Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by salelesa View Post
    .. 'sam Vam rek'o da nas čitaju ..

    P. S. TV preživeo!

    Bravo Milane, hvala ti Stratose..
    Sever celi sad se veseli!
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Dal je morala Zvezda da se slozi ili je samo stigla odluka?
      Kako samo najveća podgorička dvorana ispunjava uslove za ovakav meč, a zauzeta je, čelnici ABA lige su morali da pristanu na nove termine. Vijesti.me

      A onda Zvezda samo potvrdila:
      "KK Crvena zvezda kao klub koji se vodi principom da rješava probleme, a ne da ih pravi, čak i one koje nije stvorila, želi i ovim gestom da smanji nepotrebno podignutu, i ničim izazvanu tenziju pred početak finala, koje treba da bude praznik košarke, a ne poligon za razvijanje teorija zavjera, svojstvenim nekim prošlim vremenima", navodi se u saopštenju aktuelnog šampiona.

      Ispalo tako kako je ispalo. Da mi vidimo prvo, ko ce u to finale, pa ce se dogovarat [emoji16]

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by StefanPG View Post
        Pricam sad napamet, pa ne zamjerite ako grijesim. Bjese li se ono u Vrsac igrala jednom utakmica EL, pa je bilo skroz kul.

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
        Jeste ali nije do atmosfere. Tvoj parket, tvoj obruc, tvoje tribine, osjecaj je drugaciji a na sve to jos i atmosfera

        Comment


        • Jeste videli kad stari vuk prognozira kako i pogodi mi smo sinoc bili perfektni oni ki muve bez glave.
          Veceras navijajmo svi za sokice mada bice tesko da oi dobiju nama vise oni oni odgovaraju nego futura.

          Comment


          • Treba istaći da je napravljena fantastična atmosfera samo sa nama semenkarima i to je posebno dostignuće.[emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Fantastična atmosfera sa uglavnom govnjivim pesmama usmerenim ka protivniku koga inače od prvog minuta rastavljamo deo po deo. Da je manje mržnje pa da Dekici i Boriši na primer pevamo celu četvrtinu kad ovako igraju. Najmanje neizvestan derbi jedno 4-5 godina unazad, Jankela ne zna gde bie, 35 razlike a semenkari po njemu ko nezdravi. Novicu prže i dok je na klupi. Srećom većina slogana se i nije razumela u prenosu.

              Ako je neko zaslužio svojim ponašanjem u ovom derbiju da ga nagrde u svakom narednom duelu...
              to je definitivno ovaj lažni šmeker i latinska prevara - debela Andreja zbog onog očajničkog pokušaja da probudi tim vređanjem Filipa u trenutku kada su mu gaće već bile pune a voda u ušima.

              "u pobedi se ne ponesi...u porazu se ne ponizi".
              Last edited by Wingwalker; 07-04-19, 08:33.

              Comment


              • Kako samo najveća podgorička dvorana ispunjava uslove za ovakav meč, a zauzeta je, čelnici ABA lige su morali da pristanu na nove termine. Vijesti.me
                Mislim da ovo baš i nije tačno .Koliko se sećam , Budućnost je igrala Aba utakmicu u nekoj drugoj hali , valjda nekog hotela.Fmp Arena je mnogo gora opcija po zvezdine protivnike

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  Super atmosfera ali sa uglavnom govnjivim pesmama usmerenim ka protivniku koga inače od prvog minuta rastavljamo deo po deo. Da je manje mržnje pa da Dekici i Boriši na primer pevamo celu četvrtinu. Najmanje neizvestan derbi jedno 4-5 godina unazad, Jankela ne zna gde bie a semenkari po njemu ko nezdravi. Novicu prže i dok je na klupi. Srećom većina slogana se i nije razumela u prenosu.
                  Sve pesme su bile na mestu, i u pravom trenutku pevane.
                  Novici je posvećen klasičan repertoar, a svojih pet minuta na sceni je imao i Gagić, i to je baš bilo retro navijanje koje je bilo svojstveno u 80-im i 90-im, poprilično duhovito i nimalo vulgarno.
                  Svakako da su najveći deo vremena pevane navijačke pesme posvećene Zvezdi, a u drugom delu su pevane one koje prenose pritisak na protivnika i u tome se u potpunosti uspelo, noge su im se odsekle od atmosfere, pa ne mogu 4 bacanja zaredom da pogode kad je suđena tehnička. To je i bio cilj, tome i služe navijači.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Bravo Tomicu za ovaj mec!!! Pokazao je da nije june koje ide glavom kroz zid i da ima materijala. To kazem zato sto je majstorici najvise sanse dao Dobricu, Davidovcu i Simanicu. Opaki game changer posle 2 licne Lazicu, usao je Dobric koji nam je uneo brzinu, trcali smo u ledja sto oni nisu ocekivali. Energija Davidovca je bila luda...Pored njih troje dobre role su odigrali Perper i Baron koji ih je navlacio...Zrtvovao se Baron zarad ostatka ekipa, to je TIM. Lazicu svaka cast, ali samo napadom smo mogli ovako da ih rutiniramo.

                    Navijaci su bili isto faktor x...kkp je izgubio svoju sansu na pocetku meca,kad smo igrali lose a napravili smo im seriju 10,15-0..Nije to bila neka igra ali oni su masili sve, zicere, suteve, usrali su se..Pejdz i Marinkovic su masili i njihov napad je nestao...Odbrana jeste bila vrhunska ali takodje pametan potez sto nije stavio Covica od pocetka, nisu znali odakle bije i bilo smo raznovrsni...Davidovac je bio energija kao i Dobric...ozbiljno su pokazali da su ozbiljni igraci i da su najveazniji sraf za titulu ove godine...

                    Ipak, dobili smo samo partizan, plasili smo se..ali ovo je ipak ocekivano...Licno bih voleo vise buducnost, da ne bezimo od osvete i da pokazemo u direktnom duelu ko je bolji. Naravno dosta sigurnije je ako dobijemo Cedevitu koja ne moze da nas brejkne..ali svakako pao je kamen sa srca svakom navijacu.

                    KKP ima dobru osnovu i uz bolje strance moze to biti ozbiljan tim sledece sezone

                    Ovo je utakmica u ravni sa Dejovom serijom protiv zlog Dula kad su Dzenkins i Kalinic postali igraci...toliko smo dobro svi igrali kao u toj seriji...Ipak, ovo je samo polufinale, ali raduje sto je Tomic progledao, sto nije duduk da ide glavom kroz zid...Poklopilo se dosta toga juce, odlicna atmosfera, jeste bilo ruznih povika, ali to je derbi, to je polufinale, ulozi su previsoki...a preko puta je bio partizan...koji je dao dve dobre partije, pre toga kup i svaka im cast, ipak realno nemaju ekipu da uzmu ABA i bolja ekipa je prosla.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Da li je bilo novcica, upaljaca i slicnih rekvizita na parketu i da li je bilo pljuvanja protivnicke klupe?
                      Pitam ozbiljno jer nisam gledao.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Malo upaljača i kartonskih čaša na minut ili dva u drugom poluvremenu, ništa vredno spomena.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • To je bitno, i jos jedna stvar a to je: nadam se da su porodice kosarkasa Partizana izostavljene.
                          Ako je tako bilo, pobedio je razum i kosarka.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Majstorski odigrano. Bilo kakvu nadu u povratak odmah smo im ucmekali, nismo ih svojim brljotinama vraćali u život. Čekam snimak utakmice da na miru uz meze i viskić odgledam utakmicu.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Da li je bilo novcica, upaljaca i slicnih rekvizita na parketu i da li je bilo pljuvanja protivnicke klupe?
                              Pitam ozbiljno jer nisam gledao.
                              DA

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Da li je bilo novcica, upaljaca i slicnih rekvizita na parketu i da li je bilo pljuvanja protivnicke klupe?
                                Pitam ozbiljno jer nisam gledao.
                                Pa mi smo gospoda. Nećemo valjda da gadjamo protivnika npr. svinjskim papcima. [emoji18]

                                Comment

                                Working...
                                X