Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Bravo, da nisam video ovaj post, zaradio bi ban. Sad bezim napolje, pa gledam GOT pa se vracam da napisem o "atmosferi" i frustraciji. .necu ni taxi uzeti, idem peske, da ako komisija lekara ne bude pricala o seriji
    Razmisli malo i o svom postu kao odgovor na moj, o njihovom najboljem spot-up suteru koji sutira trojke 0-8 na dva meca, a 2-13 iz igre

    Comment


    • Sta da ocekujem u Pg?

      Molio sam Boga da 2:0 nekako dobijemo kuci bez Dzoa. A mi ih u dve utakmice dobili 57 razlike. Sada bez Stratosa sta ocekivati? Raspamecen sam.

      Mi smo njih ove godine pet puta dobili sa prosecnom razoikom 20.2 poena ili 101 poen razlike. Mi moramo u sredu da probamo da zavrsimo posao kako znamo i umemo a ne znam koliko je to moguce jer je meni sve ovo nerealno. Samo da uzmemo ovo dace Bog policu po sebi cisternu govana...

      Comment


      • Koliko smo upoznali Tomica do sada, cenim da se za seriju u Podgorici vraca Marko Keselj umesto Perpera

        Comment


        • Ja sam to jos sinoc konstatovao...Mada ima logike i Radanov ali i Ristic posto ce pokusati centre da nam napune faulovima...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • I ja mislim da će Ristić popuniti 12-o mesto. Radanov nije zreo za ovakve utakmice, a i potrebniji nam je možda treći centar, ako Cirbes postane nervozan.

            Comment


            • A sta ako Simana bude nervozan, ko ce da krpi tu poziciju sa Fayeom sada kada nema Perpera? Radanov nema sanse.

              Comment


              • Jednu poziciju svakako ostavljamo sa dva igraca....Na trojci mogu Rivers i Dobric...a nije da su oni na toj poziciji premocni pa ce biti problema...
                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 15-04-19, 09:25.
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Da...znaci ili Keselj ili Ristic.

                  Na trojku mogu i Laza i Nenadic, kao i sva cetvorica na dvojku. Te 2 pozicije su nam resene tako da ne vidim sta bi se dobilo sa Radanovim, pogotovo kada nije dobio minute jako jako dugo.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Jedini je Tomic imao tu privilegiju da dovede igrace koje je on hteo, dok Dzasmin, Rimac pa i Alimpije su morali da se prilagodjavaju na neciji tudji tim.
                    Al isto tako mora se reći da su tu privilegiju imali i Džile i Alonso, čak i više love. I jedan i drugi su napravili zajeb za razliku od Tomića koji je pogodio sa pojačanjima. Mnogi su prevrtali očima i škrgutali zubima kad je doveden i Stratos, mislili su da je njegovo vreme prošlo. Za Berona je mali broj ljudi čuo, o Fajeu i da ne pišem, retko ko je znao da je on košarkaš. Vidimo da i jedan i drugi briljiraju u plej-ofu. Svi ostali kandidati za titulu su pre nas sastavili ekipu i napravili fijasko, Tomić je verovao u svoj tim, dok su ostali tražili dodatnu kombinaciju, pritom utuckali dodatnu lovu, Tomić je nizao pobede i rano obezbedio prvo mesto. Izuzetno je bilo važno ove sezone obezbediti domaći teren, koliko on znači, vidimo u plej-ofu.

                    Ipak, u jednom delu slažem se sa tobom, ne treba još donositi sud o njemu. I on je neke stvari kasnije shvatio. U majstorici protiv Partizana je pronašao recept za dobru igru ekipe. Konačno je shvatio da Davidovac i Dobrić moraju imati veću minutažu, počela je više da se spušta lopta centrima, počeo je bolje da rotira.

                    Comment


                    • Ima logike...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Al isto tako mora se reći da su tu privilegiju imali i Džile i Alonso, čak i više love. I jedan i drugi su napravili zajeb za razliku od Tomića koji je pogodio sa pojačanjima......
                        Slazem se.

                        Comment




                        • Lepo je videti ovakav elegantan stil košarke. Ko od šale pogađa, ladan ko ledenica. Možeš da arlaukaš, gađaš upaljačem, poliješ ga vodom, ništa ti neće pomoći, Stratos će i tada pogoditi.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Od Delija samo je falio bubanj i "dunjić" i možda "generalštab ...ostali su bili tu dobro raspoređeni
                            Aj ne spominji mrtvog čoveka. U tom kontekstu podsmeha.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post


                              Lepo je videti ovakav elegantan stil košarke. Ko od šale pogađa, ladan ko ledenica. Možeš da arlaukaš, gađaš upaljačem, poliješ ga vodom, ništa ti neće pomoći, Stratos će i tada pogoditi.
                              Place mi se u pm. Njegova povreda mi je usrala momentum sinoc. Covek je gotivac kakav se retko vidja.

                              Comment


                              • Svima je njegova povreda pokvarila utisak. Sa njim sam bio siguran da ćemo proslaviti titulu u Morači, sad će biti mnogo teže. Šta je tu je, idemo dalje. Ono u šta sam siguran da naši igrači nisu cvikatori, da će odigrati muški, hrabro, nadam se da će nastaviti i sa ovim viteškim samopouzdanjem. Svi očekujemo i da se Rivers razgoropadi. Ako on i Beron imaju svoje veče što se šuta tiče, biće kraj priče.

                                Comment

                                Working...
                                X