Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gorak ukus pobede zbog Perpera. Valjda je sve ok sa covekom. Odigrao je doktorski!

    Comment


    • A ovaj Filip bas deluje kao momak na mestu..svaki put kad sam ga slusao, fin, pristojan...svasta je zbog oca preziveo...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Silovanjeeeee
        5-0 ove sezone sva 5 puta dvocifreno protiv najskuplje ekipe u istoriji ovdašnje kosarke + igramo bez ubedljivo najskupljeg igrača!

        Milan Tomić napisao doktorsku disertaciju na temu "Kako se usr*ti u život Earl Clarku"
        Čovek bio najbolji igrač protiv Cedevite a ovamo ga pojeo deka Faye
        Sve pohvale Zirbesu cele sezone igra užasno i onda pokida u oba meča finala! (na poluvremenu imao +/- 20!)

        Comment


        • DeDa mozda danas nije bio toliko dobar kao na proslim utakmicama, ali je neverovatno kako je na svojoj poziciji prosek, a izdvoji se kad odigra na nekarakteristicnim pozicijama 1ili4.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Pokazali zelju i karakter, mozda nemamo novce ali karakter je cudo..I pored 2-0 veliki problem je povreda Stratosa bez njega i Reglanda u Titogradu a i celoj seriji bas tesko..
            Kakav si ti mracan tip i pesimista.

            Comment


            • Jel ima neka dobra duša bliska klubu da mi sredi dres Filipa Čovića, iste smo visine taman bi mi stajao

              Comment


              • Da, da...Cirbesa treba pohvaliti...usao u njega onaj duh iz prvog mandata...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Ja bih da pohvalim sudije (nije fora, stvarno) Od povike - nije ništa bilo, čak po meni bolji od sudija iz prve utakmice. Jbg sudije su to sa iskustvom, znaju svoj posao i samo je pitanje da li hoće da sude po pravilima.
                  Davidovca su napali odmah na početku što je rezultiralo sa dve izgubljene lopte (vodi previsoko loptu i slabo je štiti), Filip je odigrao vrlo zrelo u napadu a u odbrani je bio u granicama svojih mogućnosti, da ima još 10 cm bio bi vrhunski plej, ovako mu je ovo vrhunac karijere.
                  Perper se probudio i zatrpao koš Budućnosti (nadam se da povreda nije teška), Berona večeras nije hteo šut ali i nije neka šteta, imao je ko da zaspe koš.
                  Iznenađujuće da Budućnost (koliko god sam znao da je skupina privatnika)je da oni ne znaju da odigraju kao tim.
                  Naplaviće nas u Podgorici ali se nadam da će serija da se završi u SC Morača.
                  P.S. Drago mi je zbog Zalizanog što će mu Goga u CV-u ostati bez titule i sa lažnom MVP titulom.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Dominacija , prevlast, nadmoć, premoć, nadmoćnost, superiornost, vladavina, moć
                    sigpic

                    Comment


                    • Prvi abrovi da je pukao misic Stratosu......bas ne moze sve kako treba...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Prvi abrovi da je pukao misic Stratosu......bas ne moze sve kako treba...
                        To gotova sezona ili ima neki dani odmora, neam pojma iskreno..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Budućnost je potpuno druga ekipa na svom terenu. Odigrali su tu par vrhunskih utakmica i dobili neke vrhunske ekipe. Ono što nikako ne valja je povreda Stratosa. Takav igrač je zlata vredan za utakmice u Morači. Bojim se da je za njega završena sezona.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            To gotova sezona ili ima neki dani odmora, neam pojma iskreno..
                            Zavisi od stepena rupture, da se ogradim, ako je tacno...ali je sigurno out za Podgoricu...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Sledeće sezone igramo sa Uskokovićem kao prvim plejom. Ovo nije više zanimljivo.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Sledeće sezone igramo sa Uskokovićem kao prvim plejom. Ovo nije više zanimljivo.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X