Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sto Covara voli nase ljude i njihove sudbine..Sto on njih da placa 200k evra, kad moze da ode preko izume on lovu a vise i igrac..Koga to zanima, istancacemo mi igrace,ako nema tu su stranci...

    Pa on je rekao da smo ove godine trebali da imao sve domace igrace..ali to se brzo zaboravlja..bitno da on nema vremena da trazi i da nema ljudi koji bi kupili Zvezdu...ali eto on PRO BONO ce da radi dok ne dodje neka ''budala'' da kupi Zvezdu..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Zbog cega onda 90 svih kosarkaskih trenera na ovim prostorima voli da ima sto vise domacih igraca i prica koliko je to bitno?
      Zvezda kada je one sezone bila 9 u ligi je imala tri stranca, ceo nas povratak od 2011 godine na ovamo je radjen po strategiji da se baza skupi od sto vise domacih igraca koji mogu da se dovedu, a oni domaci koji ne mogu da se dovedu jer su preskupi ili ih prosto nema, da se supstituisu strancima. To je i Buducnost uradila prosle sezone i videli smo rezultat.
      Zato sto smo zatucani...al ajde da ne bude sve tako crno, ima kod nas talenta, kosarka je nacionalni sport broj 1 i mi uz Litvance imamo taj neki princip da se po svaku cenu guraju domaci igraci...Inace, to trziste rada, kao i svako drugo, je u normalnim zemljama odavno otvoreno i gleda se samo kvalitet, tacnije doprinos rezultatima kompanije, u ovom slucaju sportskog kolektiva...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Jel neko misli da smo mi bogatiji kao drzava od Slovenije i da mozemo da finansiramo dva potencijalna ELgasa a oni nemogu Olimpiju?
        Zato mislim da bi nam mnogo zdravija bila prica kao malo bolja Krka,i da se manje podsmevamo NJIHOVOJ HALI jer mi ,kao i Partizan,istu nemamo.

        Comment


        • Originally posted by L a z a R View Post
          Jel neko misli da smo mi bogatiji kao drzava od Slovenije i da mozemo da finansiramo dva potencijalna ELgasa a oni nemogu Olimpiju?
          Zato mislim da bi nam mnogo zdravija bila prica kao malo bolja Krka,i da se manje podsmevamo NJIHOVOJ HALI jer mi ,kao i Partizan,istu nemamo.
          Nismo mi bogatiji od Slovenije...oni se ljudi prosto ne bave tom cuvenom krilaticom "hleba i igara"...nema bacanja drzavnih para, zarad politickih poena i zaludjivanja masa...ako privatnik zeli da ulozi u ovaj neprofitabilan sport, dobrodosao je, njegov novac...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by L a z a R View Post
            Jel neko misli da smo mi bogatiji kao drzava od Slovenije i da mozemo da finansiramo dva potencijalna ELgasa a oni nemogu Olimpiju?
            Zato mislim da bi nam mnogo zdravija bila prica kao malo bolja Krka,i da se manje podsmevamo NJIHOVOJ HALI jer mi ,kao i Partizan,istu nemamo.
            Bravo Lazare, ne znam gde si bio do sada, ali ovde se kupuju ljudi..sa ovom pricom...Ma mozes sve, da radi za 200e, da nema posao..da nema kola, da ne ide na more...ali kad upali TV mora Zvezda biti prvak i igrati EL )

            Za razliku od krke..mi mozemo imati ozbiljne privatne vlasnike...Mozda cak i paket sa FKCZ..kad bi oni napravili neku Jadran ligu,ali to ce malo teze...toliki je mulj ovde prijatelju...da je to nestvarno..ocu reci da mogu u paketu da se kupe fk i kkcz...itd..ali sve je to ovde naucna fantastika...lakse naci jednoroga nego coveka sa idejom koji ce da pokrene neko goruce pitanje...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Pa kao da smo mi ljudi glupi pa ne znamo šta je princip koji radi, svi znamo nego država i niti jedna vlast ne da klubove.

              Vade se na navijače kao oni ne daju. Ma ko ne da ćuti Vučiću, ispadoše ti navijači jsči od vojske. Nema šta tu ko da da ili ne da, više verujem da vlasti ne daju jer udju u kk i fk cz i partizan i rade kombinacije.

              Svi mi bi znali kako i šta bi trebalo ali svi mi se ne pitamo ništa.

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Zato sto smo zatucani......
                Tu pricu sam mnogo puta cuo i od nasih najboljih trenera - Pesica, Ivkovica i Obradovica... pa jel su oni stvarno zatucani, ili ipak znaju nesto sto nekima nije jasno? Svaki trener bi zeleo stranca koji moze da dovede Fener, ali ako si u ulozi nasih klubova sa ovolikim budzetom, svi oni govore da je jedini nacin - baza domacih igraca. Naravno ne da svi budu domaci, nego da imas 3-5 onih stranaca koji ce doneti ono sto domaci ne mogu.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Pa kao da smo mi ljudi glupi pa ne znamo šta je princip koji radi, svi znamo nego država i niti jedna vlast ne da klubove.

                  Vade se na navijače kao oni ne daju. Ma ko ne da ćuti Vučiću, ispadoše ti navijači jsči od vojske. Nema šta tu ko da da ili ne da, više verujem da vlasti ne daju jer udju u kk i fk cz i partizan i rade kombinacije.

                  Svi mi bi znali kako i šta bi trebalo ali svi mi se ne pitamo ništa.
                  Ima ulica, ima pritisak ljudi..ali ovde je..neka ja imam i ovu koru leba...bolje nego da i to nemam..bolje ja da cutim..ali neka onaj slinavi debil bude ministar policijei tuce milione..bitno da ja nisam gladan i zedan...sta ce mi vise...

                  Mozda sam otisao malo dalje,ali je u principu tako stoje stvari, postali smo zombiji..Ej 2019 tebi je klub i dalje ''udruzenje gradjana'' KOJIH gradjana xD..

                  Onda dodju strucnjaci i pricaju kako gazda ima tri hale, ali nema tu halu gde igra i klub nije njegov...ali se eto zahebava i radi sta hoce, ali bitno da je on to napisao..istine radi...

                  Sta onda da ocekujes od onih sto ne znaju da upale kompijuter..Kaze nova hala, oce da ti izbiju oci..ZAMISLI NOVA HALA...a ovi izgradise za privatnu lovu 500 zgrada mesecno..ne mogu usranu halu....itd..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • LOSMI solidarnost je u Srbiji baš mala. Čuo sam da je bila najveća kad su nas bombardovali. Naravno da je to gnusan čin i sam sam ispaštao tada kao dete, poenta je našeg mentaliteta.

                    Inače ljudi sklanjaju glavu ništa ih se ne tiče. Ja se slomih pričajući ali ne može to da se promeni. Najlakše je posrati se kao Kalinić po ljudima, sa ljudima treba raditi treba ih edukovati, zaglupljeni su i uplašeni od komunizma i od dnevnika/rijalitija.

                    Ne može njima da dopre do mozga da se sve u Srbiji tiče svakog od nas.

                    Eto država ne može da privatizuje klubove, nema volje a ne mogućnosti. Klubovi su dobra perionica para

                    Comment


                    • Pre rucka moze i aperativ,dva.Posle po zelji.
                      Ako ima ko neka javi na pp za karte.

                      Comment


                      • Aman, bre, drzite se teme.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ako motivisanost bude kao u majstorici sa Partizanom i ako svaki igrač da svoj doprinos, onda nema brige. Dobićemo Budućnost. Riversu je u majstorici bila smanjena minutaža a ja bih dao njemu veću minutažu nego Laziću.

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Ako motivisanost bude kao u majstorici sa Partizanom i ako svaki igrač da svoj doprinos, onda nema brige. Dobićemo Budućnost. Riversu je u majstorici bila smanjena minutaža a ja bih dao njemu veću minutažu nego Laziću.
                            Ovaj post ima smisla gledajuci striktno kosarkaske elemente igre. Medjutim, bacanje Lazica u reklame za vidno izgubljenom loptom pred punim Pionirom - priceless

                            Comment


                            • Ja bi pre Riversu smanjio minutazu na konto Dobrica. Stvarno ne vidim sta je to doneo timu.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Ja bi pre Riversu smanjio minutazu na konto Dobrica. Stvarno ne vidim sta je to doneo timu.
                                Амин, џокер са клупе ако закажемо у нападу и толико. Ништа организација игре ништа превођење лопте!

                                Comment

                                Working...
                                X