Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sto miniraju belosevica i oberknezevica....da li je sudio neki sudija iz Srbije ovo finale?

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      sto miniraju belosevica i oberknezevica....da li je sudio neki sudija iz Srbije ovo finale?
      Belošević sudi večeras Feneru ...verovatno će svako ko može bežati od finalne serije Aba .Sudiće oni prekobrojni za EL .Juras je inače iz Srbije

      Comment


      • Dokle vise ovo prozivanje po forumu ko je sta rekao?

        Forum je tu da delimo misljenja, da budemo u pravu da pogresimo. Da priznamo da smo pogresili ili da ne priznamo

        Cemu prozivke i provociranja? Imamo zajednicki interes a to je Zvezda. Neki svaki poraz prihvataju tragicno, neki manje. Neki su isfrustrirani manje neki vise.

        Druga stvar, dodje i kaze "sram bilo sve one koje su prozivali Filipa". Pa druze on je bio ocajan, uzasan isto kao sto je i sada x faktor. Tomic je bio jedimenzionalan do bola, kao pocetnik najveci a u poslednje tri utakmice sabio je protivnike. Dakle imamo uspone i padove, ljudi su se opekli na Alimpijevica prosle godine pa se plase i ove s tim da smo prosle mi imali bolji igracki kadar ove su oni duplo jaci, ma sa ovim povredama troduplo.

        Koja je poenta vracati se i govotiti jel vas sramota komentara koji su bili na mestu u tom trenutku, naravno ne mislim na vredjanje? Ako Tomic uzme ovo on ce zacepiti usta svima samo tako i sav taj nakurceni stav tokom godine bice apsolutno opravdan.

        Bzvze se topik pretvori u smece.

        Comment


        • Originally posted by From downtown View Post
          Dokle vise ovo prozivanje po forumu ko je sta rekao?

          Forum je tu da delimo misljenja, da budemo u pravu da pogresimo. Da priznamo da smo pogresili ili da ne priznamo

          Cemu prozivke i provociranja? Imamo zajednicki interes a to je Zvezda. Neki svaki poraz prihvataju tragicno, neki manje. Neki su isfrustrirani manje neki vise.

          Druga stvar, dodje i kaze "sram bilo sve one koje su prozivali Filipa". Pa druze on je bio ocajan, uzasan isto kao sto je i sada x faktor. Tomic je bio jedimenzionalan do bola, kao pocetnik najveci a u poslednje tri utakmice sabio je protivnike. Dakle imamo uspone i padove, ljudi su se opekli na Alimpijevica prosle godine pa se plase i ove s tim da smo prosle mi imali bolji igracki kadar ove su oni duplo jaci, ma sa ovim povredama troduplo.

          Koja je poenta vracati se i govotiti jel vas sramota komentara koji su bili na mestu u tom trenutku, naravno ne mislim na vredjanje? Ako Tomic uzme ovo on ce zacepiti usta svima samo tako i sav taj nakurceni stav tokom godine bice apsolutno opravdan.

          Bzvze se topik pretvori u smece.
          Potpisujem sve napisano (nemam mogućnost da ti dam reputaciju)
          P.S. Samo da istaknu kako su oni vizionari i veći Zvezdaši.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Potpisujem sve napisano (nemam mogućnost da ti dam reputaciju)
            P.S. Samo da istaknu kako su oni vizionari i veći Zvezdaši.
            Ne slazem se Ganac (nek se i to desilo). Ja cijele sezone nisam vrijedjao, nipodastavao niti komentarisao lose nas tim. Nema poente, jer svi znaju da je tim nov, novi trener i normalno da ne moze sve da stima. Cak i oni sitni bagovi su plod lose koncentracije igraca sto se moze vidjeti u ovoj PO seriji kada su svi skoncentrisani na parket. Tako da od mene mogu dobiti kritiku za ne zalaganje ili neke jako cudne odluke tipa postavke odbrane od losih sutera i sl a timu i treneru podrska dok ne ujebe zadane ciljeve.

            Comment


            • Meni je klinački nabijati nekome na nos zbog toga što si bio u pravu. Niko nije imao zadnje namere kad je kritikovao. Svako je bio uveren da je to zbog dobra Zvezde i svako ko je pogrešio je danas presrećan zbog ovakvih utakmica Filipa. Toga će biti i u budućnosti, bezveze je rasipati vreme na takve stvari.

              Comment


              • Ljudi , na Kalemegdanu ce biti organizovan i video prenos, ko moze neka dodje..

                Comment


                • Originally posted by From downtown View Post
                  Dokle vise ovo prozivanje po forumu ko je sta rekao?

                  Forum je tu da delimo misljenja, da budemo u pravu da pogresimo. Da priznamo da smo pogresili ili da ne priznamo

                  Cemu prozivke i provociranja? Imamo zajednicki interes a to je Zvezda. Neki svaki poraz prihvataju tragicno, neki manje. Neki su isfrustrirani manje neki vise.

                  Druga stvar, dodje i kaze "sram bilo sve one koje su prozivali Filipa". Pa druze on je bio ocajan, uzasan isto kao sto je i sada x faktor. Tomic je bio jedimenzionalan do bola, kao pocetnik najveci a u poslednje tri utakmice sabio je protivnike. Dakle imamo uspone i padove, ljudi su se opekli na Alimpijevica prosle godine pa se plase i ove s tim da smo prosle mi imali bolji igracki kadar ove su oni duplo jaci, ma sa ovim povredama troduplo.

                  Koja je poenta vracati se i govotiti jel vas sramota komentara koji su bili na mestu u tom trenutku, naravno ne mislim na vredjanje? Ako Tomic uzme ovo on ce zacepiti usta svima samo tako i sav taj nakurceni stav tokom godine bice apsolutno opravdan.

                  Bzvze se topik pretvori u smece.
                  Svaka čast na postu. Od reči do reči.

                  Comment


                  • Sutra bez Reglanda i Stratosa. Dva igraca izabrana u idealnu petorku. Neverovatan peh u najgori cas.
                    Odzo, Filip, Davidovac, Simanic, Dobric bice na velikom ispitu sutra u pokusaju da jos jednom dokazu da pare nisu najbitnije u kosarci.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • https://www.youtube.com/watch?v=8pjE...ature=youtu.be

                      Ajde nesto i lepo da izadje ponovo od marketinga KKCZ.

                      Comment


                      • Ubedjen sam da se atmosfera veceras u Moraci nece nista razlikovati od atmosfere u Pioniry. Tu mislim na uvrede, prozivke, pritisak i slicno.


                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Ma gdje neće.
                          To je gospodska publika, to evropsku valutu koristi. To samo šalovi i pjesma. To će da nas postide...

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Meni je klinački nabijati nekome na nos zbog toga što si bio u pravu. Niko nije imao zadnje namere kad je kritikovao. Svako je bio uveren da je to zbog dobra Zvezde i svako ko je pogrešio je danas presrećan zbog ovakvih utakmica Filipa. Toga će biti i u budućnosti, bezveze je rasipati vreme na takve stvari.
                            Vidi, nemaju oni sta da nabiju meni bar na nos. Nikad nisam omalovazavao tim, ali nikad, kao NI TOMICA. Jesam FC3 i moj stav se nije promenio ni za pedalj zbog toga. Jeste covek odigrao dobro ovaj PO ali to nikakve veze nema sa nepotizmom koji je zavladao klubom ne samo ove sezone. Kad neko dobija milion sansi iznova i iznova po meni nezasluzeno negde se desi ta kosmicka nepravda da dodje do ''zapusenja usta kriticarima'' Neki ljudi u zivotu ne dobiju jednu sansu a on ih je dobio 10 bar...Nijednog drugog igraca, trenera nisam na lose stavio,sta vise i jesam pricao da mi se Tomic svidja sto je ohol i da nemam problem sa njegovim stavom vec se zna sa cim...I tu se nista nije promenilo..da ovo sve pratim bez neke doze srece kao nekih proslih godina i to je tacno.. Jednostavno nepotizam, laz i obmanu ne volem..

                            Sa druge strane treba reci svaka cast za dovodjenje igraca i najskuplji ABA tim u EL i EC svih vremena..ne treba se kriti iza toga i pricati kako je jedan kkp skuplji i obmanjivati narod kako smo toboze sa Riversom,Reglandom,Stratosom, Beornom, Zirbesom i ostalima neki siromasi na kojim se vrsi aparthejd.

                            Svakako ako uzmemo titulu ce ovo biti veliki uspeh i to nikad nisam rekao da nije, ali ti spinovi i obmane su mi smesne..Ne volim ni ovaj naboj medju ljudima, zla krv i da ne pricam..a neki ljudi koji su poprilicno bolesni zive od toga...Niti sam se borio protiv Dula da bi se ovo slicno nastavilo..Jesam za vrucu atmosferu i svasta nesto ali sve ima neku granicu a ovaj ju je presoa vise puta..I sto se men tice uriniranje, pljuvanje, gasenje vatre u sred meca nije deo toga...naravno nijedna od ove tri strane nije daleko, gora ili bolja..ali kao sto sam rekao nismo mi nikakvi pokretaci neke nove price i razvijanja ljudske i sportske misli...mi smo samo besni i zeljni vracanja svega sa kamatom..sto nije dobro..

                            Ne pomera se moj stav o Filipu za jedan cm, dobro je odigrao, skidam mu kapu ali on je deo necega sto ne bih voleo da vidim ne u svom klubu, vec u celoj drzavi...Drzim taj stav mimo basketa i drzacu ga i na njemu..Nisam lazni opozicionar i to je to...

                            Danas, zelim da se zavrsi negde serija i ako neki deo mene bi voleo da se ova bahatost vrati na isti nacin cisto da se vidi da ovo nije put kojim treba da se ide, ali zbog nekih mogucih sranja vise bih voleo da se ovo bolesno stanje uma nekih navijaca zavrsi. Naravno svaka cast, ima i dobrih navijaca kojima se to ne svidja i koji to javno kazu..i njima skidam kapu i zbog takvih kazem da ima nade...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ubedjen sam da se atmosfera veceras u Moraci nece nista razlikovati od atmosfere u Pioniry. Tu mislim na uvrede, prozivke, pritisak i slicno.


                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Mislim da hoce, upravo da bi se poslala poruka da smo razliciti(iako smo slični). Naravno tu postoji mogućnost ako tok meča bude u istom pravcu kao u prethodnoj utakmici, to akumulirano nezadovoljstvo mpže se pretvoriti u već opisano i viđeno u drugoj utakmici, pod uslovom da pola publike ne napusti utakmiču u nekoj ranijoj fazi meča što se dešavalo u 2-3 zadnja meča u evroligi.

                              Comment


                              • Vec su krenuli pozivi i od Varvara i od Bokana da se svi suzdrze od vrijedjanja i pljuvanja.
                                Bice kao protiv Srbije kad su morali da podijele 5k letaka na svako sjediste kako mora da se aplaudira himni Srbije jer su oni nama u Areni zvizdali i da nema potrebe da mi to isto radimo, s tim sto su nasi malo pretjerali pa se slabo cula himna [emoji23]

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X