Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/RSBForum?ref_src...c%3D10750.1440

    A oni navijaci sto stoje u terenu (skoro na polovini) i pljuju nase igrace, policije nidje!

    Comment


    • Провлачи се информација да Давидовац игра под блокадама и да не тренира неколико дана....

      e do vraga.
      To je izgleda posledica onog pada posle one blokade nad Erl Clarkom

      Comment


      • Prvo sto mi je zapalo..ulaze na teren, navijaci ulaze u teren i to duboko i pljuju nase igrace i prete...baca se sve na teren.Rekao sam vratice dole...prebise neke ljude dole..dobro da su zivi uopste ostali.

        Sto se tice meca, sa tim da smo ostali bez dva igraca, igrali smo solidno, ne dobro...Vidim da se Davidovac pogubio,Ogi mi je mnogo masio....Oni su bili peceni ali bez dva bitna je bilo tesko...

        Kol nas je unistio, kako je lik brz i trci u ledja ono je strasno....posle atmosfera nije bila toliko strasna i meni je zao ovih momaka sto igraju kosarku..sve je ovo i dobro dok se ne napravi brejk, onda je pitanje sta bi se desilo...

        Deluje mi da ce ovde sve domacini dobiti do kraja..bolje za sve cenim,ali bez Stratosa ugibmo iskustvo koje je jako bitno...Davidovac u jednom momentu nije znao gde bije..Filip je igrao solidno,Rivers prvo...Ojo ok isto,Zirbes..fale nam napadacki poeni puno...Oni su domacica klasicna..morali su prosto ovo dobiti, imacemo sansu i u drugom mecu ali napdacki mi ovo deluje slabo da napravimo brejk na strani...

        Izivnjavam se malo sma burno reagovao ali ovo je stvarno ruzno...kazem bolje sto nije bio brejk sad..a mozda da ga do kraja ne bude,....Meni nije jasno da aba uopste ne raguje za ovo ..Tanko je ovo ofanzivno za nas...kazem Filip dok je bio na terenu nije to bilo tolio lose ali tesko da dobijemo tamo...ali i oni u BG...


        Tomic je bio dobar, aktivan, nismo mogli mnogo bolje, nasi domaci igraci nemaju taj mode napolje da odigraju mec full..voleo bih da uzmemo normalno ali postajem sve ravnodusniji..kad se ovo zavrsi da se zakopaju sekire, nadam se bar...
        Last edited by LosmiSK; 17-04-19, 22:27.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...vijaci/320rmyb

          Comment


          • Човић под хитно да реагује и да захтева да се следећа игра пред празним трибинама, неће стати док не убију неког колика мржња влада!

            Comment


            • Repeša se izvinjava svima

              Armaniju se prvo izvini prevaro...ojadio si ih za te dve sezone najstrašnije.
              Pusti nas, to su ionako samo alpinistički boltovi.

              Comment


              • Samo hrabro momci. Dal petak il ponedeljak nebitno je. Ugasicemo milogorski visemilionski projekat. Dzaba im sve

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Tek sada se vidi sta su sve dozivljavali članovi štaba i igrači! Ovo je nečuveno,nevidjeno na našim terenima,ako zbog ovakvih stvari ne isprazne halu onda nema svrhe da se igra uopšte. . Ovo je bolest vrlo ozbiljna bolest!

                  Comment


                  • Prvi put u životu bih voleo da Ćoki izadje i kaze sta se sve dešavalo i dokumetnuje to uz snimke i slike i javno zatrazi da se Morača suspenduje!

                    Comment


                    • Originally posted by majobab View Post
                      https://twitter.com/RSBForum?ref_src...c%3D10750.1440

                      A oni navijaci sto stoje u terenu (skoro na polovini) i pljuju nase igrace, policije nidje!
                      I ovi su sada nacrtali na čelu metu ovoj budalli...idmo još jedan krug.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Realno obe hale su za suspenziju ali se to nece desiti. Poprilicno imamo problema sa prenosom lopte.Dve veoma bitne stavke, cak i tri..Prva je nula ukradenih lopti, druga nase omer asistencija 11 i izgubljenih lopti cak 16. Mnogo su nas pritisli na prenosu i sa tim da smo mnogo vise sutirali za tri nego za dva.Takodje jedini +- je 1-+ Covica u igri..tu se vidi i problem ne igranja Reglanda, jednostavno roganizacija igre nam je problem. Mogu to Beron, Davidovac i KC Rivers ali ko ce onda da istrci i da pakuje kos..

                        Fizicki su nas oduvali iz reketa, nisam siguran da mozemo dobiti ovo u petak, mislim uvek postoji sansa ali oni su presli tu prvu pobedu i sad skroz drugacije razmisljaju.Igrac utakmice je Kol, neka sporost vracanja u odbranu nam se obila o glavu, Kol je trco u ledja i davao dosta lakih poena 10/15 za dva....

                        Mislimda bi trebali vise da rizikujemo sa njihovim sutem za tri poena, pa ako ih krene nek nose, sa tim da se cuva Danilo i ovaj francuz malo vise, ostali kako hoce.

                        Treba takodje razmisljati i o petom mecu, sa tim da treba skroz da se prosiri rotacija pa i po cenu poraza, pa sta bude...Ovi sto kazu da Nenadic trebao igrati, mislim da on tek ne bi preneo loptu preko pola...Buducnost ima veliki potencijal u odbrani, ali i to jako lose igraju, ovde ih je vratila publika...ali Kol,Bel, Dzekson,Popovic, Gordic su spolja elitni defanzivci..I to ne treba napadati, vec probati unutra ici pa sta bude..mizerna 22 poena u pokusaju za dva...

                        cak 18-19 faulova je napravila nasa spoljna linija..Davidovac jedan, Faye jedan...to je pretanko..moraju vise prosto ..Nije Buducnost odigrala opet dobar napadacki mec, posebno u igri pet na pet..samo mi smo zabagovali sa dosta promasenih otvorenih suteva..tih 19p Riversa je bio mac sa dve ostrice..posto moras razigrati i ostale, mi smo njih timski dobili..jedan igrac tesko moze resiti mec, posebno ako se sve svodi na sut..

                        Tomic je bio aktivan, dobro je vodio mec, ali nije imao municije za nesto vise...ipak smo bez dva najbolja igraca, zato i mislim da ovo ide u petu, opet ni Buducnost nista nije pokazala u ovom finalu..mi mnogo vise u prve dve utakmice nego oni u trecoj, daje nadu neku za cetvrtu.....ali opet kazem ako dobiju treba im skinuti kapu,ako ne peta i pritisak maksimalni...kazem ako neko brejkne...taj mec se nece zavrsiti..o atmosferi je suludo pricati..a koliko vidim i nepotrebno...

                        Trenutno imaju duzu klupu i treba povratiti Perpera ako je moguce za peti mec, ako ga bude....
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ne mora Nenadic da prenosi loptu, ali ako to radi Beron onda nece biti toliko ubojit u napadu pa treba da neko ispomogne prodorom da im ispromesa odbranu, a to jedino moze Nenadic

                          Comment


                          • Pod hitno traziti izuzece sudije Nikolica i svih sudija iz Srbije u ovoj fin seriji.

                            Comment


                            • Cuj Nenadic da im ispromesa odbranu..xD Stvarno neverovatno..izgubili smo 8..bili smo blizu..3 0 i nije realno da bude..Momci su masili, kenja se po Dobricu legendi koji igra ceo PO ko zmaj itd..mora posle 3 tekme, bez dva najbolja doci pad..E, al Nenadic...moze uci malo, ali da promeni tok i donese upgrade je smesno..Samo zamisljam kako lomi Bela, Kola ili Gordica xD...Mada jesam za prosirenje rotacije ali samo zbog umora nosilaca..i mogucih povreda za peti mec
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Smesno ti je bilo i da ne treba previse obracati paznju na Dzeksona - njihovog "najboljeg spot up sutera", kao i to da je Kol "najveca rupa" pa se ispostavilo da im je najbolji igrac. Previse pratis tu dansku i drugu spansku ligu pa si zapostavio domaca desavanja, a i dalje prozivas kada se sa nekim ne slazes.

                                U situaciji kada nemamo mnogo izbora moramo nesto da promenimo sa onim sto imamo. A u ovom trenutku nemamo mnogo. Nenadic je jedna od opcija koja nije probana. S obzirom da je dugo na klupi sigurno da ce imati motiv nesto da pokaze.....probas par minuta pa vidis na sta ce to da lici. I da, prodorima posto je Nenadicu prodor najjaci segment, a to je ono sto nam sada fali jer je veliki pritisak na bekovima i na prenosu lopte. To sigurno nece doneti Keselj ili Ristic. Mozda bi pre njih imalo logike i sa Radanovim ali ne znam dal je on uopste dosao u Podgoricu.

                                Comment

                                Working...
                                X