Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Filip Covic nije igrac za Zvezdu. Decku svaka cast na trudu, ali da mi imamo pleja koji igra krstenu odbranu i ume da organizuje napad mi bi vec uzeli Aba titulu.
    Filip Covic je retard i svasta bis sad napisao onima koji su dosli da nam nesto nabijaju na nos posle njegove pristojne partije.

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Filip Covic je retard i svasta bis sad napisao onima koji su dosli da nam nesto nabijaju na nos posle njegove pristojne partije.
      Ma ne moze on doprineti u napadu koliko moze usrati u odbrani, ali dobro. Njegovi fanovi nisu njegovi, vec su likovi koji imaju potrebu da lupaju kontru i dokazuju svoje ‘poznavanje’ kosarke na pogresan nacin.

      Comment


      • Nego, da l’ postoji i promil sanse da igraju Reglend ili Stratos?

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Nego, da l’ postoji i promil sanse da igraju Reglend ili Stratos?
          Mislis da je stvarno dobro da se Ragland vraca posle ovolike pauze? Mogu misliti na sta bi to licilo, igrali bi dvaput gore kada je on na terenu. Za Stratosferu ne znam, zavisi da li je bio spreman i za prethodni mec, samo nisu zeleli da rizikuju, on bi mogao da pomogne.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            ...

            Evo ti mmajstore Dzeksona kako sipa covek...morao je bar jednu da prospe...a imao je i prostora..
            Ko sto sam i rekao ranije... sipa 2 u 10, ili jednu od 5. U onih ostalih 75 posto utakmica ukanali ekipu. U odbrani je odlican, ali ti rece da si tek od mene saznao da je bolji odbrambeni igrac nego ofanzivni. A ti takodje rece da im je Kol najveca rupa.

            Comment


            • Majku mu, ne mogu da prežalim ovu utakmicu. Imali smo kontrolu, nudili se, na stranu sudije ali i kad je trebalo nije bilo igrača da prelomi. Auuu jebo ga ja, sad treba čekati ponedeljak. Zdrobićemo ih.

              Comment


              • Ja se odjavljujem sa drustvenih mreza ako ovo ne dobijemo. Ne mogu ove milogorske smradove(moze i ban za ovo ne ljutim se ) i ne mogu. Da nas je Cedevita 3:0 dobila nema veze, ovo sto stoka ova mutirana pokusava i sta radi dole u meni bude ono nesto najgore.

                Da Rivers vec utakmicu i po se ne raspada slavili bi titulu ovako jbg. Covic je ostao u timu, dosao bek, bek koji nije odigrao ukupno celu utakmicu kako valja.

                Igracima puna podrska, treneru, da ovo pokusamo da dobijemo.

                Comment


                • Protiv Partizana smo utakmicu ‘biti ili ne biti’ odigrali maestralno. Nema razloga da to opet ne ucinimo pred nasim navijacima. A Kola osinuti po rukama po cenu dve tehnicke i to je to. Dzekson u gostima nije isti igrac i eto radosti.

                  Comment


                  • Ne znam koji mi je kurac koliko sam ovo licno primio, raspadam se znaci popicu nesto za smirenje.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ko sto sam i rekao ranije... sipa 2 u 10, ili jednu od 5. U onih ostalih 75 posto utakmica ukanali ekipu. U odbrani je odlican, ali ti rece da si tek od mene saznao da je bolji odbrambeni igrac nego ofanzivni. A ti takodje rece da im je Kol najveca rupa.
                      pa kad igra lose jes rupa, on imje x faktor za sve...sigurno nisam mislio bukvalno rupa..Dzekson je dobar strelac, ali nigde nema punu slobodu i to mu treba da bude konstantniji..odbranu igra ok, ali nista posebno po meni...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        Ne znam koji mi je kurac koliko sam ovo licno primio, raspadam se znaci popicu nesto za smirenje.
                        Pa ja petu necu moci da gledam. Pogledacu samo rezultat i to je to. Isto savetujem i tebi

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Pa ja petu necu moci da gledam. Pogledacu samo rezultat i to je to. Isto savetujem i tebi
                          Ne, ne, ne to se mora gledati. Meni vreme staje do ponedeljka. Sta ti je ta Zvezda u pm, pored hiljadu i jedne bitnije stvari ja se raspadam zbog kosarke...

                          Comment


                          • Na stranu to sto psihicki ekipa nije na najvisem nivou i sto se raspadnu svremena na vreme ali ovolika kradja sudija je nedopustiva, stvarno sramota da se uopste i takmicimo u ovako jadnoj ligi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja vas razumem. Posle 60 razlike u prve dve utakmice mi smo dosli u situaciju da sve stane u jedan mec. Nije prijatno i nije pravedno, ali je tako.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                pa kad igra lose jes rupa, on imje x faktor za sve...sigurno nisam mislio bukvalno rupa..Dzekson je dobar strelac, ali nigde nema punu slobodu i to mu treba da bude konstantniji..odbranu igra ok, ali nista posebno po meni...
                                Ne postoji igrac koji svaku utakmicu odigra dobro. Cak i kada ne mislis bukvalno za nekoga da je rupa, podrazumeva se u najmanju ruku da im je slaba karika koju treba iskoristiti. Kol im je ne slaba vec najjaca karika... ono sto im je bio Gordic prosle sezone. Dzekson ima svu slobodu i uz Kola i Erla ima najvecu minutazu od stranaca... pa i pored toga je u prva 3 meca imao katastrofalan sut.

                                Comment

                                Working...
                                X