Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Comment


    • Originally posted by Ivan9 View Post

      Ma vidi ti Borisine reakcije. It is alive

      Comment



      • Comment



        • Midget

          Comment


          • Napunio kofu i sipao kritičarima u usta

            Comment


            • jos ovo:

              Comment


              • Da je Filip išao da lupi bananu i on bi je lupio.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Midget
                  Ovim me bas razocarao. Mislim, simpa su cesto ti lajavci, a sta ce zabar neko da prica too much, no ti sto takvi ne zaklapaju, po pravilu uvek i kazu nesto sto ne treba.

                  Ali zato sam uvek volela i izuzetno postovala ljude sa hercom

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post

                    Esi vidio kako sad klima glavom

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ovim me bas razocarao. Mislim, simpa su cesto ti lajavci, a sta ce zabar neko da prica too much, no ti sto takvi ne zaklapaju, po pravilu uvek i kazu nesto sto ne treba.

                      Ali zato sam uvek volela i izuzetno postovala ljude sa hercom

                      Ma pajac najobičniji žabarski.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Da, cuo sam to..Zalosno stvarno..Bravo za Davidovca pre svega, pokidao je prvi i treci mec...Tomic odradio Zabara lagano...i to se mora spomenuti..isekao ga je...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kulturiška.

                            Tomić: Naš cilj nije bio finale, već Evroliga
                            Autor
                            Branimir Smilić


                            Trener Crvene zvezde Milan Tomić nije bio euforičan posle ubedljive pobede protiv Partizana i plasmana u finale ABA lige.

                            Ekipa sa Kalemgdana deklasirala je večitog rivala 84:63, a Tomić je posle meča istakao da cilj nije bio plasman u finale, već osvajanje titule.

                            "Košarka je večeras pobedila, izuzetno lepa utakmica. Odigrali smo sve četiri četvrtine bolje od Partizana, ali sve ovo se ne bi desilo i ne bismo pobedili na ovakav način da nije bilo naše publike i ove prelepe atmosfere. Nosili su nas celu utakmicu," rekao je Tomić i dodao:

                            "Nije bila laka utakmica. Partizan je kvalitetan, ima kvalitetnih pojedinaca, mi ih nemamo toliko, ali imamo kvalitetan tim. U košarci tim pobeđuje. Čestitam mojim igračima, ali naš posao nije završen. Čeka nas finale i Zvezda uz ovakve navijače treba da bude u Evroligi sledeće sezone."

                            jedan od ključnih igrača u trijumfu crveno-belih bio je iskusni Grk Stratos Perperoglu, koji nije blistao u prve dve utakmice.

                            "Stratos je igrač koji ima mnogo iskustva, čita sve situacije na terenu, i može da te kazni u svakom trenutku. Da li smo imali veći motiv od Partizana? Sigurno da su moji igrači znali koliko je bitna pobeda protiv Partizana, nisam imao težak posao da ih motivišem. I stanci znaju šta znače Crvena zvezda i Partizan. Uz moju malu pomoć reagovali su tako kako su reagovali."

                            Crveno-beli će rivala u finalu saznati u nedelju posle odlučujućeg duela između Cedevite i Budućnosti.

                            "Ne bih da ulazim u to koga bih hteo u finalu, obe ekipe su dobre. Videćemo sutra ko će nam biti protivnik. Treba da budemo srećni i radosni."

                            Tomić je naveo i da nije menjao taktiku u odnosu na prethodnu utakmicu koju je njegova ekipa izgubila.

                            "Nismo imali posebnu taktku, ista je bila kao i za drugu utakmicu, samo što smo večeras odigrali dobro i u napadu. U drugom meču smo igrali kao pojedicni, a ne kao tim. Večeras smo mnogo bolje 'čitali' i igrali bolje kao ekipa u napadu."

                            Prethodna četiri derbija odlučena su na jednu loptu...

                            "To su bile fenomelane utakmice, košarkaški svet je uživao. Da li sam očekivao ili ne, uvek se nadam pobedi i igram na pobedu. Kada bismo znali sa koliko ćemo da pobedimo i šta će da se dogodi ne bismo se zvali treneri. Bila je dobra utakmica, ovo je prolaz samo u finale, a naš cilj je da osvojimo ABA ligu."

                            Ponovo su značajnu rolu u domaćoj ekipi imali Ognjen Dobrić i Dejan Davidovac, koji su tokom sezone često više bili na klupi nego na terenu.

                            "Koristim sve igrače i u svakoj utakmici svi su spremni da pomognu Zvezdi. Odigrali su dobro, baš kao i Simanić, a mogu i bolje. Nikad nisam izdvajao igrače, neću ni sada. Ko će igrati, to je moja odluka, ja sam trener Zvezde," dodao je Tomić.

                            Trener crveno-belih je naveo da Branko Lazić nije ozbiljnije povređen, kao i da će pred start finalne serije znati da li će moči da računa na Džoa Rengelnda.

                            Prvi meč u Železniku jer je dvorana Pionir zauzeta zbog meče futsal reprezentacije Srbije i Brazila.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Gledam hajlajt tekme i ne mogu da se otmem utisku da u sezoni ni jednom nismo ovako požrtvovano ali i fokusirano branili obruč. Najveći broj čistih blokada na jednoj tekmi - sigurno.
                              Faje i Boriša su kao korektori iskakali iznad sporog Odžo-a i debelog nemca
                              Komšije dobile ozbiljan fruit-basket za zgotiviti banana splitove za ceo minibus...cirka.

                              ovo sa igranjem u Železniku je tragi-komedija "Zemlje košarke".
                              razmazio nas ćelavi do nivoa: ''šta, opet ste drugi?"
                              Last edited by Wingwalker; 06-04-19, 23:31.

                              Comment


                              • Ovaj grad bi trebalo da se stidi ako neki drugi dogadjaj bude imao prioritet u odnosu na finale aba-lige. Pa koga drugog ovaj klub reprezentuje ako ne grad?
                                Ne mogu da verujem da ima ljudi koji misle da arena ne bi bila napunjena... mislim da li ste realni?
                                Svakako bi arena trebalo da ima prednost u odnosu na fiskulturnu halu u Zelezniku, ali je naravno Pionir must be.

                                Comment

                                Working...
                                X