Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stigla potvrda. Hvala Vladi na svemu.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Danas idem i naletim na jednog starog trenera(inace mog prijatelja),koji sada radi individualno u Megi...I pricamo malo,i naravno potegnem pricu o Zvezdi,VV-u i svemu tome,i pitam ga za VV-a,on kaze da je Vrhunski trener,ali da covek nije mogao da vodi ekipu kada mu Covic svaku utakmicu na poluvremenu ulazi u svlacionicu...Takodje ga pitam za malog Mitrovica sto ne igra,on kaze da je decko super,da igra strasno,da je na treninzima medju najboljima,ali ne rece mi zasto ne igra

      Sve u svemu dobar izbor trenera.

      Comment


      • S obzirom da trenutno ne vidim ispred sebe samo cu prokomentarisati da ovo nije dobra odluka , mozda posle F4 da je ovo doslo , pa VV bi svakako tukao Radnicki , promeniti ga 10 dana pred F4 , skandalozno.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Zasto je skandalozno?
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • tako je to cim krenu lose partije a nazalost krenule su i to kad nam se priblizavaju najvaznije utakmice onda mora nesto da se mjenja tako je to u sportu a tu je prvi trener i mislim da nije dosao losiji trener od predhodnog i treba da radonjicu damo podrsku a vladi pozelimo srecu u daljnoj karjeri...i naravno juris na tu EL i titulu

            Comment


            • Ajde da ti odgovorim. Ne mozes promeniti trenera 10 dana pred F4. Trenera koji je to donio , preuzeo je tim sa 1-4 , u EC objasnio u prvoj fazi u solidnoj grupi , u drugoj opet neiskustvo tima igranja u Evropi , previse se euforija digla ali opet solidan posao. U ABA je dosao do druge pozicije i drzao je do kraja , da je Rakocevic pogodio u Laktasima sada bi bili prvi ali zbog te trojke , meca u kojem je Igokea odigrala odlicno ne moze mu se zameriti. Do kraja sezone odradio dobar posao , tj uradio sve sto je bilo u njegovoj moci. I sada se pitamo sto je VV dobio otkaz ? Zbog tzv. lose forme ? Osvojili ste kup , forma malo opala , dobio je otkaz tj povod je poraz od Mege , pa cim je mogao dobiti Megom ? Vasa protiv Cveleta na pleju , cepanje je bilo u najavi , pisao sam na avangardi pre meca da ce Vasa da pocepa Cveleta i da ce Bobi izdominirati u reketu sto se i ostvarilo uz fenomenalan start Avramovica i odlicnu igru Dangubica. Velickovic odradio svoj posao. Opet Zvezda je bez Nelsona jako losa. Ja ne vidim sta se VV-u zamera tj govorim generalno od rezultatu kad se sve stavi na tablu sta mu se zamera i sta se ocekuje od Radonjica da bude bolje ? SKANDALOZNO u sustini je to sto je trener koji je napravio vrlo dobar posao ove sezone sa Zvezdom , tim koji on nije selektirao je doveo do toga da je na korak od EL-a i 10 dana pred F4 on dobije otkaz zbog 2 poraza u ligi koja je nebitna. Bar je nebitan ovaj prvi dio. Smesno. Da je otisao na kraju sezone uredu , uprava procenila da to ipak nije to sto su oni zeljeli , ajmo angazovati Radonjica za EL. S tim bi se slozio ali ovo je glupa odluka. Svakom timu u nekom delu sezone padne forma , desilo se Zvezdi , VV bi pocepao Radnicki u Laktasima, , tako da nema osnove za otkaz , da je ovo mlada ekipa pa da se sprema za sledecu sezonu za EL pa da Radonjic preuzme opet je glupo jer ce pola tima ako ne i vise od pola tima otici na kraju sezone.
              Da ne dodje do zabune meni se Vukoicic licno gadi , i faca i prica iako svi govore da je skroz ok , ne znam ga privatno pa ne sudim ali kao trener je u Zvezdi napravio ove sezone veliki posao. Nije zasluzio ovo.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Odbranu nemamo citave sezone, 3 smislene akcije nemamo, nijedan igrac nije napredovao, citaju nas svi kao bukvar. Treba jos nesto?
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Odbranu nemamo citave sezone, 3 smislene akcije nemamo, nijedan igrac nije napredovao, citaju nas svi kao bukvar. Treba jos nesto?
                  I opet ste osvojili kup i igracete EL sledece godine. Zar to nije ono sto ste zeljeli pre pocetka sezone ili su apetiti malo porasli ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Jeste da smo u kanalu poslednjih meseca ali dobio bi VV radnicki siguran sam i onda da dodje Radonjic ili bilo ko drugi na kraju sezone jer bi svakako morao da ide Vlada jer nemamo sada neku igru kao sto smo imali u ABA Ligi .
                    Sta je tu je , sada ostaje da Radonjic odradi prvi trening sa ekipom pa da se spremi za Laktase i da izborimo Evroligu , drugog izbora nema .

                    Comment


                    • Znas koliko me briga da li je zasluzio. Nasa igra je u poslednjih dva meseca u totalnom autu. Odbrane nema. Nazalost, zbog nedostatka prenosa, utakmice u KLS sam pratio preko livescore i play by play. Nama je svaki tim u prvom poluvremenu imao oko 60% iz igre. Sloboda i Konstantin included. Jos kad se setim Cibone, Solnoka, Sirokog, nista to nije slucajno. Jednom moze biti, ali posle odredjenog vremena skontas da je odbrana jako losa. A nije da nema igraca da je igra. Dok je napad vadio bilo je lakse. Mi u napadu posle 6 meseci rada sa VV imamo dve akcije. Izolacije i ona smorna Rasko-Igor akcija sa kapice. Ona je super i odlicno je prolazila, ali svi su to procitali, ja znam kada ce se desiti i kako treba braniti. Igor umesto da curluje, vodi loptu, zabija se i gubi je kao klinac, onda se nervira i dobija tehnicke (na stranu to sto je sudijama u nasoj ligi novi fetis da silje onu stvar na njemu). Posledica toga je potpuna operisanost u napadu. Sa ovakvom igrom nista ne bi osvojili, dobili bi Radnicki kao sto cemo ga dobiti i ovako. Bukvalno nije moglo da bude gore od ovoga. Nije strasno kada nemas igrace i nista ne ocekujes, ovo je tim koji maks treba da ima 3, 4 poraza u ABA. Bez imalo zezanja.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        I opet ste osvojili kup i igracete EL sledece godine. Zar to nije ono sto ste zeljeli pre pocetka sezone ili su apetiti malo porasli ?
                        Kako odmice sezona mi igramo sve gore i gore, umesto da je obrnuto, o cemu pricas ti? Trener kod kojeg je ekipa u konstantnom padu je bas pravi izbor da priprema EL sledece sezone.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Znas koliko me briga da li je zasluzio. Nasa igra je u poslednjih dva meseca u totalnom autu. Odbrane nema. Nazalost, zbog nedostatka prenosa, utakmice u KLS sam partio preko livescore i play by play. Nama je svaki tim u prvom poluvremenu imao oko 60% iz igre. Jos kad se setim Cibone, Solnoka, Sirokog, nista to nije slucajno. Jednom moze biti, ali posle odredjenog vremena skontas da je odbrana jako losa. A nije da nema igraca da je igra. Dok je napad vadio bilo je lakse. Mi u napadu posle 6 meseci rada sa VV imamo dve akcije. Izolacije i ona smorna Rasko-Igor akcija sa kapice. Ona je super i odlicno je prolazila, ali svi su to procitali, ja znam kada ce se desiti i kako treba braniti. Igor umesto da curluje, vodi loptu, zabija se i gubi je kao klinac, onda se nervira i dobija tehnicke (na stranu to sto je sudijama u nasoj ligi novi fetis da silje onu stvar na njemu). Posledica toga je potpuna operisanost u napadu. Sa ovakvom igrom nista ne bi osvojili, dobili bi Radnicki kao sto cemo ga dobiti i ovako. Bukvalno nije moglo da bude gore od ovoga. Nije strasno kada nemas i grace i nista ne ocekujes, ovo je tim koji maks treba da ima 3, 4 poraza u ABA. Bez imalo zezanja.

                          Slazem se , ja sam govorio jos od Madjarske i meca sa Solnokom da ste vi jako losi , odbrana vam je jako losa ali opet ti mislis da Radonjic to moze promeniti za 10 dana ? Nemoj da se zezamo , moze uneti svezinu ali opet moje misljenje je da vi imate manje sanse sa Radonjicem nego sa VV-om da dobijete Radnicki(pri tome je konstatacija da je Radonjic bolji trener od VV-a) , necu tu biti nekog preteranog uigravanja jer se zna manje-vise kako se igra ali ne treba menjati trenera 10 dana pred F4 kako god da igrate. Nije Vukoicic kriv sto Rakocevic pravi gluposti i dobija tehnicke. Vukoicic ima 18-6 u ABA i racunaj poraz od Radnickog tu koji je krajnje sumnjiv Kako ne bi nista osvojili , uzeli ste kup , igrate F4 ABA , finale je krajnje nebitno , zelja je domacica. Ali ne treba preterivati.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Kako odmice sezona mi igramo sve gore i gore, umesto da je obrnuto, o cemu pricas ti? Trener kod kojeg je ekipa u konstantnom padu je bas pravi izbor da priprema EL sledece sezone.
                            Jesi procitao ti sta sam ja pisao ? OK je da mu se zahvalite na kraju sezone ali ne 10 dana pred F4. Kao da ce ovaj tim igrate naredne sezone u EL pa da ga Radonjic uigrava , ostace 4-5 igraca max za EL ,sta ce bre da sprema ? Trebao se sacekati bar kraj F4 pa ga otpustite i ganjajte domacicu. Ovo je glupa odluka. Nemojte da vam se obije o glavu.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Slazem se , ja sam govorio jos od Madjarske i meca sa Solnokom da ste vi jako losi , odbrana vam je jako losa ali opet ti mislis da Radonjic to moze promeniti za 10 dana ? Nemoj da se zezamo , moze uneti svezinu ali opet moje misljenje je da vi imate manje sanse sa Radonjicem nego sa VV-om da dobijete Radnicki(pri tome je konstatacija da je Radonjic bolji trener od VV-a) , necu tu biti nekog preteranog uigravanja jer se zna manje-vise kako se igra ali ne treba menjati trenera 10 dana pred F4 kako god da igrate. Nije Vukoicic kriv sto Rakocevic pravi gluposti i dobija tehnicke. Vukoicic ima 18-6 u ABA i racunaj poraz od Radnickog tu koji je krajnje sumnjiv Kako ne bi nista osvojili , uzeli ste kup , igrate F4 ABA , finale je krajnje nebitno , zelja je domacica. Ali ne treba preterivati.

                              Ti sve gledas kroz prizmu rezultata, a onda se setis da smo sve to uradili u ligi koju je osvojila Igokea (ne omalovazavam, ali da su Partizan, Cibona, Olimpija na ocekivanom nivou, to se ne bi desilo), gde je nikad gori Partizan bio cetvrti, a veliki Radnicki treci. Wow, kakav uspeh, a to sto se raspadamo na terenu od nove godine macku o rep. Mnogo plitko razmisljas, al' to je tvoje pravo.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Radonjic je svakako bio planiran za sledecu sezonu izgleda od kako je pocelo brljanje pod VV. Ovo je samo malo ranije, jer je igracima potrebno malo sok terapije, a i Buducnost je pristala da ga pusti bez obestecenja. Sanse da dobijemo radnicki su u oba slucaja iste, 100%. To ce biti reseno pre meca. Da li stvarno mislis da ce biti dozvoljene eventualnosti?
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X