Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Ala se neki kurče posle par dobrih utakmica. Da vidim ovu ironiju i kenjanje posle poraza u EC od onih anonimusa, posle one nikakve igre u dobrom delu sezone, posle onih brejnfartova Tomića u postavljanju odbrane u poslednjim napadima protivnika.. Da stavim i ja podužu crtu, pa dopisujte? To što je Filip odigrao protiv Partizana i Budućnosti veoma dobro, ne čini ga igračem koga želim i ubuduće da gledam u klubu za koji navijam.

    tako je, to sto je on odigrao u ovim utakmicama je mogao svaki basketas sa ADE, jer ipak su KKP i KKB obicni rekreativci.

    Postoji samo jedan primaran cilj ove godine a to je povratak u EL , i svi ostali trofeji ne mogu da se mere ( sve na gomilu da ih stavis) sa osvajanjem ABA lige i povratkom u EL.

    Da li ce taj cilj ostvariti Stratos, Filip ili Laka EKonom mene bas briga, meni je jedino bitno da KKCZ taj trofej osvoji.

    To sta ti licno zelis u klubu da gledas mozes vrlo lako da promenis, javis se na Kalemegdan zajedno sa jos par istomisljenika i predlozis svoj program kako da vodis klub, koga bi ti postavio za trenera kao i roster od 12 igraca. Sve ispod toga, mozes ovde da pises do mile volje i neces dobaciti dalje od prozora sa kojeg gledas ulicu u kojoj zivis.


    Jos samo jedna pobeda i sve sto ste pisali pada u vodu, svi porazi se zaboravljaju jer pobednici pisu istoriju.


    @Laza Kacanski

    Da i tebi ponovim, ne bezim nigde, niti sam ikada bezao, pogotovo ne od moralnih gromada sa ovog foruma koji hoce da pojedu tastaturu sto im se crne slutnje i predvidjanja nisu ostvarile.

    Nemojte da se plasite bilo koga odavde koji je imao suprotno misljenje od vas, pogotovo ne od mene jer sam x puta napisao da Filip ne zasluzuje da igra u KKCZ ali su me njegove igre demantovale i dobio javno pljuvanje od strane ljudi na toj istoj tribini na kojoj godinama idem zbog tog istog Filipa.


    U vezi Tomica, sve je rekao veceras Duda Ivkovic u vezi njegovog znanja i sta je primenio za ovaj PLayoff, tako da te velike/male utakmice i brainfartove sto je imao..............
    verovatno znate bolje od Dude Ivkovica koji je lepo definisao sta je Tomic uradio ove sezone, ali opet sta zna Duda pored svih vas ovde.

    Uostalom sacekajte da izadje repriza emisija " U OBRUCU" nije zgoreg poslusati ako uopste mozete da prihvatiti bilo cije drugo misljenje osim svog.
    Last edited by Šarac; 15-04-19, 19:51.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      tako je, to sto je on odigrao u ovim utakmicama je mogao svaki basketas sa ADE, jer ipak su KKP i KKB obicni rekreativci.

      Postoji samo jedan primaran cilj ove godine a to je povratak u EL , i svi ostali trofeji ne mogu da se mere ( sve na gomilu da ih stavis) sa osvajanjem ABA lige i povratkom u EL.

      Da li ce taj cilj ostvariti Stratos, Filip ili Laka EKonom mene bas briga, meni je jedino bitno da KKCZ taj trofej osvoji.

      To sta ti licno zelis u klubu da gledas mozes vrlo lako da promenis, javis se na Kalemegdan zajedno sa jos par istomisljenika i predlozis svoj program kako da vodis klub, koga bi ti postavio za trenera kao i roster od 12 igraca. Sve ispod toga, mozes ovde da pises do mile volje i neces dobaciti dalje od prozora sa kojeg gledas ulicu u kojoj zivis.


      Jos samo jedna pobeda i sve sto ste pisali pada u vodu, svi porazi se zaboravljaju jer pobednici pisu istoriju.


      @Laza Kacanski

      Da i tebi ponovim, ne bezim nigde, niti sam ikada bezao, pogotovo ne od moralnih gromada sa ovog foruma koji hoce da pojedu tastaturu sto im se crne slutnje i predvidjanja nisu ostvarile.

      Nemojte da se plasite bilo koga odavde koji je imao suprotno misljenje od vas, pogotovo ne od mene jer sam x puta napisao da Filip ne zasluzuje da igra u KKCZ ali su me njegove igre demantovale i dobio javno pljuvanje od strane ljudi na toj istoj tribini na kojoj godinama idem zbog tog istog Filipa.
      Cemu ovo, Sarce?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ne bezim ako pobedimo, ali ako izgubimo..bice posla u Americi koliko hoces..

        E al ko ga ne zna..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ironija, kronose.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Cemu ovo, Sarce?
            Ironija cica....omatorio si skroz
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne bezim ako pobedimo, ali ako izgubimo..bice posla u Americi koliko hoces..

              E al ko ga ne zna..
              Ne vredi upozorenje, zato 48h.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                tako je, to sto je on odigrao u ovim utakmicama je mogao svaki basketas sa ADE, jer ipak su KKP i KKB obicni rekreativci.

                Postoji samo jedan primaran cilj ove godine a to je povratak u EL , i svi ostali trofeji ne mogu da se mere ( sve na gomilu da ih stavis) sa osvajanjem ABA lige i povratkom u EL.

                Da li ce taj cilj ostvariti Stratos, Filip ili Laka EKonom mene bas briga, meni je jedino bitno da KKCZ taj trofej osvoji.

                To sta ti licno zelis u klubu da gledas mozes vrlo lako da promenis, javis se na Kalemegdan zajedno sa jos par istomisljenika i predlozis svoj program kako da vodis klub, koga bi ti postavio za trenera kao i roster od 12 igraca. Sve ispod toga, mozes ovde da pises do mile volje i neces dobaciti dalje od prozora sa kojeg gledas ulicu u kojoj zivis.


                Jos samo jedna pobeda i sve sto ste pisali pada u vodu, svi porazi se zaboravljaju jer pobednici pisu istoriju.


                @Laza Kacanski

                Da i tebi ponovim, ne bezim nigde, niti sam ikada bezao, pogotovo ne od moralnih gromada sa ovog foruma koji hoce da pojedu tastaturu sto im se crne slutnje i predvidjanja nisu ostvarile.

                Nemojte da se plasite bilo koga odavde koji je imao suprotno misljenje od vas, pogotovo ne od mene jer sam x puta napisao da Filip ne zasluzuje da igra u KKCZ ali su me njegove igre demantovale i dobio javno pljuvanje od strane ljudi na toj istoj tribini na kojoj godinama idem zbog tog istog Filipa.


                U vezi Tomica, sve je rekao veceras Duda Ivkovic u vezi njegovog znanja i sta je primenio za ovaj PLayoff, tako da te velike/male utakmice i brainfartove sto je imao..............
                verovatno znate bolje od Dude Ivkovica koji je lepo definisao sta je Tomic uradio ove sezone, ali opet sta zna Duda pored svih vas ovde.

                Uostalom sacekajte da izadje repriza emisija " U OBRUCU" nije zgoreg poslusati ako uopste mozete da prihvatiti bilo cije drugo misljenje osim svog.
                Ne postoji nista gore nego kada ti pises o,, ne prihvatanju tudjeg misljenja,,. Svaki tvoj post neistomisljenicima je pun sarkazma i vredjanja.
                Eto ti si tu da cenis o,, ljudskim gromadama,, jer si verovatno prototip iste.
                Ponovio sam 100 puta. Samo neka me Tomic demantuje. Bicu najsrecniji na svetu. Da moja Zvezda opet bude najbolja i igra EL. Ne verujem da bi bilo ko srecniji od mene bio.
                Za razliku od mnogih ja ma sta mislio o pojedincima podrsku klubu pruzam tamo de treba. U Pioniru


                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Dabo, oglasi se - imas ban po izboru.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Cemu ovo, Sarce?
                    Kolege forumasi vec odgovorise, max postovanje za KKP, ljudi koji me znaju sa ovog foruma znaju sta sam im pricao za vreme polufinala, pobednik tog duela uzima ABA prsten, a to smo videli i sinoc kakav je otpor pruzio KKB a kakav je megdan bio sa KKP.

                    Doduse neki vas eminentni twiterasi ( da ne kazem svalerka rukovodeceg kadra) da poslednja utakmica sa vama je bila politicki resena tj stiglo naredjenje da se pusti KKCZ u finale.

                    Ne zelim da verujem u to iskreno.

                    Vrati mi druga iz banovine, nista lose nije mislio. Kako bi on voleo da se ja povucem odavde, ali obecavam da cu to uciniti odmah po osvajanju titule,
                    Do prelaznog roka necu biti potreban ovde i ovako i onako.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ne postoji nista gore nego kada ti pises o,, ne prihvatanju tudjeg misljenja,,. Svaki tvoj post neistomisljenicima je pun sarkazma i vredjanja.
                      Eto ti si tu da cenis o,, ljudskim gromadama,, jer si verovatno prototip iste.
                      Ponovio sam 100 puta. Samo neka me Tomic demantuje. Bicu najsrecniji na svetu. Da moja Zvezda opet bude najbolja i igra EL. Ne verujem da bi bilo ko srecniji od mene bio.
                      Za razliku od mnogih ja ma sta mislio o pojedincima podrsku klubu pruzam tamo de treba. U Pioniru


                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      Po mnogo cemu sa gromada ne samo fizicki, a najgore su mi win win situacije, ti brate nikako ne mozes pogresiti, ako pobedimo super, ako izgubimo opet super " jel sam vam rekao i ovde i na twiteru"

                      p.s. mrzelo me sinoc da ti odgovorim na twiteru kada si napisao u toku 1/4 bice ovde neizvesno, ne razumem potrebu ne samo tebe nego bilo koga da u toku utakmice vec donosite zakljucke kako ce se odvijati rezultat. Krajnji rezultat u vecini slucajeve te upise naprave krajnje smesnim.

                      Nema nikakvog omalozavanja, samo dobro razmislim pre nego sto iznesem bilo kakve kvalifikacije, ali ovde je bilo brdo zakljucaka i epiteta gde ce i kako nam se zavrsiti sezona.

                      Ona jos nije gotova, ja se nadam vec za dva dana kako bih opet mogao da otputujem odavde ali da fizicki ostanem u BGdu.
                      Last edited by Šarac; 15-04-19, 20:44.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        tako je, to sto je on odigrao u ovim utakmicama je mogao svaki basketas sa ADE, jer ipak su KKP i KKB obicni rekreativci.

                        Postoji samo jedan primaran cilj ove godine a to je povratak u EL , i svi ostali trofeji ne mogu da se mere ( sve na gomilu da ih stavis) sa osvajanjem ABA lige i povratkom u EL.

                        Da li ce taj cilj ostvariti Stratos, Filip ili Laka EKonom mene bas briga, meni je jedino bitno da KKCZ taj trofej osvoji.

                        To sta ti licno zelis u klubu da gledas mozes vrlo lako da promenis, javis se na Kalemegdan zajedno sa jos par istomisljenika i predlozis svoj program kako da vodis klub, koga bi ti postavio za trenera kao i roster od 12 igraca. Sve ispod toga, mozes ovde da pises do mile volje i neces dobaciti dalje od prozora sa kojeg gledas ulicu u kojoj zivis.


                        Jos samo jedna pobeda i sve sto ste pisali pada u vodu, svi porazi se zaboravljaju jer pobednici pisu istoriju.


                        @Laza Kacanski

                        Da i tebi ponovim, ne bezim nigde, niti sam ikada bezao, pogotovo ne od moralnih gromada sa ovog foruma koji hoce da pojedu tastaturu sto im se crne slutnje i predvidjanja nisu ostvarile.

                        Nemojte da se plasite bilo koga odavde koji je imao suprotno misljenje od vas, pogotovo ne od mene jer sam x puta napisao da Filip ne zasluzuje da igra u KKCZ ali su me njegove igre demantovale i dobio javno pljuvanje od strane ljudi na toj istoj tribini na kojoj godinama idem zbog tog istog Filipa.


                        U vezi Tomica, sve je rekao veceras Duda Ivkovic u vezi njegovog znanja i sta je primenio za ovaj PLayoff, tako da te velike/male utakmice i brainfartove sto je imao..............
                        verovatno znate bolje od Dude Ivkovica koji je lepo definisao sta je Tomic uradio ove sezone, ali opet sta zna Duda pored svih vas ovde.

                        Uostalom sacekajte da izadje repriza emisija " U OBRUCU" nije zgoreg poslusati ako uopste mozete da prihvatiti bilo cije drugo misljenje osim svog.
                        Razmišljao sam da li da ti odgovorim, jer je svaki tvoj post pun ironije, sarkazma i pre svega nepoštovanja tudjeg mišljenja, da mi je veoma često muka i da pročitam, ali sam veliki zaljubljenik u ovaj sport i Zvezdu, pa sam često ovde na forumu i nažalost moram i ovakve stvari da gledam. To da li je tebi neko dobar ili ne, svakako imaš pravo da iskažeš kao mišljenje i to ti niko ne može osporiti. Ako ja kažem da ne želim nepotizam u klubu za koji navijam, to ti ne daje za pravo da mene savetuješ i "upućuješ na Kalemegdan sa istomišljenicima". Nema potrebe da ti mene bilo gde upućuješ. Imam sasvim dovoljno godina da sam mogu da odlučim. I Rastko Cvetkovic je bio sin funkcionera i igrao u Zvezdi zahvaljujući ocu, ali on je, iako sirovina, makar izgledao kao košarkaš. Jeste bio drvo, ali sa 216cm je makar mogao da zasmeta. I meni je najvažnije da moj tim pobedjuje i ostvaruje primarni cilj, tako da te molim da malo smanjiš sa ironijom i napadima na neistomišljenike. Baš preteruješ.

                        Comment


                        • Jel' meni promaklo, ili se ovo nije postavljalo danas ??

                          https://www.mozzartsport.com/kosarka...-cigana/324698

                          Comment


                          • Originally posted by salelesa View Post
                            Jel' meni promaklo, ili se ovo nije postavljalo danas ??

                            https://www.mozzartsport.com/kosarka...-cigana/324698
                            Господа!

                            Comment


                            • Hordov Majkic Juras

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Sinoc odgledah ponovo drugi mec i bar meni se ucinilo da je sudjenje jos gore nego u prvoj utakmici. Samo cu reci kakvo je g00mno onaj lazni MVP. Koliko je samo njemu sranja oprosteno u utakmici.
                                Sudjenje je samo maskirano ubedljivom pobedom ali uopste nije bilo OK.

                                Comment

                                Working...
                                X