Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Marcus odlican post

    Sarac- Daj neku nobelovu nagradu za Covketa koji je uspeo da obezbedi sopstvenu dvoranu za finale ABA lige, neverovatan uspeh, epohalan...

    Ivan-Ko nije cuo za Fayea i Berona pre Zvezde taj sto se tice opste kosarke nepismen..Sy je imao isto solidnu karijeru, ali je pao u AEK-u mislim..bio je covek zadatka..Pejdza i ovog Kengura nisam cuo posto ne pratim USA kosarku pa nisam merodavan...Ima dobre postove, ali za moj ukus ostrascene..Inace znas da pises o kosarci

    Vidis ti si sve lepo rekao za nase igrace, ali mi smo Zvezda, nismo krem evropske kosarke...tako da su ovi igraci odlicni za nase uslove.partizan se polako stabilizuje, kazem ti zameni strance u oba tima i dobices konacno resenje misterije dal bi i stabi mogli mi da uradimo protiv

    Regland, Jaramaz

    Beron,Marinkovic, KC Rivers

    Perperoglu,Zagorac

    Jankovic, Faye, Velickovic

    Gagic, Ojo, Zirbes


    A nasa npr Renfro, Covic, Nikolic

    Lazic, Dobric, Pejdz

    Sy, Davidovac, Keselj

    Simanic, Jankovic

    Ristic, Dzok

    Apsolutno nema trika da bi imali bolji sastav i da nas ne bi rutinirali....

    Treba postovati ovaj napor NC sta je sve doveo, i da smo imali nekog Renfra kao back upa mozda smo mogli napasti i EC bez problema...

    Da bude jasno, ovaj sistem ABA je uzasan, koji i nedozvoljava da se posibas u EL i EC..posto je 1/2 i finale prerano zarad smesnih domacih liga...Gde bi po meni ABA ligasi trebali da se prikljuce od PO i to je to...

    Zvezda treba da ide ka modelu Zalgirisa, ako to uradi NC skinucu mu kapu, ali tesko ce to tako ici koliko vidim...itd


    Divim ti se koliko ponekada znas da budes bezobrazan. Pa PIonir nije nasa dvorana, toliko puta smo bili izbaceni iz nje zbog nekih visih interesa sto drzavnih selekcija, sto takmicenja koje organizuje ta drzava

    I da, jeste uspeh sto je drzavna reprezentacija izbacena iz PIonira radi KKCZ a mogli su da kazu snadjite se.

    Comment


    • U senci polufinala klinci izgubili finale juniorske Aba lige, od Cibone , nismo zaustavili mvp a Roka Prkacina, stvarno veliki potencijal .

      Comment


      • Nadam se da je drzava onda prepoznala visi interes i da ce nas konacno podrzati ali ne kao onda kad smo morali da rasprodamo ceo tim i trenera da bi preziveli .... Posebno protiv Buducnosti jer su oni drzavni projekat par ekselans

        Comment


        • Кошаркаши Црвене звезде ће се у домаћем кошаркашком првенству такмичити у групи „А“, а како је раније утврђено, шампион Србије ће играти против ФМП-а, Борца, Дунава, Златибора и ОКК Београда. Црвено-бели ће у одбрану титуле кренути 27. априла, а утакмицу првог кола ће играти пред својим навијачима.



          Распоред:

          коло Суперлиге: Црвена звезда – Дунав (27. април)
          коло Суперлиге: Златибор – Црвена звезда (1. мај)
          коло Суперлиге: Црвена звезда – ФМП (4. мај)
          коло Суперлиге: Црвена звезда – ОКК Београд (8. мај)
          коло Суперлиге: Борац – Црвена звезда (11. мај)
          коло Суперлиге: Дунав – Црвена звезда (15. мај)
          коло Суперлиге: Црвена звезда – Златибор (19. мај)
          коло Суперлиге: ФМП – Црвена звезда (22. мај)
          коло Суперлиге: ОКК Београд – Црвена звезда (25. мај)
          коло Суперлиге: Црвена звезда – Борац (29. мај)

          Comment


          • Da malo pomenemo i Kls ...I sve sta nas ceka nakon finala..

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post

              Divim ti se koliko ponekada znas da budes bezobrazan. Pa PIonir nije nasa dvorana, toliko puta smo bili izbaceni iz nje zbog nekih visih interesa sto drzavnih selekcija, sto takmicenja koje organizuje ta drzava

              I da, jeste uspeh sto je drzavna reprezentacija izbacena iz PIonira radi KKCZ a mogli su da kazu snadjite se.

              Nadji spoznore, pravi halu itd...To je sustina...Ako zelis da napredujes i prihodujes jednog dana..Ovako deluje da ce se igrati u Pioniru i narednih 50g..Mislim daje vreme 2019 je anajjaci srspki klub nema svoju halu...sa ko zna koliko miliona navijaca..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Nadji spoznore, pravi halu itd...To je sustina...Ako zelis da napredujes i prihodujes jednog dana..Ovako deluje da ce se igrati u Pioniru i narednih 50g..Mislim daje vreme 2019 je anajjaci srspki klub nema svoju halu...sa ko zna koliko miliona navijaca..

                Koji si ti lik, u zemlji gde ne postoji dva privatna fudbalska stadiona jer i pored ogromnih para koje se vrte tamo niko nije nasao za shodno da izgradi svoj stadion, ti hoces u kosarci gde su minusi garantovani, ocekujes da neko obezbedi od 50 do 100 miliona eur za privatnu halu.

                Vrteli smo ovu temu vise puta, od Tita pa sve do danas grad Beograd kao deo te iste drzave koja ubire poreze od gradjana ove zemlje je uspela da izgradi dvorane, Pionir, Sumice, Halu sportova, Pinki, Banjicu, i Beogradsku Arenu. Za 75 i kusur godina koliko je to hala i koja od njih posluje rentabilno na danasnji dan sem Pionira?


                Ne zamlacuj nas vise sa svojim utopisjkim idejama i prebacivanje vruceg krompira na KKCZ kako ljudi nisu sposobni da obezbede ej sponzora da se izgradi dvorana.

                Odrasti malo.

                Drzava se upinje da napravi nacionalni stadion za dve utakmice godisnje a ti hoces da neko izvadi pare da napravi privatnu halu da bi se igrala kosarka.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  U senci polufinala klinci izgubili finale juniorske Aba lige, od Cibone , nismo zaustavili mvp a Roka Prkacina, stvarno veliki potencijal .
                  Prkačina bi nekako i preživeli ali ubio nas onaj mali Rašić... do pred kraj , imao je 7/9 za tri. Popović odigrao loše i izgubimo

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Pa da, utopsti sam...Jedan moj drug bot..kaze da sam dete cveca i da ne znam gde zivim. Slazem se, ali moras uloziti da bi dobio...To je sustina i dvorana bi mogla sama od sebe da se isplacuje. Cigra od 50-10m je smesna..za 25m moze da se napravi top hala i da se otplacuje drzavi kredit na ne znam koliko godina...Daju ti zemljiste i pare na kredit i ti to otplacujes godinama koje slede..Jbga to tako ide ako zelis da jednog dana uzmes A licencu a to je poenta cele ove price, bar se nadam. Zvezda je veliki magnet da se ulaze kada bi se dopustilo...

                    Ne napadam ja ljude u KKCZ oni rade dobar posao koliko mogu u ovakvom stanju, problem je sto zivimo od danas do sutra i nemas nikakve prihode sem prodaje igraca, sto se dobije od karata to ode na dazbine i kao takvi ne mozemo biti konkurentni u Evropi. Treba da pokusamo da stignemo neki EL tim, ane samo da budemo bolji od aba ligasa...


                    Nije to stvar covica, vec stvar drzave...Ove hale sto si naveo sem Arene su napravljane ko zna kada i totalno su nepotrebne za nesto ozbiljnije...Nisu to neke pare ako postoji zelja grada i drzave a za to se moraju stisnuti..

                    Nacionalni stadion je bezvezan i nepotreban....praiti ga u 3pm gde nemas ni dobru liniju saobracaja i metro..Kad se izmesta stadion, moras imati i metro...a ne autobusku liniju, to je smesno i neozbiljno...i to su budale...

                    Kad sam bio u Bambergu njihov gradonacelnik i ako su bogat grad nece da ga siri dok ne napravi uslove, vodu, struju, infrastrukturu, putve i saobracajnu mrezu pa tek onda razmislja o novom delu grada..mi prvo napravimo pa tek onda mislimo sta i kako povezati...

                    Svakako bi to trebao bit potez o kom se treba razmisljati.....posto vidisda ima problema sa terminimaai hala ne drzi dobre standarde za neku EL koja nam sledi u BUDUCNOSTI i gde ce timovi tj klubovi biti sto blizi nekom NBA nivou..ali jbga, najlakse je reci gde zivis, ne moze itd...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Kronose daj onaj gif kad covjek sebi puca u glavu.
                      Last edited by Victor BG; 08-04-19, 14:06.

                      Comment


                      • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1527514
                        Bravo dečko! Tako se to radi,pametniji i bolji od oca!
                        10god te ponižavaju bez razloga a ti si za mene veliki gospodin!

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Kronose daj onaj gif kad covjek sebi puca u glavu.
                          Može?

                          ili ovo:
                          Last edited by nebitan; 08-04-19, 14:38.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • "Velikog gospodina" ne ponižavaju bez razloga, jerbo ga tatko forsira na relaciji fmp/ZVEZDA već godinama, umesto da ga je lepo udomio u kiparsku B ligu, ili makar grčku C diviziju! Igra (nažalost) u klubu koji ima od 3-5 miliona navijača (ja sam 1od5 miliona ) gde je na radaru sveeee! Inače, ovi sa B92 dodaše 2cm midžet gejmčejndžeru, on bi vol'o da je visok 180cm!

                            Comment


                            • Dobro bre, komso.
                              PREKINI - ISPRAZNI!
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Dobro bre, komso.
                                PREKINI - ISPRAZNI!
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X