Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Ja bi pre Riversu smanjio minutazu na konto Dobrica. Stvarno ne vidim sta je to doneo timu.
    Baš me čudi to od tebe. Inače si veoma naklonjen stranim igračima. U stvari, mogu strani igrači da dođu u obzir ali oni koji ne igraju za Zvezdu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Perper nakon treninga pita Tomića:

      '' ...šefe ako sam dobro razumeo...sad u petak pobedimo Futuru i sledeće sezone igramo EL?"

      Tomić : ''hmmm....samting lajk det...Strato".
      Last edited by Wingwalker; 10-04-19, 19:09.

      Comment


      • Posto tatino mezimce mora da igra, iz te perspektive povreda Reglenda nam ide na ruku jer ne igramo 40 minuta sa 4 igraca u odbrani. Gordica i Kola uhapsiti i nema zime.

        Comment


        • Naravno da mora da igra kad je jedan od najboljih.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Filip je uvek i bio jedan od 12 najboljih.

            Comment


            • Evo da pogledate i naučite kako se radi vrhunski marketing. Pričam za sve one koji ne navijaju za Zvezdu

              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Stvarno su za pohvalu ovi klipovi u poslednje vreme...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  Filip je uvek i bio jedan od 12 najboljih.
                  Ko se razume u košarku imalo to nikad i nije dolazilo u pitanje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ko se razume u košarku imalo to nikad i nije dolazilo u pitanje.
                    Prozivanje neistomisljenika prestaje ovde i sa ovim postom. Nadam se da sam bio jasan.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Kronose resavaj ovo smucilo mi se

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        Kronose resavaj ovo smucilo mi se
                        Bolje da ne resavam.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ko se razume u košarku imalo to nikad i nije dolazilo u pitanje.
                          Evo ako bude FC3 igrao vise od 15m po mecu, ja ti dajem opkladu da ce nas dobiti bar sa 3-1..Opklada je da nosis Tegeltijinu ili Ostojin avatar tokom cele sezone posle...ja cu koji god ti hoces..Eto i majstorica ti radi...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Evo ako bude FC3 igrao vise od 15m po mecu, ja ti dajem opkladu da ce nas dobiti bar sa 3-1..Opklada je da nosis Tegeltijinu ili Ostojin avatar tokom cele sezone posle...ja cu koji god ti hoces..Eto i majstorica ti radi...

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by From downtown View Post
                              Kronose resavaj ovo smucilo mi se
                              A tek meni što se smučilo, nemaš pojma.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Evo ako bude FC3 igrao vise od 15m po mecu, ja ti dajem opkladu da ce nas dobiti bar sa 3-1..Opklada je da nosis Tegeltijinu ili Ostojin avatar tokom cele sezone posle...ja cu koji god ti hoces..Eto i majstorica ti radi...[emoji3]
                                Koliko god da igra iskoristiće svoje minute. Za one sa jeftinijim ulaznicama, tim nikad nije i nikad neće biti jedan igrač bio on dobar ili loš. To svaki dobar Trener zna.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X