Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Aj ne spominji mrtvog čoveka. U tom kontekstu podsmeha.
    Zastava Uroše, zastava...

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Mislim sta napisati toliko timsku kosarku igramo da je to fascinantno to se retko vidja ovo je Evroligaski nivo kosarke svaka nam cast.
      Sto se Stratosa tice ja ne vidim svrhu uopste uvodjenja u igru na 20 i vise razlike al ajde to je pokvarilo utisak i mnogo mi zao momka.
      Jedno mi nije jasno kod navijaca cemu vredjanje Repese on je bar bio fer i korektan sto se nas tice dzentlmen pravi.

      Comment


      • Prije svega nama trebaju muda iz Pionira. Da skacemo, kidamo se, razigravamo da se ne plasimo i da pokidamo. Moze sut biti i 35 % ako ti igras muski ti imas sanse. NIJE NISTA GOTOVO svesno je to reci ali sada ce biti jos teze.

        Mi ako uzmemo ovo bez Stratosa i Dzoa ovo ce biti veliki uspeh da ne stavljam znak jednakosti jos uvek ali nadam se da cu ga staviti na kraju ove serije.
        Last edited by From downtown; 15-04-19, 11:48.

        Comment


        • Originally posted by ajkisloba View Post
          Mislim sta napisati toliko timsku kosarku igramo da je to fascinantno to se retko vidja ovo je Evroligaski nivo kosarke svaka nam cast.
          Sto se Stratosa tice ja ne vidim svrhu uopste uvodjenja u igru na 20 i vise razlike al ajde to je pokvarilo utisak i mnogo mi zao momka.
          Jedno mi nije jasno kod navijaca cemu vredjanje Repese on je bar bio fer i korektan sto se nas tice dzentlmen pravi.
          To su mogao napisati za bilo kog igraca na 17 minuta do kraja da je usao i povredio se, zvao se on Stratos, OJo ili Faye.

          Po ovom upisu ispada da je Tomic budala sto je eto ubacio Stratosa na pazi 20 razlike za nas i eto povredio se, a treba nam dole.

          Kao da nam svaki drugi igrac koji je juce igrao nije dao doprinos i da nam ne bi zafalio u PG, pa i muceni FC3 da se povredio juce da li bi bilo kuknjave ili radovanje sto nece igrati.

          Da li ce Keselj biti u 12 ili neko od onih prekobrojnih jos je rano da se proceni ali posle 57 razlike u dve utakmice valjda treba imati neku veru u ove ljude pored klupe da im se veruje da znaju sta rade.

          Comment


          • Sarac kakav je zdravstveni bilten za dvojicu na listi povredjenih....da ih ne ocekujemo u Podgorici?

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post


              Lepo je videti ovakav elegantan stil košarke. Ko od šale pogađa, ladan ko ledenica. Možeš da arlaukaš, gađaš upaljačem, poliješ ga vodom, ništa ti neće pomoći, Stratos će i tada pogoditi.
              Stratos je definicija košarke. Uzdigao je ovu igru na nivo umetnosti, prikazuje sve najlepše što postoji u igri.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Da li ce Keselj biti u 12 ili neko od onih prekobrojnih jos je rano da se proceni ali posle 57 razlike u dve utakmice valjda treba imati neku veru u ove ljude pored klupe da im se veruje da znaju sta rade.

                Ovo ...makar trajalo do kraja serije

                Comment


                • Stratos je na instagramu izrazio veru u saigrace i pobedu u Pg...Jasno je da nece igrati...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment




                  • Nadam se da će dobro nišaniti i u Morači. Baš bi bilo okej da ih razbuca Si Kej.

                    Comment


                    • "Pa ljudi, ludnica sta je ovo". Meni jos uvek neke stvari nisu jasne. Mislim da ni Podgoricanima i tako treba da ostane do srede pred ponoc

                      Comment


                      • Strasne domace utakmice, nisam ovo ocekivao+ mi se malac posrao odigrao je dobro i to je to...sto kaze trinkijeri game changer ali uradili smo jednu jako klubu stvar i koja nam se mozda moze obiti u glavu..

                        Prvo da kazem da se stvarno nadam da ce biti 3-0, posto ocekujem duboko ludilo dole u PG i da nam vrate za ovu atmosferu linca u BG..radili su to prosle godine i bilo bi dobro da bude 3-0 da se sve ovo zavrsi nekako....Ti na 30+ ne kazes onim ''navijacima'' da ne pljuju njihovog trenera da ne gadjaju stvarima i ko zna sta jos ne rade...Ruzno je videti dva bratska naroda sta pricaju jedno drugom..citao sam neko dete sto je iz pg i reklo da vise vole siptare od nas...mene je to jako pogodilo i ova stoka sto vodi klubove je sigurno uticalo na takvo razmisljanje a malo prijetelja i brace imamo a ovakve podele su neverovatno...

                        Tomic, rekao sam da ne znam sta sa njim, ali to sto je rekao na konferenciji je odlicno i on je trener i nema on sta da prica o tome i da osudjuje ili ne neke bolesnike sto su radili to sto su radili..MISLE LI ONI OTICI U PG...DAL MISLE DA CE I STA CE BITI DOLE? Nece oni biti dole nego nasi igraci, predstavnici kluba i mozda po neki navijac i sta treba da brinu za glavu na ramenima? Jel bio neko u klubu, policija da spreci to na 30+ ti i dalje uirniras, pretis a za 3 dana ti klub ide..Oni su u nokadaunu gotovi,samo da se pojavis i da svima se zavrsi ova muka ili sretan put i ti moras da radis to sto radis, pored povrede Stratosa oni sa svojih 1% su dobili dodatnih 10-15% da se nadaju i uradice sve...a pritom nije i nemoguce da dobijemo praznu halu zbog svega ovoga..JEL NEKO RAZMISLJA UOPSTE o posledicama koje ovo moze imati..

                        Stvarno se nadam da ce ovo da se zavrsi sa 3-0 i da ova mrznja i mini rat prestati, majku mu postali smo bolesno drustvo..sva tri kluba izuzimajuci Cedevitu..samo da se sve zavrsi mirno i normalno..ali kakvu zlu krv su napravili to nije normalno....samo da sve bude normalno i da se zavrsi..ovo je kao pitanje zivota i smrti...


                        Opet da pohvalim igrace, ovo je odigrano u rangu dejove serije sa partizanom..na maximalnom niovu..jedna od boljih zvezdinih utamkica u zadnjih 10 godina i skidam kapu ljudima, cak i mladi covic ima dobre i umerene izjave, Tomic isto ali iza svega oni ne stvaraju mulj...kako ce Bokan uraditi i sta pripremiti dole ce da vidimo..nek bude pobeda i onda trk u avion i beste kuci...
                        Last edited by LosmiSK; 15-04-19, 14:30.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • @MMAJSTOR

                          Ajde da se ne zanosimo , svi znamo da ni Joe a pogotovo Stratos ne mogu igrati u PO. Joe jos nije ni potrcao niti pokusava, a da ne pricamo o radu sa loptom.

                          Stratosu je stradao misic i ljudi koji su sinoc izlazili iz Partera b su mogli videti nosila bolnicka koja su njega cekala da bi ga odvezli dalje.

                          Comment


                          • Sarac kakva su ti ocekivanja od srede?

                            Comment


                            • Originally posted by suptil View Post
                              Sarac kakva su ti ocekivanja od srede?

                              Nikakva,

                              Ja ovde cele godine sam citao da mi titule ne mozemo uzeti sa olinjalim prodavcem naocara na plazama Olimpik area u Grckoj ( Faye), trenerom pocetnikom koji je u Olimpijakosu sluzio da dodaje tablu i stolice trenerima, o igranju malog midzeta, isprdka, slaninice, kivija i______________________________ ( dodati po zelji), splavarom (Zirbesom), penozom koji je bio 10 ti igrac Olimpijakosa, Barse, Efesa (Stratos), i Fmp brigadi koja se zadovoljila lovom koju su dobili prelaskom kod big brothera na Malom Kalemegdanu.

                              Ja stvarno ne gajim nikakav optimizam jer verujem vise ovde sto procitam od ljudi koji su mi na vreme otvorili oci, tako da ovo sto se desava u poslednje vreme je fatamorgana.

                              Nadam se samo da cemo uspeti u ponedeljak na neko ludilo sa tribina da ih dobijemo u majstorici jer ipak Gordic i Jackson ce pojesti nase skracene midjete, Bitadze je ipak 15 pik na draftu za nasu drvnu gradju na 5.

                              Kazem, sve sto sam procitao ovde ide u prilog tvrdjnji da mi titule videti necemo i neka se familija Covic tornja iz kluba i da nam se ta privatizacija jednom desi i da eminentan forumas bude srecan najzad.

                              Comment


                              • Dobro je da si sad tu, kad si prosle godine pobegao na 3-4 meseca i nije te covek mogao naci i da je pokusao na MySpace...ali dobro polako Sarac, covek te lepo nesto pitao a ti krenuo da piskis..a jos nije vreme za to sacekaj malo jos bar do srede xD uvece...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X