Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Nadji spoznore, pravi halu itd...To je sustina...Ako zelis da napredujes i prihodujes jednog dana..Ovako deluje da ce se igrati u Pioniru i narednih 50g..Mislim daje vreme 2019 je anajjaci srspki klub nema svoju halu...sa ko zna koliko miliona navijaca..
    Pre nego što se upucam kao onaj u gifu , samo da te obavestim da NČ ima tri košarkaške hale , sportsku gimnaziju ali tamo je vlasnik iliti Gazda .KKCZ je još uvek udruženje građana ...pretpostavljam da vidiš razliku?

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Može?

      ili ovo:
      Surovo al odlicno opisuje

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Pre nego što se upucam kao onaj u gifu , samo da te obavestim da NČ ima tri košarkaške hale , sportsku gimnaziju ali tamo je vlasnik iliti Gazda .KKCZ je još uvek udruženje građana ...pretpostavljam da vidiš razliku?
        Dobro, a kako se vodi FMP? I jel hala FMP njegova, stvarno ne znam..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Hala nije njegova, isto kao sto ni FMP nije u njegovom privatnom vlasnistvu.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ipak smo "zemja" kosarke te su gostovanja na raznim Tvima u jutarnjim programima donele eto neke benefite da neki "prepoznaju" interes srpske kosarke.

            Malo su se telefoni usijali ovih dana sa ubedjivanjem.


            Obe utakmice u PIoniru, i nadam se da ce prodavati karte a ne da se dele karte, Budimo Zvezdasi iako smo cigani.
            Neka se dele, ali za pare. Pravilna selekcija navijaca je cudo. Nema razmene navijaca, svako pusta samo svoje, pa da vidimo gde smo. Bokan kao Ostoja pored klupe gostiju i to je to od njihovih gledalaca u Pioniru.

            Comment


            • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Smejte se vi - djetici nista ne prepustaju slucaju.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Mi ako zelimo da uzmemo ABA, mi MORAMO da dobijemo obe u Pioniru. Oni jesu skup individualaca ali za nase uslove opasnih individualaca.

                  Juce Gordic resava, dobar Popovic, Nikolic, Barovic je borben, Sehovic sve momci koji su nas dobili prosle godine. To je E.Klark, strasan igrac vrhunski suter sa distance, dobar i ledjima. C.Clark, Dzekson, Kuk, Bitadze, Kol.

                  Kol je u kanalu ali tom malo fali da eksplodira, Bitadze NBA prospekt, Kuk, Dzekson jedu u odbrani...mislim da ce Kuk praviti mnogo problema Stratosu a da Dzekson nece dati Beronu da dise zaprepastio sam se kako je cuvao Pulena.

                  Jaci stranci, iskusna klupa haos. Nama treba neka ludacka energija sa tribina da gore tribine. Da trcimo protivniku u ledja, jer poziciono bez prvog pleja sa njihovom jakom odbranom na bekovima nece ici. Treba nam energija, skok, dobar sut, borbenost pracena hukom sa tribina. Trebace nam malo cudo.

                  Dole se necemo naigrati kosarke u to sam ubedjen. Sad bi potpisao petu u Pioniru.
                  Last edited by From downtown; 08-04-19, 19:39.

                  Comment


                  • Idu dani brzo ko metak, brzo će doći petak. U finalu mora još jače da grmimo nego u majstorici protiv Partizana. Ja sam već krenuo sa treninzima. Danas kad sam viknuo u komšiluku nastao lom, mislili su da puca grom.

                    Comment


                    • kad već potpisuješ...parafiraj bar i četvrtu da odigramo, dok si u kancelariji.

                      iskreno...u ovom delu sezone imaju najbolje raspoređene poene a ono što brine je što je Gordić ponovo isplivao u prvi plan. Već smo videli nekoliko puta da Lazić sam ne može da ga čuva. Nije mnogo doprineo u onim duelima sa početka sezone koje smo dobili u nizu jer je tada bio skrajnut sa jako malom minutažom. Sigurno lakše rešavamo Gogu ili Kola.

                      Comment


                      • Uh bas nisam optimista, nadam se da me osecaj vara.

                        Gordic obozava 1 na 1 a nasa odbrana pnr se cesto zavdsava preuzimanjem a tu smo ga najebali.

                        Treba krenuti ludacki dabiti ih 20 do poluvremena pa posle neka dolaze sebi bice kasno

                        Comment


                        • Ne znam cemu pesimizam? Pa ovaj tim je sa 20 razlike/prosjek ko slinu olupao sve u ABA. Ok povreda Raglenda na ovu kompoziciju tima jeste hendikep ali kako pokazase u trecoj nije nenadoknadiv.
                          Buducnost cijele godine nije igrala timski i sad su kao promjenili plocu? Nisam ih mnogo ispratio u EL, vidio sam samo jednu pobjedu u Moraci protiv(ne sjecam se koga) natrpali ih trojkama, oborili rekord al tu partiju ne ponovise. Ono sto jesu ponavljali je ocajna selekcija suta i bezmudost da se pogine za dres.
                          Ne brinem se ja za nas, skuplji jesu, bolji nisu.

                          Comment


                          • Kao što su Renfrou u trećoj utakmici zatvorili levi ulaz, Gordiću treba zatvoriti desni ulaz i njega bi neutralisali. Svakako sa šuterima koje imaju jako je bitno da se štiti perimetar (Džekson, Erl) i kada je Šehović u postavi, pokrivati ćoškove iz kojih je skoro nepogrešiv.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Wingwalker View Post
                              ono što brine je što je Gordić ponovo isplivao u prvi plan. .... Sigurno lakše rešavamo Gogu ili Kola.
                              Isplivao je ali ne kvalitetom, nego sudijskim odlukama koje izgleda vaze samo za plej of ABA lige. Kako to da nije isplivao u celoj Evroligi, pa isti igrac je u pitanju?
                              Bitadze im je definitivno kljucni igrac. Drzi im odbranu, a u napadu moze nase centre da izvlaci napolje odakle moze da nam pravi vece probleme. Erla ako krene to ne moze nijedna odbrana da spreci, sreca je samo sto ga retko hoce a energetski je mrtvak, pa zelim da sto duze bude na terenu.

                              Dakle Kola i Gordica drzati na distanci i pre im pustati sut za 3 nego ulaz, dok na Erlu treba igrati blisku odbranu i ne dati mu da dise. Kada dolazi do preuzimanja najmanje obracati paznju na Dzeksona i njega ostavljati samog. U napadu forsirati igru na centre da bi se Bitadze sto pre napunio licnim greskama jer sa Barovicem imamo mnogo vise sansi. Covica ce sigurno zatvoriti...u reketu je i bedem sa Erlom i Bitadzeom, tako da bih zaobisao one njegove kamikaza prodore.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Isplivao je ali ne kvalitetom, nego sudijskim odlukama koje izgleda vaze samo za plej of ABA lige. Kako to da nije isplivao u celoj Evroligi, pa isti igrac je u pitanju?
                                Bitadze im je definitivno kljucni igrac. Drzi im odbranu, a u napadu moze nase centre da izvlaci napolje odakle moze da nam pravi vece probleme. Erla ako krene to ne moze nijedna odbrana da spreci, sreca je samo sto ga retko hoce a energetski je mrtvak, pa zelim da sto duze bude na terenu.

                                Dakle Kola i Gordica drzati na distanci i pre im pustati sut za 3 nego ulaz, dok na Erlu treba igrati blisku odbranu i ne dati mu da dise. Kada dolazi do preuzimanja najmanje obracati paznju na Dzeksona i njega ostavljati samog. U napadu forsirati igru na centre da bi se Bitadze sto pre napunio licnim greskama jer sa Barovicem imamo mnogo vise sansi. Covica ce sigurno zatvoriti...u reketu je i bedem sa Erlom i Bitadzeom, tako da bih zaobisao one njegove kamikaza prodore.
                                Tako je, i Kolu sprečiti tranziciju jer je tu najjači.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X