Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Izgleda da je gotovo i da je stvarno Radonjic novi trener. Aj nek je sa srecom, ovo je opasan damin gambit u bitnom momentu sezone, pred jedinu smislenu utakmicu koju igramo do kraja sezone.

    Takodje, odjednom se prica da Nelson ide i da nece vise odigrati za nas nijedan mec ove sezone. Nadam se da to nije tacno.
    MVP najavio Radonju na vreme

    Comment


    • @Brajkula

      Ne pratim Italijane, objasni
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        @Brajkula

        Ne pratim Italijane, objasni
        Зампарини, председник Палерма и лик који мења тренере свако треће коло. Мсм ја не капирам поенту смене Вукоичића у овом тренутку. Изгубио од Визуре, јака ствар кад ће на крају у сваком случају узети наслов првака.

        Comment


        • Ma to se i ocekivalo, bar sam ja ocekivao. Dobio je cuveni Covicev poziv Nesi Ilicu (Rasi Radovanovicu) dva puta u dva meca, odrzan je roditeljski prosle nedelje i ocekivano je da posle ovoga leti necija glava. Sustina je da nam je igra u totalnom rasulu vec mesec i kusur, a da trener nista ne uspeva da okrene, nije to samo zbog Mege. Divcu se ponavlja sve isto, iz kluba u klub. Odlicno pocne, onda dodju prvi problemi i sve se raspadne. Vec sam to jednom preziveo u Hf, cujem da je isto bilo i u Bosni. U ovakvoj situaciji, Radonjic je mozda najmanje lose resenje, ja se vec pomirio sa sjor Bozom, cak sam sebe tesio da to i nije tako lose.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Hvala Buducnosti sto su na Radonjicevo insistiranje pustili da ode bez obestecenja iako ima ugovor do kraja sezone.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ne mogu da verujem da smo smenili Vladu
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Dugo se nisam ovako obradovao.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • I meni se ne svidja Vlada,ali mislim da nije pravi trenutak za smenu.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Pretpostavljam da bi pravi momenat bio posle poraza od Radnickog? Ne vidim kako ljudski moguce sa ovakvim kadrom igrati losije. Manite se tih gluposti, poslednji put kada smo osvojili titulu promenili smo cetiri trenera, poslednja smena je bila u sred finalne serije protiv Partizana.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Pretpostavljam da bi pravi momenat bio posle poraza od Radnickog? Ne vidim kako ljudski moguce sa ovakvim kadrom igrati losije. Manite se tih gluposti, poslednji put kada smo osvojili titulu promenili smo cetiri trenera, poslednja smena je bila u sred finalne serije protiv Partizana.
                      Зар ми нисмо последњу финалну серијију узели против Железника ? Ми фазон Топић, Оливер Поповић, Топаловић, Кузмановић, Лука Павићевић, Златко Болић итд. а они Булатовић и Јестратијевић и ко. тако некако ?

                      Comment


                      • Tacno, lapsus. Sustina je bitna.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ne pamtim kad je Dejo dobio neizvjesnu zavrsnicu, nije on za velike timove, za pritisak. On je idealan da iz nicega pravi nesto, za male budzete, dje nema pritiska ni navijaca ni uprave, za Zvezdu nije.

                          http://www.vijesti.me/sport/ristovic...-clanak-123577
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne smenjuje se trener nakon dva smesna poraza. Pali smo malo, ali to je pasteta liga pobogu. Cenim Radonjica, videcemo kako ce se snaci kod nas. Prizeljkivao sam ga na pocetku sezone. Zao mi je sto VV odlazi, ako je istina.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Da ne bude zabune, ovo je gotovo, Vladi je urucen otkaz, a Radonjic je odrzao oprostajni trening sa ekipom, i dolazi za Bg sutra oko podne, odrzace jedan trening, a onda voditi mec protiv Metalca.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Nadam se da cemo opet poceti da igramo kako mozemo. Ne znam sta se desava sa Nelsonom, sta je to sa njegovim odlaskom?

                                Btw, kakva je kanta Brown, covek drugi najplaceniji igrac, a mali Mitrovic veci indeks korisnosti od njega.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X