Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da dodam i malo sportske price. CZ mora uci muski u mec i sto duze biti u igri i drzati ih nervoznim, sto utakmica vise bude isla kraju a rezultat bude nepoznat za kraj to ce oni igrati teze.. Da ce pokusati da kradu, to sigurno..Domacnsko sudjenje ce biti jedan kroz jedan ali kazem klub tj igraci toga moraju biti svesni a i jesu naravno...Uvesti mec u neizvesnu zavrsnicu i onda je sve moguce fakticki 50-50% u Pioniru su igraci igrali na publiku,ovde ce nam treba iskustva, nadam se da ce stranci ovaj put vise povuci a pre svega KC Rivers koji ia dovoljno iskustva da ne podlegne pritisku..Takticki ne treba nista menjati ali mentalno treba spremiti igrace za sve svasta, oni nisu bili bas toliko spremni ali mislim da smo mi svesni sta nas ceka tamo..naravno kao i svaki put ove sezone, kljuc je ostaviti ih ispod 80 poena i odigrati kvalitetnu odbranu koju smo igrali skoro u svim mecevima PO sem u onom prvom protiv partizana...probati oboriti ispod 80 Buducnost i u igri smo..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1531385

      Nije u hotelu, ali jeste pored. Doduse, moguce je da se slavilo nesto
      S' druge strane, saslusas vatromet (ako te probudi), okrenes se na drugu stranu i nastavis spavanje...
      Mislim da je to crnogorska nova godina. Prosle godine su isto imali neki vatromet u aprilu. Slavi se tako sto u 3 ujutru stavis maske, ispalis rakete sa lokacije najblize hotelu gde su igraci KKCZ i onda trkom kuci.
      Znam znam cudan nacin da proslavis novu godinu...ali to su im izgleda obicaji.

      Comment


      • Ko je u 12 umesto Stratosa?

        Comment


        • Nije još zvanično potvrđeno da on neće igrati.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Da li to znaci da je sa ekipom u PG ?

            Comment


            • Videćeš otprilike u 5 do 7.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Mislim da nije otisao Stratos. Ostao je u BGD na terapijama. 14 igraca je otputovalo. Ostali su Regland i Stratos u BGD. Bar ih nisu budili u 3 jutros.

                Comment


                • Bas ti hvala.

                  Comment


                  • Originally posted by Grof View Post
                    https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1531385

                    Nije u hotelu, ali jeste pored. Doduse, moguce je da se slavilo nesto
                    S' druge strane, saslusas vatromet (ako te probudi), okrenes se na drugu stranu i nastavis spavanje...
                    Originally posted by Ivan9 View Post
                    Mislim da je to crnogorska nova godina. Prosle godine su isto imali neki vatromet u aprilu. Slavi se tako sto u 3 ujutru stavis maske, ispalis rakete sa lokacije najblize hotelu gde su igraci KKCZ i onda trkom kuci.
                    Znam znam cudan nacin da proslavis novu godinu...ali to su im izgleda obicaji.
                    Samo da ovo iskomentarišem. Primer da evolucija majmuna nije zaživela u punoj meri.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Losmi SK mnogi od nas bi voleli da se klubovi privatizuju i da Balkan nije ono sto jeste ali mi smo daleko od toga svetlosnim godinama.

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        Losmi SK mnogi od nas bi voleli da se klubovi privatizuju i da Balkan nije ono sto jeste ali mi smo daleko od toga svetlosnim godinama.
                        Manje vise Balkan, ali klubovi se mogu privatizovati za dva meseca da hoce, posebno ova dva glavna..To su smesne price, drugi par opanaka je sto to niko ne zeli, pa cak ni navijaci..posto je za to njih nesto strano i ne bi da experimentisu..Samim tim bi uspeo i da razvijas druge klbove pa i samu infrastrukturu itd..ali ociglednood toga nema nista...Mislim da mi ne mozemo dobiti A licencu bez toga u ovim novim uslovima EL i sta se sve trazi za to...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • @Losmi
                          Da ti neko pokloni novce koji su potrebni za kupovinu zvezde ili partizana,da li bi ulozio iste u te klubove?Ako bi,zamisli naredno jutro ,a nema vise "deda mraza".

                          Comment


                          • Naravno da ne bih, pobegao bih da putujem svetom, ne znam dal bi uopste vise pratio bilo sta, samo bi bludnicio po svetu
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Naravno da ne bih, pobegao bih da putujem svetom, ne znam dal bi uopste vise pratio bilo sta, samo bi bludnicio po svetu
                              Logicno

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Naravno da ne bih, pobegao bih da putujem svetom, ne znam dal bi uopste vise pratio bilo sta, samo bi bludnicio po svetu
                                Novi nivo licemerstva sa tvoje strane, trazis od nekog random lika srpskog pasosa da ulozi milione da bi pravio gubitke svake godine kako bi ocistio sport od uticaja politike i drzavnog novca, a na pitanje da imas te pare ti ne bi ulozio te iste pare u " profitibilan" sport.

                                Nastavi da nam otvaras oci kako bi sigurno ovde neki privatnik napravio pare da sagradi svoju halu, da napravi tim sa platama od 15 miliona na godisnjem nivou a sve i da i osvoji El mogao bi da prihoduje 3 miliona. Naravno taj tvoj privatnik bi zadrzao Apica na plati a ne prodao ga za 300.000 eur jer on ima svoje pare.


                                Igraj loto molim te, da zaradis nam velike pare, pa deo zarade ulozi u neki klub ( samo ne u onaj za koji ja navijam) pa lepo obrni pare od kosarke, i od zarade putuj po svetu do mile volje, ti srecan na vise nacina em pravis kintu od kosarke u Srbiji em putujes od te iste zarade, a LOTTO zaradu stekas u banci.

                                Comment

                                Working...
                                X