Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Dobro je da si sad tu, kad si prosle godine pobegao na 3-4 meseca i nije te covek mogao naci i da je pokusao na MySpace...ali dobro polako Sarac, covek te lepo nesto pitao a ti krenuo da piskis..a jos nije vreme za to sacekaj malo jos bar do srede xD uvece...
    Mogao bi i ti da prestanes da ga prozivas svaki put kada nesto napise. Em je stalking, em nosi sa sobom odmor od foruma na par dana.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Nikakva,

      Ja ovde cele godine sam citao da mi titule ne mozemo uzeti sa olinjalim prodavcem naocara na plazama Olimpik area u Grckoj ( Faye), trenerom pocetnikom koji je u Olimpijakosu sluzio da dodaje tablu i stolice trenerima, o igranju malog midzeta, isprdka, slaninice, kivija i______________________________ ( dodati po zelji), splavarom (Zirbesom), penozom koji je bio 10 ti igrac Olimpijakosa, Barse, Efesa (Stratos), i Fmp brigadi koja se zadovoljila lovom koju su dobili prelaskom kod big brothera na Malom Kalemegdanu.

      Ja stvarno ne gajim nikakav optimizam jer verujem vise ovde sto procitam od ljudi koji su mi na vreme otvorili oci, tako da ovo sto se desava u poslednje vreme je fatamorgana.

      Nadam se samo da cemo uspeti u ponedeljak na neko ludilo sa tribina da ih dobijemo u majstorici jer ipak Gordic i Jackson ce pojesti nase skracene midjete, Bitadze je ipak 15 pik na draftu za nasu drvnu gradju na 5.

      Kazem, sve sto sam procitao ovde ide u prilog tvrdjnji da mi titule videti necemo i neka se familija Covic tornja iz kluba i da nam se ta privatizacija jednom desi i da eminentan forumas bude srecan najzad.
      Ostani na forumu ma sta bude. Neloj begas ko prosle godine. Nije fer
      Ja molim boga da sam,, pojeo govno za Tomica,, i da cemo uzeti titulu

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Mnogi su se ovde najeli vec i od Tomića i od Filipa. . . Ipak ne letite previsoko ovde jos ništa nije gotovo,.Budućnost je kući druga ekipa,plus što će biti haos dole! Navijanje očekujte kao nikad!
        Repesa jeste Hrvat ali je gospodin i nije zasluzio ovo juče! U pobedi se ne zanesi u porazu se ne ponizi!

        Comment


        • Ala se neki kurče posle par dobrih utakmica. Da vidim ovu ironiju i kenjanje posle poraza u EC od onih anonimusa, posle one nikakve igre u dobrom delu sezone, posle onih brejnfartova Tomića u postavljanju odbrane u poslednjim napadima protivnika... Da stavim i ja podužu crtu, pa dopisujte? To što je Filip odigrao protiv Partizana i Budućnosti veoma dobro, ne čini ga igračem koga želim i ubuduće da gledam u klubu za koji navijam.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Dobro je da si sad tu, kad si prosle godine pobegao na 3-4 meseca i nije te covek mogao naci i da je pokusao na MySpace...ali dobro polako Sarac, covek te lepo nesto pitao a ti krenuo da piskis..a jos nije vreme za to sacekaj malo jos bar do srede xD uvece...

            Moj odlazak je bio uslovljen poslom kojim se bavim a koji nije vezan za ovu zemlju ovde, tako da danas sam ovde sutra u USA i nazad, Pa ja sam od novegodine vec dva puta isao do USA nazad, i da li ti stvarno mislis da ja imam bas puno vremena tamo da se bavim pisanjem ovde.

            Ja svakako nisam mogao da im kazem, znate ja moram ostati ovde da bi se pravdao velikom navijacu Bayerna iz Minhena sto smo mi izgubili u playoffuABA LIGE.

            Ja i dalje nemam veru da mi mozemo dobiiti, na ovom forumu sam dosao da bi procitao nesto pametno i hvala i tebi za sve prave informacije koje si podelio sa nama, vidi se da si kosarkaski, ekonomski a svakako i politicki potkovan da nama slepim kod ociju otvoris nove vidike.

            Ja nemam nameru da pisam po nikome kao sto si pisao, samo sam izneo moju bojazan da nemamo kvalitet ( a to smo i zajednicki konstatovali uPP) da dobijemo tim Buducnosti koji je bolji na svakoj poziciji, ako se gledaju imena.To sto smo mi trenutno na nekom dopingu, to je vise briga za doping kontrolu da prodjemo bez posledica a ne realne vrednosti naseg tima.

            To sto imamo 5.0 skor i +100 kos razlika ne znaci nista u ovim predstojecim utakmica u njihovom "mordoru" ako se serija vrati u BG, jer onda ce opet stati sve u jednu utakmicu a videli smo kako Tomic baguje kada su majstorice u pitanju ili samo da se prva dobije, tj ko drugu dobiju osvaja seriju.


            Pozdrav,

            ps. na poslu sam i ne bih te vise zadrzavao.

            p.s.s Ako i kojom ludom srecom i osvojimo ABa ligu nema problema da odletim na jedno mesec dana sa foruma da ti ne iskacem po ekranu jer znam da ti nece biti lako.

            Comment


            • Ne znam dal smem da odgovorim zbog stalkovanja. Kronos me prati kao detektiv preljubnicu
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ne znam dal smem da odgovorim zbog stalkovanja. Kronos me prati kao detektiv preljubnicu

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  To što je Filip odigrao protiv Partizana i Budućnosti veoma dobro, ne čini ga igračem koga želim i ubuduće da gledam u klubu za koji navijam.
                  Esencija!
                  Što bi rekao Repeša, KUDNT AGRIII MOR..

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Nikakva,

                    Ja ovde cele godine sam citao da mi titule ne mozemo uzeti sa olinjalim prodavcem naocara na plazama Olimpik area u Grckoj ( Faye), trenerom pocetnikom koji je u Olimpijakosu sluzio da dodaje tablu i stolice trenerima, o igranju malog midzeta, isprdka, slaninice, kivija i______________________________ ( dodati po zelji), splavarom (Zirbesom), penozom koji je bio 10 ti igrac Olimpijakosa, Barse, Efesa (Stratos), i Fmp brigadi koja se zadovoljila lovom koju su dobili prelaskom kod big brothera na Malom Kalemegdanu.

                    Ja stvarno ne gajim nikakav optimizam jer verujem vise ovde sto procitam od ljudi koji su mi na vreme otvorili oci, tako da ovo sto se desava u poslednje vreme je fatamorgana.

                    Nadam se samo da cemo uspeti u ponedeljak na neko ludilo sa tribina da ih dobijemo u majstorici jer ipak Gordic i Jackson ce pojesti nase skracene midjete, Bitadze je ipak 15 pik na draftu za nasu drvnu gradju na 5.

                    Kazem, sve sto sam procitao ovde ide u prilog tvrdjnji da mi titule videti necemo i neka se familija Covic tornja iz kluba i da nam se ta privatizacija jednom desi i da eminentan forumas bude srecan najzad.
                    Tako, tako svima koji su se pronašli red je da im se siti isčestitamo kineske nove godine za njihov doprinos forumu. Da ne izigravamo kolektivnu amneziju i prodajemo sad ljubav & sreću.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Oni koji žele mogu reprizu druge utakmice protiv Budućnosti pogledati večeras na Areni 1.

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Repesa jeste Hrvat ali je gospodin i nije zasluzio ovo juče!

                        šta ti dečko pišeš...

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          Mnogi su se ovde najeli vec i od Tomića i od Filipa. . . Ipak ne letite previsoko ovde jos ništa nije gotovo,.Budućnost je kući druga ekipa,plus što će biti haos dole! Navijanje očekujte kao nikad!
                          Repesa jeste Hrvat ali je gospodin i nije zasluzio ovo juče! U pobedi se ne zanesi u porazu se ne ponizi!
                          Sovinizam - 1 mesec.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Zna li se dužina odsustva Stratosa? Da li će igrati domaću ligu?

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Zna li se dužina odsustva Stratosa? Da li će igrati domaću ligu?
                              Pucanje misica, tesko.
                              Steta.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Šteta dobar je igrač. Mogu mladji dosta da nauče od njega. Šta znači elegancija i racionalna igra, da ne forsira kada ne ide. Rade je tu negde njegove visine možda malo i viši, mogao bi isto da eksploatiše onako prostor ledjima ka košu, ima on i šut i pamet za taj old school basket.

                                Stratos strpljivo elegantno zida, samo uporediti to i onog iz Budućnosti što na silu pokušava...

                                Baš evropska krila mogu da uče od čoveka

                                Comment

                                Working...
                                X