godinama necemo imati te probleme. Mec ce biti tezak, nema dva najbolja igraca, ali tu je srca junaka na terenu koji ce dati svoj maximum i to je sve sto trazim od njih veceras.

              Lep kraj ABA lige, majstorica dva ljuta rivala i ovo je praznik kosarke i ako su neki likovi pokusali sebe da izbace u prvi plan i obezvrede ovu igru koja se igrala mnogo pre njih i igrace se mnogo posle njih.

              Momci su celu sezonu odigrali dobro, ono sto me brine, kad je trebalo, taj korak da napravimo bili smo losi...ovo je mec koji radja junake, idole i nove sampione...Nasi igraci imaju znatno manji broj trofeja koji su oni uzeli kao nosioci..sem naravno par iskusnijih i ovo bi znacilo svima..

              Trener ima dosta mana, ali je imao dobru pomoc ostatka strucnog staba, ni malo neiskusan strucni stab koliko se prolazi kroz neku pricu, vodjenje meceva kroz utakmicu se uci i to ce se poboljsati...nastup CZ U ABA i PO ABA nece promeniti rezultat ove serije za mene. Odigralo se dobro, ali problemi sa povredama su dali sansu partizanima ali i buducnosti vise nego sto zasluzuju u nekoj realnoj borbi.

              Pozivam sve navijace CZ koji budu u Pioniru da naprave pakao, ali pakao u granicama pristojnosti...da objasnimo neke stvari ipak..



              Vreme je za


              Last edited by LosmiSK; 22-04-19, 08:46.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ah kakav divan dan. Valjalo bi jednom i Pionir da podigne pehar ABA.
                Igrali smo najbolji basket ove godine. Bili kompaktan tim i veceras bi to valjalo krunisati. Ja sam zadovoljan pruzenim ove sezone, ostaje zal za blijedo izdanje u EC, steta bi bilo da izgubimo veceras nakon onog pljuvanja i gadjanja dole.
                PIONIR DA GRMI

                Comment


                • Koliko cujem futurasi traze zamislite policijsku zastitu jer neko ce bas njih napasti nemamo mi kao Zvezdini navijaci pametnija posla.
                  Ja sa ubjedjen da veceras pobjedjujemo osvajamo trofej i sledece sezone aj fil divousn oni drugo mi nije ni u ludilu opcija.
                  Vidjamo se veceraske u nasem hramu kosarke i dvorani koja nosi ime po najvecem zvezdasu i po meni tati moderne kosarke.

                  Comment


                  • Ne znam zasto tradicionalni crnogorci iz Buducnosti kmece i imaju neke mracne slutnje. Crna Gora je poznato podrucje gde je obicajno pravo jos uvek zivo i zdravo. Maltene talionski princip. Nemoj neke stvari da radis ako ne zelis da ti se vrate. Ali ne, njihovo ludilo i bezobrazluk nemaju limite. Ipak sve su to medijske igre. Niko nas ove godine u Beogradu u Aba ligi nije pobedio tako ce i ostati. Bez pecanja na price, fokusirani na mec pa da se veceras posalje divna slika sa Kalimegdana.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Ah kakav divan dan. Valjalo bi jednom i Pionir da podigne pehar ABA.
                      Igrali smo najbolji basket ove godine. Bili kompaktan tim i veceras bi to valjalo krunisati. Ja sam zadovoljan pruzenim ove sezone, ostaje zal za blijedo izdanje u EC, steta bi bilo da izgubimo veceras nakon onog pljuvanja i gadjanja dole.
                      PIONIR DA GRMI
                      Tek juče sam shvatio da bi to bilo prvi put Inače , KC je ostao najduže na parketu i dobio baš veliku podršku ...valjda ga je neka budala izvređala na instagramu .Moj utisak je da mu je baš prijalo .

                      Grmeće Pionir , bez brige

                      Comment


                      • Ove sezone resava se pitanje prvaka ABA lige u 5 utakmici u Pioniru i svakako ce kapiten jedne od ekipa to veceras i uraditi a ja se nadam da ce to biti Lazic i Crvena Zvezda.
                        Nadam se bucnom navijanju - dlanovi i grla...decibeli da dezorentisu gostujucu ekipu.
                        Zelja mi je da igraci i navijaci ne nasednu na provokacije koje ce gosti koristiti.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Samo ne treba praviti ni slavljenicku atmosferu...ovo treba zaraditi i bice teze nego svaki put ove godine...vidim ljudi uglavnom gledaju kao da je vec gotovo, ne ovde..vec svuda, posebno jedan na viberu kod mene

                          Pobedu zaraditi, nema ovde skidanja gaca, niti smo mi tim bez Joe i Stratosa koji moze nekog pocepati lako, ne budite naivni ni jednu sekunde..ovo je jedan mec, ako se desi bilo sta lose, to je kraj

                          Postoji par zamiljivosti, tim koji predje 80 poena je pobednik svakog meca u ovoj sezoni...Zvezda je u PO dobila dva meca kod kuce ispalivsi 12 trojki u dno mrezice...a kad smo gubili dali smo po 9..sto znaci da 10+ trojki donosi veliku prednost..

                          Na drugoj strani Buducnost jos nije pokazala pucacki kapacitet, imaju 2x 7 trojki i dva puta 5 trojki datih..da buducnost pobedi veceras, takodje im treba 10+ trojki sa tim da imaju prosek 6 po mecu, bice to jako tesko..

                          Goga je razocarenje serije sa 6 poena za dva i 6 za tri iz prvog meca, fascinira da je dao dve trojke u prva dva minuta i da posle toga u sledecih 157 minuta dao 6 poena za dva i nijednu vise trojku..lose partije buducnosti i zbog njega izmedju ostalog

                          Baron je u 4 meca dao 12 trojki, dok su kod Buducnosti najbolji trojkasi Bell i Dzekson koji su kombinovano dali 11 trojki.. takodje bitna stavka da oba tima prave mnogo manje greski kad igraju kod kuce.. 27-14 Buducnost a Zvezda 30-18 sto je jako bitno da greske u principu ne bi smele za pobednika da predju 10...ko ostane ispod 10 bice blizi pobedi..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Zelja mi je da igraci i navijaci ne nasednu na provokacije koje ce gosti koristiti.

                            Comment


                            • Neće ni stići da provociraju,bićdd pljuvani i bez toga konstantno,igrači su nadam se dobro spremjeni za to

                              Comment


                              • Odgledah deo Zive istine snimane dan posle pobede Buducnosti prosle godine. Postoji jedan klip koji je pustio voditelj u trajanju 90 sekundi. 6:48 - 8:23. Naslov emisije ŽIVA ISTINA-DRAGAN BOKAN ALEKSANDAR DŽIKIĆ

                                Comment

                                Working...
                                X