Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije autoritet Vladin problem, znam od igraca koje je trenirao, svi ga veoma postuju, ovde pricam i o profesionalcima. Njegov problem je preterana sematizonost i ziherastvo. Uvek ista postava na pocetku, mogu pre pocetka meca da kazem ko ce biti zamenjen i kada, koje cemo akcije igrati, kada cemo preci na zonu... Ako ja znam, neko ko ima vise od jedne sezone da je trener ce nas procitati sigurno. Nas tim nije napravljen da igra odbranu, to je bila greska u selekciji. I oni koji su satro dobri defanzivci brzo prave faulove. Na 4 i 5 imamo igrace operisane od odbrane, pre svega u glavi, a jos imaju spore noge. Takodje, nemamo cistog pleja, konstantnu ofanzivnu pretnju koja se ne zove Igor... Ima tu dosta rupa koje bi trener trebalo da zapusi, a Vlada u tome nije uspeo.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Odbrana jeste naš najveći problem. Kad igramo dobru odbranu i napad nam je bolji. Trebaće dosta promena na leto, ako budemo igrali EL.
      Na kraju ipak 25 razlike protiv Konstantina.

      Comment


      • Rutinska pobeda.Sledece kolo kuci protiv Radnickog.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Dobili smo dosta na kraju kao sto je i ocekivano. Mnogo toga zabrinjava ipak. Cvele danas malo vise u igri, dobar u realizaciji, ali bez asistencije i sa pet faulova, posle poslednjeg je sutnuo reklamu i Vlada ga je poslao u svlacionicu.

          Tacno mi dodje da bijem naseg trenera sto Luka ne igra vise. Mozda sam nerealan posto ga volim kao mladjeg brata, ali znam koliko je dobar i pametan, mnogo je korisniji od Suboticq koji startuje i redovno imaproblem sa skokovima i sutem u poslednje vreme. Sa druge strane, 11 minuta, 5 poena, 5 skokova, 1 asistencija. Znajuci ga, verovatno i gomila dobrih blokova, ucestvovanje u protoku lopte i dobra odbrana.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Luka igrao samo 11 min, malo . Pa kad će da igra ako ne na ovakvim utakmicama. Subotić je u totalnom padu forme.

            Comment


            • http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.p...-crvene-zvezde

              http://www.kkcrvenazvezda.rs/media/radio/player.php

              Svaka cast ljudima u upravi, ja vec dugo pricam da nam ovo treba. Ne mora da bude televizija. FK bi trebalo isto da uvede, mozda sve na jedan za celo sportsko drustvo, bio bi medju najslusanijima, glavu dajem.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ja očekivao sve Zvezdine pesme...

                Trebalo bi da pričaju o svim klubovima u SD!?
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • A jel se razmislja o TV

                  ps. Meni se ovo ne svidja za sad , mogli bi da puste poneku Zvezdinu pesmu
                  Last edited by Lord Aleksoni; 09-04-13, 16:48.

                  Comment


                  • Ne daj nam boze kugu, koleru i Petra Dendu da prenosi basket.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Marko Simonovic bre
                      Koliko se Simon popravio u drugom delu sezone , na pocetku sezone je mnogo slabo igrao ali sada deluje sasvim drugacije . Kad je najbitnije ubaci trojku , to nam je falilo . Mora da se dobije radnicki , da im nabijemo kompleks pred Laktase
                      Last edited by Lord Aleksoni; 11-04-13, 18:23.

                      Comment


                      • Denda
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Ma Denda klasika , ali kad dovedu ovog strucnog konsultata a on kao da je bolestan da je izgubio glas . Valjda su sposobni da dovedu nekog koji je prijatan za usi . A Simon maestralan veceras , 21 poen

                          Comment


                          • Zasto Simon nije igrao derbi je jedna od vecih misterija ove godine.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Gledaj ga bre ovaj Denda koliko se raduje sto je Savovic promasio zicer...
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Savovicu , zasto bre oba da promasis i Teriko Vajt ubaci trojku za vodjstvo Radnickog od pola poena . Verovatno gubimo ovo ali ajde da sacekamo jos ove 30 sekunde .

                                Comment

                                Working...
                                X