Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Manresa platila igraca 500k po sezoni xD.. Ne znam ali sumnjam u to sto si rekao..jos na otvoren ugovor xD
    Причало се и да је више од тих 500к било је ја мислим на њиховом сајту, оно што је чињеница је да је клаузула за откуп уговора била 200.000

    Comment


    • Sto se mene tice Partizan radi dobar posao sa nasim kosarkasima,ali problem su stranci sto me cudi jer imamo brdo bivsih kosarkasa i u NBA ligi,ali izgleda koliko para toliko muzike,pa kad vec nemaju para za bolje nikako mi nije jasno zasto ne dovode nase talente iz nase lige i od njih prave igrace,sigurno nisu skuplji od ovih koledz amatera.Svi Covicevi stranci su igrali u Evropi,vecina i u evroligi,Perperoglu ima samo dve osvojene evrolige,taj nivo kosarkasa nikada Partizan nije mogao da dovede bez obzira na godine,uzima on dobre pare i u ovim godinama,nije sigurno dzabe isao u Izrael da igra. Nije to skauting nego lova.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        U svakom slucaju svi Partizanovi stranci ako izuzmemo Renfroa kostaju koliko i jedan Rivers,a gde su tu Beron,Regland,Cirbes,Odzo,Faje,uz to Covic ima najbolju bazu domacih igraca,ima i najbolje uslove koje je stvorio zna se kako. Ovi stranci nisu igraci za Partizan,Lendejl je centar koji ne moze nikoga da cuva,nema igru ledjima ka kosu,ostali imaju sut kao da loptu nisu videli u zivotu,garantujem da ima boljih nasih igraca u KLS ali kako bi onda Misko mogao da uvali njegove koledz krntije.
        Lupio si za sve pare

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Izgleda ipak Pionir

          https://twitter.com/davorristovic/st...43834189615105

          Comment


          • Da. Igra se u Pioniru.
            Kako su semenkari, simpatizeri i ekipa postavili standarde navijanja. Onakvu atmosferu ne pamtim odavno. Cujem i da je obored rekord po jacini decibela.
            Posle 4 promasaja sa linije penala Partizana za redom i nakon trojke Simanica u sledecem nasem napadu pomoslio sam srusice se Pionir od buke.
            Idemooooo u petakkkkk da ponovimo.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Sto se mene tice Partizan radi dobar posao sa nasim kosarkasima,ali problem su stranci sto me cudi jer imamo brdo bivsih kosarkasa i u NBA ligi,ali izgleda koliko para toliko muzike,pa kad vec nemaju para za bolje nikako mi nije jasno zasto ne dovode nase talente iz nase lige i od njih prave igrace,sigurno nisu skuplji od ovih koledz amatera.Svi Covicevi stranci su igrali u Evropi,vecina i u evroligi,Perperoglu ima samo dve osvojene evrolige,taj nivo kosarkasa nikada Partizan nije mogao da dovede bez obzira na godine,uzima on dobre pare i u ovim godinama,nije sigurno dzabe isao u Izrael da igra. Nije to skauting nego lova.
              Poslednjih par postova si se samo tako nalupetao. Mene je sramota ovoga sto sam procitao. Ne znam da li kapiras da ovo sto napises ostaje?
              Kako ne dovodite talente iz nase lige? Sta su Sani Aranitovic i Pecarski koje ste platili po 100.000€ otkupnine + plate? Koliko godina Faje moze da igra na ugovor samo za ove pare sto ste dali za otkup ove dvojice igraca koji cak ne brisu cak ni prasinu na klupi? Ovaj deo za pravljenje igraca nisam siguran sta mislis? Nije valjda da krivis najskupljeg trenera(pitaj Demagoja koliki je novac odbio da postane selektor Hrvastke) na ovim prostorima da nije ostvario skoro nikakav napredak sa igracima? Gde mu je Zagorac? Jare? Jesu li to strani ili domaci igraci? Zasto Zagorac igra 6x losije nego sto je igrao kada je Canak bio trener?


              Po tvojoj strucnoj proceni(a strucnost se primecuje odmah) koji igrac ima vecu reputaciju Entoni Braun(ako se secas ovog igraca sto ste ga potpisali i poslali u amerike da uziva a svakog meseca mu stize plata) ili Beron? Koji od njih dvojice bi trebao da ima vecu platu? Cek samo da se podsetim na Brauna jer mi deluje da si zaboravio na njega: "TRESE SE HUMSKA: U Partizan stiže NBA pojačanje!" link.
              Ajde bez guglanja mi reci gde je Beron igrao pre Zvezde? Moze i za Fajea isto? Evo ja kao navijac KKCZ moram da priznam da za ova 2 igraca nikad nisam cuo. Niti bi bez guglanja mogao da kazem gde su igrali.

              Kazes za Mekejleba da ga je trebalo iskopati i pronaci. Covek bio MVP turske lige sa skoro 18 poena, 5 asistencija i skoro 3 ukradene lopte u proseku u veoma jakoj ligi. Meni je recimo cudno kako ste vi uspeli da platite takvog igraca a to recimo nisu mogli Fener, Efes ili neki drugi ozbiljniji tim Turske? Evo i ove godine, uboli sa Renfroom? A covek najbolji strelac spanske lige. Stvarno ste teskom mukom pronalazili igrace. Takoreci ih iskopavali ispod radara


              Ajde ovaj stariji ciko da te poduci necemu da ti se ne smeju u drustvu kad krenes da objasnjavas:
              Stratos Perperoglu ima 3(tri) osvojene EL a ne 2.
              2009 sa PAO kada je imao neverovatnih 5 poena u proseku na F4, indeksom(ovo se nadam da znas sta znaci) od cak 3 i znacajno doprineo osvajanju, takoreci bio kljucni igrac.
              2011 sa PAO kada je imao jos neverovatnijih 3,5 poena u proseku i zadivljujuci indeks od 0,5 za presudan uticaj na osvajanje EL. Cek jesam li pomenuo da je sutirao 22,2%?
              2013 sa Oly (konacno pronasao prave boje) je bio nesto bolji sa 9 poena u proseku i moze se reci da je bio nesto bolji nego inace. Od Oly-jevih 170 poena na F4 on je dao 18(10% poena)
              Strasnu ekipu je imao Oly te sezone: Hajns, Ejsi Low(secas se ovoga sto ste ga platili 500.000$ za pola sezone), Pero Kantic, Spanulis, Slukas, Sermandini, Printezis, Papanikolau...
              Inace Stratos ima 35 godina, 3 vise od recimo Novice, cele sezone bira utakmice u kojima ce da povuce. Srecom pa najbolje igra i najvece utakmice.

              Mogao bi ti objasniti jos gomilu stvari jer si se stvarno nalupetao u ova poslednja 3 posta samo tako, ali kapiram da ce ljudima biti tesko i ovo da procitaju. Pa mozda neki drugi put ako budem raspolozen
              Last edited by Ivan9; 08-04-19, 08:36.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Sto se mene tice Partizan radi dobar posao sa nasim kosarkasima,ali problem su stranci sto me cudi jer imamo brdo bivsih kosarkasa i u NBA ligi,ali izgleda koliko para toliko muzike,pa kad vec nemaju para za bolje nikako mi nije jasno zasto ne dovode nase talente iz nase lige i od njih prave igrace,sigurno nisu skuplji od ovih koledz amatera.Svi Covicevi stranci su igrali u Evropi,vecina i u evroligi,Perperoglu ima samo dve osvojene evrolige,taj nivo kosarkasa nikada Partizan nije mogao da dovede bez obzira na godine,uzima on dobre pare i u ovim godinama,nije sigurno dzabe isao u Izrael da igra. Nije to skauting nego lova.
                Pa kako radi dobar posao, 6 godina nema nikakvu viziju sta zeli i kako to zeli? Krene sa jednom pricom zavrsi sa drugom a na kraju razocarenje.
                - Pecarski?! Sta je sa njim?! Jel moguce da je losiji od Gagica?
                Vi od Vanje nemate igraca iz svog pogona. Navukli ste mlade na foru vise prostora za igru, koncept mlade ekipe i sad imate problem nezadovoljstva minutazom i rezultatom.

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post

                  Ipak smo "zemja" kosarke te su gostovanja na raznim Tvima u jutarnjim programima donele eto neke benefite da neki "prepoznaju" interes srpske kosarke.

                  Malo su se telefoni usijali ovih dana sa ubedjivanjem.


                  Obe utakmice u PIoniru, i nadam se da ce prodavati karte a ne da se dele karte, Budimo Zvezdasi iako smo cigani.

                  Comment


                  • Malo su se telefoni usijali ovih dana sa ubedjivanjem.
                    Ma ništa lakše nego voditi kkcz , pitaj poneke forumaše

                    nadam se da ce prodavati karte a ne da se dele karte
                    Idealna varijanta za komplet , petak - nedelja
                    Last edited by Samo Zvezda; 08-04-19, 09:06.

                    Comment


                    • Citiracu velikog Deju Radonjica, Pionir mora da progovori sad ako hocemo titulu i EL .... To je jedino sto moze da nas odrzi u zivotu ... Imaju daleko najskuplji i njakvalitetniji roster od kad se pika basket sirom stare Yuge, i jaci su na svim pozicijama a na vecini imaju i po 2 igraca kvalitetnija od nasih, sve prekaljeni igraci u najboljim godinama i top prospecti .... Ostaje nam samo da junacki izginemo pa sta bude ... Mada nista to nece vredeti ako Milo i Bokan zavrse sudije ko prosle godine ... bice to jasno vec posle prve utakmice

                      Comment


                      • Favoriti nismo,moramo odigrati 120% ako hoćemo titulu!

                        Comment


                        • A za narednu godinu Kuzma i Djenka da se vrate!

                          Comment


                          • Marcus odlican post

                            Sarac- Daj neku nobelovu nagradu za Covketa koji je uspeo da obezbedi sopstvenu dvoranu za finale ABA lige, neverovatan uspeh, epohalan...

                            Ivan-Ko nije cuo za Fayea i Berona pre Zvezde taj sto se tice opste kosarke nepismen..Sy je imao isto solidnu karijeru, ali je pao u AEK-u mislim..bio je covek zadatka..Pejdza i ovog Kengura nisam cuo posto ne pratim USA kosarku pa nisam merodavan...Ima dobre postove, ali za moj ukus ostrascene..Inace znas da pises o kosarci

                            Vidis ti si sve lepo rekao za nase igrace, ali mi smo Zvezda, nismo krem evropske kosarke...tako da su ovi igraci odlicni za nase uslove.partizan se polako stabilizuje, kazem ti zameni strance u oba tima i dobices konacno resenje misterije dal bi i stabi mogli mi da uradimo protiv

                            Regland, Jaramaz

                            Beron,Marinkovic, KC Rivers

                            Perperoglu,Zagorac

                            Jankovic, Faye, Velickovic

                            Gagic, Ojo, Zirbes


                            A nasa npr Renfro, Covic, Nikolic

                            Lazic, Dobric, Pejdz

                            Sy, Davidovac, Keselj

                            Simanic, Jankovic

                            Ristic, Dzok

                            Apsolutno nema trika da bi imali bolji sastav i da nas ne bi rutinirali....

                            Treba postovati ovaj napor NC sta je sve doveo, i da smo imali nekog Renfra kao back upa mozda smo mogli napasti i EC bez problema...

                            Da bude jasno, ovaj sistem ABA je uzasan, koji i nedozvoljava da se posibas u EL i EC..posto je 1/2 i finale prerano zarad smesnih domacih liga...Gde bi po meni ABA ligasi trebali da se prikljuce od PO i to je to...

                            Zvezda treba da ide ka modelu Zalgirisa, ako to uradi NC skinucu mu kapu, ali tesko ce to tako ici koliko vidim...itd
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Marcus odlican post

                              Sarac- Daj neku nobelovu nagradu za Covketa koji je uspeo da obezbedi sopstvenu dvoranu za finale ABA lige, neverovatan uspeh, epohalan...

                              Ivan-Ko nije cuo za Fayea i Berona pre Zvezde taj sto se tice opste kosarke nepismen..Sy je imao isto solidnu karijeru, ali je pao u AEK-u mislim..bio je covek zadatka..Pejdza i ovog Kengura nisam cuo posto ne pratim USA kosarku pa nisam merodavan...Ima dobre postove, ali za moj ukus ostrascene..Inace znas da pises o kosarci

                              Vidis ti si sve lepo rekao za nase igrace, ali mi smo Zvezda, nismo krem evropske kosarke...tako da su ovi igraci odlicni za nase uslove.partizan se polako stabilizuje, kazem ti zameni strance u oba tima i dobices konacno resenje misterije dal bi i stabi mogli mi da uradimo protiv

                              Regland, Jaramaz

                              Beron,Marinkovic, KC Rivers

                              Perperoglu,Zagorac

                              Jankovic, Faye, Velickovic

                              Gagic, Ojo, Zirbes


                              A nasa npr Renfro, Covic, Nikolic

                              Lazic, Dobric, Pejdz

                              Sy, Davidovac, Keselj

                              Simanic, Jankovic

                              Ristic, Dzok

                              Apsolutno nema trika da bi imali bolji sastav i da nas ne bi rutinirali....

                              Treba postovati ovaj napor NC sta je sve doveo, i da smo imali nekog Renfra kao back upa mozda smo mogli napasti i EC bez problema...

                              Da bude jasno, ovaj sistem ABA je uzasan, koji i nedozvoljava da se posibas u EL i EC..posto je 1/2 i finale prerano zarad smesnih domacih liga...Gde bi po meni ABA ligasi trebali da se prikljuce od PO i to je to...

                              Zvezda treba da ide ka modelu Zalgirisa, ako to uradi NC skinucu mu kapu, ali tesko ce to tako ici koliko vidim...itd

                              Ja nikad nisam video da Nebojša Čović nosi kapu.

                              Comment


                              • Mec protiv Buducnosti ce biti doktorat Milana Tomica, iskreno uvek sam govorio da ne znam na cemu sam sa njim, ne smeta mi njegovo oholo ponasanje, ja sam pobornik toga ako hoces da budes veliki trener, za pocetak moraju da te mrze...prvo tvoji pa onda navijaci protivnickih klubova.

                                Nasa prednost je pre svega ispod kosa i na low postu gde bi Zirbes mogao da bude faktor x sa pomocu Oja...i krilnih centara i iskusnog Perpera...

                                Barovic i Goga su dosta nestabilni i na to treba udarati svim silama, juranjava sa njima nece doneti nista dobro, treba cekati momenat kad padnu i onda im trcati u ledja, nikako od pocetka...Nasa mana je plej, ne zato sto ne volim Covica vec zato sto su oba njihova pleja defanzivne masine koje konstantno napadaju kos sto iz pika,Gordic sto iz tranzicije Kol i imace FC problema da se sacuva licnih, itd...Bice ovo sahovska serija i trener koji nametne svoj ritam dobice ovu serija, nije filozofija ali nije bas ni lako to uraditi..

                                Buducnost ima jaku odbranu, ali nestabilnu kad udju u bonus i to je kljuc, uvesti ih u bonus sto pre, u svakoj cetvrtini..Puno je ovde kvalitetnih pojedinaca da bi se reklo sta i kako ce biti..ali neke sanse sad pricam ozbiljno su 50-50% Sto kaze Markus Pionir mora da progovori citirajuci najboljeg trenera Zvezde u Istoriji naseg kluba...

                                Bez atmosfere kao pre neki dan, mi u finalu nemamo sta da trazimo..u ABA smo izgubili dva meca, jedan smo po meni pustili Cedevitu danamuce PG i drugu bez Reglanda na strani je jezivo tesko..KLJUC JE ODBRANITI PIONIR..napraviti im pakao i da Tomic bude bar na 70% kako je vodio treci mec polufinala..uticaj publike je bio presudan kako zaigrace,tako i za trenera..ZATO MORAMO DA IM OLAKSAMO I DA NAPRAVIMO PAKAO.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X