Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onaj Jakovljevic je kod Tegija preksinoc rekao da bi Regland mogao da bude spreman za ponedeljak.
    Znate li sto o tome?

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Onaj Jakovljevic je kod Tegija preksinoc rekao da bi Regland mogao da bude spreman za ponedeljak.
      Znate li sto o tome?
      Moze biti spreman u smislu da moze da trci ali da moze pomoc tesko. Mnogo je 20 dana bez treninga.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Losmi,ajde iskren sad budi, na stranu zelje i navijanje, poznajes kosarku, kakve su nam sanse i dal si optimista?.
        Valtere moras biti optimista bar jednom u zivotu Imaju kvalitetnije igrace, sad i duzu rotaciju, ali njihova igra na strani nije slucajnost i mi iz toga moramo vuci nasu snagu i optimizam. Oni se u Pioniru nece vratiti na -10, -12 ne zato sto ne mogu vec su jednostavno takvi i nece biti navijaca da ih poguraju..Sad opet i treba doci do te razlike.. Da su sad igracki za klasu bolji od nas bez dva prva igraca to jeste, ali Pionir je mesto gde novac, pa i kvalitet gube vrednost...ko je bio i jednom na hot atmosferi zna to...tako da ja gajim solidnu nadu da mozemo dobiti...a da su igracki trenutno kvalitetniji za klasu, to jesu..jednostavno Regland i Stratos su nasi najbolji pa i najiskusniji igraci za ovakve
        utakmice...

        Kladionice trenutno drze 7.5 da je Zvezda favorit, po meni visoko,ali ne grese kladionice puno kao sto si i video...u sve cetiri utakmice su padale kvote na domacina i doslo je...sa tim da s nasi hendikepi bili veci ali pobede ubedljivije...mada mislim da je realno 4.5-5.5 i da ce se to do sutra verovatno ispraviti...u principu na vecem uzorku, novac nikad ne laze...i sa tim da je najmanja kvota bila za 3-2 u seriji pa i za 1-3...Mislim to nista ne znaci kad je majstorica ali ti daje smernicu da imas umereni optimizam...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Jedino ako 2 forumasa koriste tvoj komp, ali nije IP adresa jedina koja se salje u etar.
          Aha, ti mene optužuješ da imam dupli nalog. To je neistina i kleveta. A koji je taj drugi forumaš i šta se to još šalje u etar? Sve iznesi na vidik, ne volim ja okolišanja i trt mrt komentare. Nije to u redu. Iznenađen sam Kronose.

          Comment


          • pitanje za sve: Da li neko moze dobre volje da mi obezbedi jednu kartu od 800 dinara? Nisam iz bg-a i nisam u mogucnosti sutra da dodjem da kupim jer radim...Da l ima neko ko bi izasao u susret?

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Aha, ti mene optužuješ da imam dupli nalog. To je neistina i kleveta. A koji je taj drugi forumaš i šta se to još šalje u etar? Sve iznesi na vidik, ne volim ja okolišanja i trt mrt komentare. Nije to u redu. Iznenađen sam Kronose.
              Mislim da gresi ovaj put, ovaj stil pisanja bi prepoznao definitivno...kao neke pre sto jesam. Mislim da ne treba ovako iznositi optuzbe ako nisu precizne i posebno ako nema konkretnih dokaza. Ako imas Kronose, lepo reci, ako ne izvini se coveku i da teramo dalje
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • kronos sa predumišljajem unosi pometnju sve sa ciljem da nas se destabilizuje počevši od ovih perifernih lejera a sa idejom da se efektom talasanja isti zbun prenese dinamički multipliciran i na sve ostale segmente podrške, samopouzdanja i ukupnu energiju.

                da ponovim kao i pre prve dve tekme u seriji...nagnat će nas Gordić i Goga najstrašnie po sred Pionira.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Losmi,ajde iskren sad budi, na stranu zelje i navijanje, poznajes kosarku, kakve su nam sanse i dal si optimista?.
                  Plus, uzmi platu i stavi na Buducnost bice 3x ako izgubimo da imas bar neku utehu ako dobijemo, verujem da ti nece puno znaciti da jedan mesec izguras na vodi i hlebu )
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Evo, izašao snimak...
                    Faul Šehovića 07'26'' do 07'42'':
                    Stavite brzinu snimka na 0,5 pa pogledajte intenzitet i nameru.
                    Last edited by nebitan; 20-04-19, 13:53.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Lazićeva namerna, 18'04''

                      Na 18'57'' Javor nešto govori Peteku...
                      Last edited by nebitan; 20-04-19, 14:11.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Šehović je napravio nameran faul i u trećoj utakmici. Mislim da on ima od sudija dozvolu za pravljenje takvih faulova. U petoj utakmici mora Lazić da čuva Kola. Ume on da izbaci iz takta protivnika. To je uradio sinoć Kotiju, izbacio ga rano iz igre.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Valtere moras biti optimista bar jednom u zivotu Imaju kvalitetnije igrace, sad i duzu rotaciju, ali njihova igra na strani nije slucajnost i mi iz toga moramo vuci nasu snagu i optimizam. Oni se u Pioniru nece vratiti na -10, -12 ne zato sto ne mogu vec su jednostavno takvi i nece biti navijaca da ih poguraju..Sad opet i treba doci do te razlike.. Da su sad igracki za klasu bolji od nas bez dva prva igraca to jeste, ali Pionir je mesto gde novac, pa i kvalitet gube vrednost...ko je bio i jednom na hot atmosferi zna to...tako da ja gajim solidnu nadu da mozemo dobiti...a da su igracki trenutno kvalitetniji za klasu, to jesu..jednostavno Regland i Stratos su nasi najbolji pa i najiskusniji igraci za ovakve
                          utakmice...

                          Kladionice trenutno drze 7.5 da je Zvezda favorit, po meni visoko,ali ne grese kladionice puno kao sto si i video...u sve cetiri utakmice su padale kvote na domacina i doslo je...sa tim da s nasi hendikepi bili veci ali pobede ubedljivije...mada mislim da je realno 4.5-5.5 i da ce se to do sutra verovatno ispraviti...u principu na vecem uzorku, novac nikad ne laze...i sa tim da je najmanja kvota bila za 3-2 u seriji pa i za 1-3...Mislim to nista ne znaci kad je majstorica ali ti daje smernicu da imas umereni optimizam...
                          Hvala na analizi, ma ja se nadam nego necu da slavim dokse ne podigne pehar, sve ok ali peti mec se ruke stegnu, ja imam info da ce jedan od dvojice povredjenih igrati u ponedeljak...

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Šehović je napravio nameran faul i u trećoj utakmici. Mislim da on ima od sudija dozvolu za pravljenje takvih faulova. U petoj utakmici mora Lazić da čuva Kola. Ume on da izbaci iz takta protivnika. To je uradio sinoć Kotiju, izbacio ga rano iz igre.
                            Uđe na početku utakmice, izmesari i izađe...sudije mu tolerišu. Ima još recimo (trebam da nađem vreme) kada Barović sa dve ruke drži Cirbesa za ruku i ne da mu da se pomeri i zatvori prilaz košu Kolu koji je krenuo na desni ulaz, tako očito je bilo i blizu sudijama da mi je neverovatno da nisu primetili.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Uđe na početku utakmice, izmesari i izađe...sudije mu tolerišu. Ima još recimo (trebam da nađem vreme) kada Barović sa dve ruke drži Cirbesa za ruku i ne da mu da se pomeri i zatvori prilaz košu Kolu koji je krenuo na desni ulaz, tako očito je bilo i blizu sudijama da mi je neverovatno da nisu primetili.
                              Sve u svemu oni mogu pevati od sreće što se suđenja tiče. Evo ja čeprkam po memoriji i ne mogu da nađem dve situacije u našu korist. Ako su i bile, one su verovatno u trenucima kad je to bilo bezbolno za Budućnost. Njih su sudije gurale kad god je trebalo. Nisam ja neko ko ne ume stoički da podnese poraz pa zbog toga pišem o sudijama. Ovde stvarno ima materijala da se o njima piše. Recimo prošle sezone osim one treće utakmice u Podgorici sve ostale njihove pobede u sezoni su bile čiste. A 5 puta su nas dobili prošle sezone.

                              Comment


                              • pristao bi da petu odigramo i u praznom Pioniru ali sa EL neutralnim sudijama...
                                tri sekunde Cirbesu, tri nedosuđena namerna prekršaja u trećoj i dva u četvrtoj tekmi, pljuska Beronu, nesviranje koraka Norisu kod prvog šuta na tekmi sinoć, par lažnih auta u njihovu korist, ono Lazino nepostojeće gaženje aut linije, najmanje tri smešna faula Filipu i Boriši...očigledno i besramno guranje Futurana da se slučajno ne desi naricanje u sred Morače nakon ovoliko preteranih novaca spucanih što na igrače što na ove uvek gladne i žedne sudije...ne najeli se leba besramnici.

                                Comment

                                Working...
                                X