Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Naš Stojanče ....

    a ovamo kao bariton...
    a možda je i ovo naš Stojanče?


    Ovaj drugi nisam ja sigurno. Sa ovim glasićem ne možeš ni miša uplašiti.

    Kako može da se proširi reputacija?

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Sudijska trojka ne moz bolja biti[emoji34][emoji34][emoji34][emoji34]

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Meni je ok Pukl. Cenim da ova dvojica ne mogu da sjebu, koliko on može da sudi ispravno.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Da se razumemo skroz, mi i sa fc3 imamo dobru odbranu. Mi smo samo jednom primiliu Pioniru vise od 80p za 40minuta i to u polufinalu protiv partizana 85, Buducnost smo imali 3 puta i uvek smo ih stavljali izmedju 70-75 a mi davali oko 85 p prosecno. Lako je tu izvuci statistiku i reci da ako ih ostavimo na toliki broj poena u Pioniru da cemo verovatno pobediti.

        Mi smo fizicki, visinski jako nezgodna ekipa..i atipicna gde u petorci mogu biti 5 igraca sa vise od dva metra. Sustina jeste da koristimo Covica po potrebi,tacnije kad su oni u bonusu, zato sto FC3 ima taj dar da iznudi faul u svakom drugom slucaju tj kad nisu u bonusu i bar ne na ivici bonusa to je mac sa dve ostrice. Kol igra napadacki jako lose i ekipa trp, najvise od njegovog suta koji je jako tezak i uzima ih iz teskih situacija.. Rizkovati sa Belom, Gordicem, Kolom na sutu, plejevima ici cak i ispod bloka, tu problem pravi i preuzimanje na koje ce sigurno ici i to je neki kljuc odbrane.. Te pocetne intervale cetvrtine pokusati spustati loptu i uvesti ih u bonus sto pre, bice pogresno ako se odlucimo iskljucivo samo na sut..Onda kroz polutranziciju pokusavati uzimati bacanja posto su tu dosta nesigurni...i lako prave faulove...

        Kad Tomic oseti da su u nokdaunu, da su pali u odbrani treba jurisati u potpunu tranziciju i brzo resavanje napada, kao protiv partizana u trecoj za to i sluzi pionir...Tezak prvi mec, pici ce nam tu igru dva na dva non stop...sa Kolom brza probijanja ali tu dosta zavisi od Fayea, Simanica i linije odbrane...

        Bice ovo takticko nadmudrivanje, bas ima dosta prostora za oba trenera da pokazu sta znaju i da nadmudre ovog drugog...
        opa ,vidim da je Filip dobio polako postovanje veceg dela foruma ...raduje me to ...vreme je i bilo ....

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Meni je ok Pukl. Cenim da ova dvojica ne mogu da sjebu, koliko on može da sudi ispravno.
          Svakako, da i ja mislim da Pukl zavređuje poštovanje.

          Originally posted by darko pancev View Post
          opa ,vidim da je Filip dobio polako postovanje veceg dela foruma ...raduje me to ...vreme je i bilo ....
          N.E.P.O.T.I.Z.A.M......siguran sam da nije toga da on ne bi obukao crveno beli dres.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Joj kad ce sutra ja sam ki na iglama jedva cekam.
            Sudije Boltauzer Pukl i Hordov cudi me da nema mog omiljenog Javora sve moj do moga ali nek se paze jedan mali psic ce da ceka na izlazu.
            https://www.navidiku.rs/firme/subcat...erman25613.jpg

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Joj kad ce sutra ja sam ki na iglama jedva cekam.
              Sudije Boltauzer Pukl i Hordov cudi me da nema mog omiljenog Javora sve moj do moga ali nek se paze jedan mali psic ce da ceka na izlazu.
              https://www.navidiku.rs/firme/subcat...erman25613.jpg
              Ne hrani Ajka danas i sutra[emoji23]

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                opa ,vidim da je Filip dobio polako postovanje veceg dela foruma ...raduje me to ...vreme je i bilo ....
                samo kazem jedinu prednost koju on moze da da mozda na mecu...i nista vise..to nam je sto nam je...boljeg nemamo, goreg necemo naci..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Filipova prednost je Filipova lopta...sad nek je tera kad smo do ovde doterali...
                  Last edited by Wingwalker; 11-04-19, 12:30.

                  Comment


                  • 47203981_10217637813523238_8370940295545618432_n.jpg

                    pozdrav za Pukla i veselu družinu i od Mefista...

                    Comment


                    • Neka grmi Pionir, skupo da prodamo kozu!!.

                      Comment


                      • Kad je press?

                        Comment


                        • Sjajan potez kluba a može da pomogne starijima da se podsete kako i kad se postaje navijač , u ovom slučaju zvezdaš

                          https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...10917740998656
                          Last edited by Samo Zvezda; 11-04-19, 14:32.

                          Comment


                          • Jbt, sad sam pogledao snimak sa drugog foruma proslogodisnjeg finala aba...i ne znam kako to da nazovem...

                            Ne znam kakvu kradju sada da ocekujem, protiv Cedevite se jasno videlo u kom pravcu ce ici finale...bice tesko na dva fronta.

                            Comment


                            • Moraćemo da budemo bolji za 40 razlike da bi dobili 20. Šta ćemo, to je odvajkada naša sudbina.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Valjalo bi Odžo-a pripremiti za sve moguće situacije, posebno one u prekidima...
                                probaju li nekim dirty dancing forama da ga iznerviraju ili neko krene ka njemu u raspravi...
                                objasniti bratu da samo od jednog zamaha osta Futura bez bar dva Klarka i jednog Goge pride.
                                Iskreno, ne brinem za Odža...Cirbes je eventualno rizičan na tu vrstu pritiska.

                                Ona staloženost i fokus koji smo imali u prvom delu sezone u derbijima...to bi bilo lepo videti opet.
                                Bez komentarisanja sudijskih odluka i kreveljenja, pozdravljanje igrača kod svakog dobrog poteza...a na loptu iz sve snage.
                                Last edited by Wingwalker; 11-04-19, 17:33.

                                Comment

                                Working...
                                X